Дитячий гастроентеролог

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Flufftail, 20 Серпень 2010.

  1. Gybka Bob

    Gybka Bob Member

    Відповідь: Дитячий гастроентеролог

    Скиньте будь ласка у ПП тел. ,за яким можна записатись у приватний кабінет Заставної.
     
  2. KoshAnja

    KoshAnja New Member

    Відповідь: Дитячий гастроентеролог

    теж, будь ласочка, киньте номер Заставної Любов Володимирівни в ПП, або адресу, де вона зараз приймає. дякую
     
  3. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    поділіться, будь-ласка контактами п. Заставної і зі мною. Дякую!
     
  4. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Дитячий гастроентеролог

    Можна і мені контакти Заставної. Лікували аскаридоз малому в Вівчарівської з Орлика, здавала і малої кал, підозра на лактозну непереносимість, аналіз калу дуже поганий. Аналіз платний дуже дорогий, щоб знати точно чи це переносимість, лікар назначила бактерії і креон 10000 плюс безлактозне молоко. А ми ще цицю гамаєм
     
  5. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий гастроентеролог

    в нас в старшого теж таке було,креон ми теж пили , але лікувались в Охмадиті на Лисенка в Бурди зав.віділенням хірургії
     
  6. talatala

    talatala New Member

    Відповідь: Дитячий гастроентеролог

    Дівчатка,можете поділитися контактами Заставної,буду дуже вдячна.
     
  7. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Чи звертався хтось до Л.Заставної з такою проблемою, як доліхосигма (подовжений кишківник) у дитини? Напишіть, будь ласка, в ПП контакти цього гастроентеролога. Дякую!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. rysja

    rysja Well-Known Member

    вся тема-одне прізвище. І нам би здалися контакти цього лікаря - Заставної Л.
    Скиньте , будь ласка
     
  9. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Дівчата, поможіть з інформацією. Хто недавно був у лікаря Заставної, до неї звертатися у поліклініку чи на стаціонар? якщо в поліклініку, то в який час приймає чи потрібен запис? завтра будем з малим їхати, бо в нас уже 3-ій тиждень жахливі запори, я вже починаю панікувати.
     
  10. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Ми не в неї були, але по графіку вона приймає в поліклініці по понеділках з 9 до 15ї, в порядку живої черги.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    @Яська Березнева, чим Томків Ярослава Володимирівна радила пролікувати той аскаридоз ? І як вона його діагностувала ?
     
  12. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    здали аналіз калу, виявили аскариди
    приймали спочатку гельмінтокс, а потім артемізин і біотроф 11 (то є в Зеленій аптеці на вул. Руській)
    після того 5 років не турбували глисти)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. skai

    skai Well-Known Member

    А які симптоми вказували, що у дитини аскариди?
    Моя постійно жаліється, що болить животик. Навіть якось у правому боці їй ниє. Бліда ніби нічого їсти не даю.
    Недавно гнали глисти профілактично. Але щось краще не стало.
    Аналіз крові нормальний. УДЗ - теж показало, що органи в нормі.
    думаю, що може то кров здати десь в Синево?..
    Вже просто руки опускаються через ті болі в животику.
     
  14. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    в нас був біль у животі, поганий апетит, блідість, вночі зубами скреготіла, ну і в калі знайшли яйця аскарид
    ми ще здавали аналіз крові з вени на лямблії, слава Богу, їх не виявили

    болі в животику - в принципі, то і не глисти можуть бути
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. skai

    skai Well-Known Member

    Ви праві. От читаю темку і думаю може то і нам до Томків чи Заставної звернутись. Але я жодного з цих лікарів поки не знаю. Тож читаю відгуки про них. може скинете контакти свого лікаря у ПП і зазначите як на прийом попасти?:girl_flag_of_truce:
     
  16. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Томків - зав. відділом гастроентерології, приймає в четвер з 9.00 до 14.00 на Орлика в поліклініці, 2 поверх. Ми лікувалися в неї ще 6 років тому, тоді вона нам допомогла, призначила адекватне лікування і глистів ми позбулися на 5 років. А минулого року я до неї зверталася, в дитини болів живіт, в калі виявили глисти, вона знову призначила лікування, але воно не допомогло. Здавали аналізи знову і знову, вона нас ганяла на дисбактеріоз здавати, призначала купу всього від глистів, ми приймали, але нічого не допомагало. І дуже була зверхня. Коли дитину вже так живіт заболів, що караул, мене то все дістало і ми пішли до Вівчарівської. Відразу всі аналізи призначила: сеча, кал, кров, кров з вени на біохімію, узд. Виявилося, що то були зовсім не глисти, а функціональні гастро-інтестінальні розлади (точніше, глисти були і вивелися протиглисними препаратами, а ті розлади залишилися і давали такі болі). Лікування допомогло) Вівчарівська працює по п"ятницях з 9.00 до 14.00 в тому самому кабінеті, що й Томків, жива черга, берете талончик в реєстратурі. Заставна... не знаю, у всій темі тільки її і радять. Ми зверталися до неї теж, вона з порога нарипіла, була дуже нервова, зверхня, ні аналізів, нічогісінько; понавиписувала такої єресі... не знаю, може, це тільки нам так пощастило...
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Nusja

    Nusja Well-Known Member

    Були у неї. Звертались у поліклініку (понеділок до 15 год). Треба взяти талончик, а далі черга довга - довга.
    Ми приїхали на огляд, бо у малої теж болів живіт. Не сильно, але десь протягом тижня кожного дня періодично скаржилась. Відправила на УЗІ, сказали, що є незначні зміни, такі як на глисти. Здавали кал в двох лабораторіях, нічого не виявили. Тим не менше прописали лікування від глистів (Маалокс, Пірантел, Симбітер). Болі пройшли. Через тиждень знову були, то ще там виписувала щось з Зеленої аптеки, а потім повторити Пірантел. Повторно не пили ще, думаю, щоб не забагато тих ліків було.
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    @skai, все аналогічно і в нас.

    Я вже поширила отаку статтю ( сама вчора прочитала) в іншій темі- про глисти. Якраз описані ознаки, як виявити, як лікувати. Хоча ще не всі "звірі" там розглядаються. Ту клініку і пані Галю знаю, бо рятувала мене від подвигання сильного. З проблемою глистів до неї ще не зверталась. Але хоч почитати, що вона пише-- корисно. http://narsimed.com.ua/ua/zvernennya-patsiyentiv/a-u-vas-ye-glysty/
     
    Останнє редагування: 18 Березень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  19. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    у нас теж підозра на лактозну недостатність. розкажіть, як ви спростували чи підтвердили діагноз.

    Улян, теж розкажіть, як ви то лікували.

    Ми поки на бактеріях Ацидолак та дієті, треба аналіз калу десь перездати, бо в державній зробити абияк. Аналіз на глютен дуже дорогий, наразі не маєм змоги здати.

    До речі, пані Заставною дуже розчарована, на прийомі поводилася зверхньо, весь час щось їй не подобалося, вислухала в двох словах, до малого навіть не торкнулась, була переконана зразу, що в малого глисти,хоча на всі питання по цій темі я відповідала "ні", в кінці кінців сказала здавати прості аналізи в себе на районі, а на аскариди, лямблії і ще щось виписала в приватну "Євролаб"- як я глянула там ціни, то зловилась за голову, ціна за все виходить не менше 650 грн.
     
    Останнє редагування: 26 Березень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Хочу порадити Білобродько. Ми звернулись до неї, оскільки малу турбував животик, були постійні запори і аналіз калу був не дуже хорошим. Вислухала, детально оглянула малу, призначила лікування, яке нам допомогло.