Дитячий гастроентеролог

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Flufftail, 20 Серпень 2010.

  1. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    а який у вас діагноз був? бо в нас теж запори, аналіз теж не дуже, наразі вона нам призначила Ацидолак і дієту. Так, вона дуже уважна, але я щось не можу заспокоїтися, бо малий знову 2-ий день не какає і мене то так турбує. Ще десь аналіз калу треба перездати.
     
  2. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    То щось дорого так... Нас теж в Євролаб скерували, то я там зразу і поцікавилась (десь місяць тому), за аналіз на аскариди, лямблії і токсокари було 320 грн.
     
  3. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    діагнозу не пам,ятаю, але копрограма мала значні відхилення від норми і був постійний запор, який турбував. Ми пили креон, према саше, у мене у той час теж була дієта.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. sanches

    sanches Well-Known Member

    Матвію виявили лактозну недостатність.
    Спершу звернулись до Білобородько в клініку Параскеви. Вона припустила лактазну недостатність. Здали аналізи в Синево на лактозу, глютен і копрограму (за все біля 1000грн). По аналізам глютен трохи вище норми, тому обмеження по злаковим і вроджена лактазна недостатність.
    Зараз ми на Орлика, на діагностиці. Лікуючий лікар - Томків.
    В сусідки по палаті лікуюча - Заставна
    По лікарям. Білобородько - дуже приємна, толкова. Перейшла на російську, почувши, що ми говоримо так з Матвієм. Заспокоювала його, та й нас)
    Томків - теж сподобалась. Приділяє багато уваги, підкоректувала нам лікування, пояснила те, по чому я мала питання.
    Заставна - різкувата жіночка. Як спеціаліст, здається хороша.

    Сьогодні нас виписують (ура). Нв Орлика здавали сечу, кал, кров з пальця і вени. Зробили УЗД, ЕКГ. Пройшли ортопеда, ЛОРа, уролога, ще чекаємо на огляд невролога...

    Отправлено с моего IQ4503 Quad через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    ніяк поки, але як на мене то не воно...бо молоко виключили, а какає не добре дальше.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    в нас все почалось з запалення пупка,але до того малий зригував їжу фонтаном ,я їй все розказала ,ми здали аналіз на дисбактеріаз ,а потім почали приймати креон і замінили суміш
     
  7. sanches

    sanches Well-Known Member

    Матвій теж не почав відразу какатм добре. Але хоч живіт перестав боліти ночами. Ну і нам прописали цілий курс - сорбент, глистів прогнати, ферменти і т.д.
    Зараз почали пити біоспорин, то стан "стільця" покращився...

    Отправлено с моего IQ4503 Quad через Tapatalk
     
  8. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Ми теж це все пили
    Мала буває ще жаліється на животик, але вона ще той любитель таблеток, то може трохи фантазує. В нас той чтан стільця то покращується, то погіршується
     
  9. Aelita

    Aelita Well-Known Member

    я теж, після її фиркання і слів " пані, ви шо з дуба впали !" я вже забула чого прийшла :girl_yes2:, пресанула так, що я пів-дня відходила. Аналізи тільки в Євролабі, таблетки тільки в саме тій аптеці з її рецептиком....і у всьому винні глисти ), може й вони, але 2 місяці назад ми пропивали 10 днів протиглистні зі супутнім набором інших підтримуючих ліків і стан не покращився.
    Дільнича лікарка підозрює застій жовчі в нас - поганий апетит, травлення, деколи блювання та пронос, хотілося б знайти хорошого гастроентеролога з " человеческім ліцом"))), щоб в тому розібрався без стресу для мами )).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. oksanusyk

    oksanusyk Well-Known Member

    Нам дуже рекомендували Семен Вікторію Дмитрівну з Охмадиту. Але оскільки сьогодні була можливість їхати, а я конкретно не знала як і коли вона приймає, ми поїхали до Заставної Л.В. на Орлика . Цілком нормальна лікарка, хоча різкувата і не дуже детально нас слухала. По початку розмови сказала, що ми недолікували (чи то інфекцію чи то отруєння) і на решта моїх питань була одна відповідь - лікувати живіт треба довго і нудно.
    Одним словом, прийом гастроентерологів на Орлика з 9:00 до 14:sad:15):00
    Пн.- Заставна Л.В.
    Вт. - Горайська Л,М.
    Ср. - Шайдич В.Д.
    Чт. - Томків Я. В.
    Пн. - Вівчарська Г.З.
    Мати талончик і терпіння чекати в довгій черзі:girl_yes2:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Доброго дня, це гастроентерологи в поліклініці чи лікарні, талончик як брати, можна по телефону записатись? хто з цих лікарів вартує уваги?
     
  12. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    це розклад прийомів у консультаційній поліклініці. приходите і в реєстратурі берете талончик і йдете. ми ніколи більше півгодини не чекали. Заставна мені особисто не сподобалась, вище писала чому, ми лікувались, а потім лежали в стаціонарі в Томків (завідуюча віділенням гастроентерології). Однозначно, рекомендувати її не можу, бо були деякі нюанси в стаціонарі, але от діагноз поставила правильний, ще до рентгену. У нас тепер друге питання, як нам з цим діагнозом правильно жити( Діагноз - доліосигма (іншими словами подовжений кишечник, є зайва петля і в певних відділах теж довший). Прийняли лікування та процедури в стаціонарі, ото приїхали додому, відмінили ліки і бачу знову закрепи у нас починаються (я переживаю, що малий без лактулози взагалі тепер какати не буде). Дівчатка, у кого в діток було таке, будь ласка, порадьте, як з цим справлятися?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  13. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    А в вас запори були завжди чи зараз появились?
     
  14. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    за три роки були закрепи по два дні може 3-4 рази, ну то було несерйозно, щось переїв, солодкого наївся. а от справжні проблеми з некаканням появились півтора місяця тому і на минулому тижні робили ренген і поставили цей діагноз. лікар казала, що це вроджене, мовляв така особливість і в 70 % діти це переростають, але як же мені зараз з тим справлятись... поки робили клізми, процедури, потім пив лактулозу - доти нормально, кожен день какав. тепер ми вдома і я знову в страху живу кожен день, бо як нині не покакає, то завтра клізма. хоча ми на дієті №3, кисломолочку в нього заливаю мало не тричі на день, їсть чорнослив, тру сиру моркву, яблука. одним словом, роблю все, що нам казали, а його какання ще не налагоджується без ліків.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    ого, а як це робили 3-річній дитині?
    і довго треба переростати?
    ми теж пили місяць то какали через день, але ж я не можу її постійно давати((
     
  16. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    розчиняється барій і дитина то пє, один ранок рентгенолог дивиться верхній відділ (тобто шлунок), наступного ранку, коли барій опустився - дивляться кишечник. рентгенолог зразу сказав "оооо, який у вас довгий кишечник"

    цього я теж не знаю(((

    от і я не можу весь час її давати, бо ж звикне. і так за цей час випив цілу банку лактулози.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    А як вона поставила діагноз без рентгену? Можна виявити доліхосигму, просто оглянувши животик дитини?
    Питаю, бо мій синочок, якому 3,5 роки, має закрепи вже понад два роки.
    Гастроентеролог, до якої ми зверталися, каже, що такі ознаки вказують на доліхосигму, але для підтвердження потрібно робити рентген. Моя дитина барію точно не вип'є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    тобто необхідне перебування в лікарні? а на ренгені ви з ним поряд були?

    а які були подальші рекомендації лікаря? пити постійно лактулозу?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    про переростання
    маю ту патологію кишківника з далекого дитинства
    у мене був дуже запущений випадок (гнійний) апендициту і після того залишились ін. проблеми - доліхосигма
    єдине, що дає результат - то дієта, знову ж її треба підбирати
    мучилась (та й зараз деколи теж мучусь) з тим всім до віку повноліття, от так довго
    найгірше було початкова школа і середні класи
    що мені не давали їсти ... може то не всі так, але от мені було так довго
    власне у мене то почалось з 8 років, як набута хвороба після операційного втручання

    можливо попитайте про пробіотики-пребіотики, може то можна чергувати якось з тою лактулозою, у всякому випадку поки дієта не спрацює, хоча б на якусь частину
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    лікар висловила спершу здогадку, я й не зрозуміла відразу про що вона говорила, а от діагноз вже поставила після рентгену. у нас так само кал не твердий, дитина сильно не тужиться, просто таке враження, що його сильно не пре, тому сідає на горщик, потім встає і каже "не хочу". тиждень було покращення на ліках, тепер знову почались коломойки.
    я теж не вірила, що моя дитина випє барій, але випив, пританцьовували, зуби заговорювали, обговорили наперед ситуація, а ще не хотів клізми, от і випив все до краплі. якщо дитина того не випє, то вводять барій через дупку.
    --- дописи об"єднано, 16 Квітень 2015 ---
    так, ми перебували у лікарні. хтось з батьків неодмінно має бути поруч, аби допомогти.
    рекомендації лікаря: дієта №3, допиваємо пробіотики, за потреби клізма, але попереду сезон овочів-фруктів, то посилено на них налягати.
    --- дописи об"єднано, 16 Квітень 2015 ---
    з тими пробіотиками теж діло темне, починали з Лактіале - нуль ефекту, потім Ацидолак - то краще, то гірше, тепер пємо Преему - теж саме, то було краще, тепер щось не дуже. Ще була мова про Біогаю в краплях, але я просто вже в шоці з тих цін(((
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1