Дитячий гастроентеролог

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Flufftail, 20 Серпень 2010.

  1. Diana

    Diana мрійниця

    ну найперше це дієта, тобто поменше солодкого, жареного, мучного. літом також вміру фруктів, особливо з дрібними кістоками (малина, полуниця), ЇСТИ ПО ГОДИНАХ РЕЖИМУ! тобто коли канікули то цілий день щогоди мала тягне якесь печево або канапку, краще попити води.
    З ліків пили фосфолюмгель, креон та пробіотик, але у разі гострого стану, а так стараємось дотримуватися режиму.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  2. Rol

    Rol New Member

    може хтось і нам дати телефон тої лікарки?
     
  3. stray

    stray New Member

    а де приймає ця лікар?
     
  4. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Якщо хтось має буду вдячна за телефон до Томків на Орлика. Бо не дочекаю до наступного четверга. Чекаю у пп.
     
  5. Ulyaska

    Ulyaska New Member

    Дівчата, підкажіть, будь-ласка, чи Заставна огляне окрім ПН. ???Може хтось підкаже телефон???
    В мене дитина (3 роки ) 2 тижні жаліється на болі в животі і в перші 2 дні рвала..зараз біль в животі і тошнота.. аналізи крові, сечі і калу в нормі... пішли до гастроентеролога в чорнобильську-підозра на ненпереносимість глютену...я аналізи здала .чекати ще довго, а малій погано... в мене взагалі підозра на глисти, бо біль біля пупка.. Я вже не витримала і накупила лікарств від глистів, але ще хотіла для сумління поїхати до Заставної...
    Підкажіть, будь-ласка!
     
  6. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Огляне, йдіть в денний стаціонар, вона або там, або в цілодобовому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Були ми в Заставної, дуже специфічна дохтІрка...
    Виписала ліків більше ніж на тис і без жодних аналізів. Ні, аналізи здати порадила, але призначення зробила. Бактерії дорожезні на місяць і Гастритол. В інструкції дітям з 7 років, нам і 5 нема. Хтось його давав? Що це за препарат?
     
  8. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    @Meriroma підіть до Томків на Орлика, вона по четвргах приймає в поліклініці в першій половині дня. Бажано не їсти при потребі зразу зробить узд
     
  9. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    ми робили узд там же і до того робили в Чорнобильській, все добре по узд. Не хочу мучити дитину, здавати кров з вени на ці антитіла до різних видів глистів, бо це лише даремно витрачені кошти. Цей аналіз не є інформативним.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
  11. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    @Magnoliya
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Ага, вона специфічна і переважно різка, проте з трьох лікарів з Орлика мені її ставлення до процесу лікування найбільше сподобалося. Томків теж хороша, і приємніша набагато), єдине, що в нашому випадку призначила препарати, які не дуже підходили стану дитини.
     
  13. Uliana Zuk

    Uliana Zuk New Member

    Підскажіть номер Білобородько нам її породила але не можу знайти де вона приймає в Параскевії вона вже не працює.
    --- дописи об"єднано, 26 Квітень 2017 ---
    Підскажіть де Білобородько приймає і її контакти.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Вона приймає тільки в Левандівській поліклініці (спершу треба брати талон в неї ж, вона там записує годину прийому на інший день) якщо ти не з юрисдикціїї її поліклініки то треба ще попроситися щоб прийняла
    ще в поліклініці для залізничників, але туди вроді ще важче потрапити
    ну отак було
    вона адекватна розумна, багатьом помогла, народу до неї тьма, але нам не дуже допомогла, може тому, що в нас більше алергічна проблема
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    а дорослих приймає?
     
  16. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    якщо вона працювала в дитячій то тепер в реєстратурі 2260224 уточніть чи вона є, бо дитячу поліклінуку перенесли в дорослу. @Uliana Zuk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  17. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Привіт.
    Багато часу вже пройшло від моменту вашого допису, але... ви описали просто мою ситуацію з синочком.
    Теж не какає нормально, і не хоче їсти овочі/фрукти!

    Хочу запистати, що вам допомогло? Куди звертались? Чи ситуація змінилася? як швидко?
     
  18. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    привіт, в нас зараз все добре...
    Ми були на консультації в гастроентнролога на Орлика, правда вже не памятаю в кого саме, це була жінка, в цій темі її радили. Вона нам призначила дієту і сказала як не пройде то прийти на обстеження, але нам по трохи ставало легше.
    Ми ще перед тим були в невропатолога і хірурга на консультаціях, бо я більше бачила в тому неврологічну проблему, в мене мала боялася ходити в туалет бо вона памятала той раз коли в неї був закреп і при тому процесі її боліло. Хірург має подивитися чи немає тріщин задного проходу.
    Я її посадила на дієту, максимально виключила мучне (вона дуже його багато їла), замінила на овочі/фрукти/чорнослив через нехочу, потім вона звикла, давала кисломолочне, бажано самій заквашувати, бо магазинне навпаки може скріпляти. Також я з нею багато говорила і пояснювала що в неї захворіє животик т.д., щоб вона не боялася того процесу. Звичайно полегшення прийшло не одразу, але це подіяло)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Tinaten

    Tinaten New Member

    Терміново. Підкажіть № моб. тел. Вівчарівської Г.
     
  20. NeliaStefanska

    NeliaStefanska New Member

    Доброго дня. Чи не могли б ви дати контакти цього лікаря. Щиро дякую
    --- дописи об"єднано, 25 Вересень 2017 ---
    Підкажіть контакти Заставної. Дякую