Дитячий повідок за і проти?

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Piama, 9 Травень 2010.

 1. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

  Відповідь: Конкурс: Золоте яєчко

   
 2. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

  Відповідь: Конкурс: Золоте яєчко

  значить не було нікого, хто би тій мамі підказав, для чого віжки потрібні. Бо вони-
   
 3. Holly

  Holly Moderator

  Відповідь: Конкурс: Золоте яєчко

   
 4. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

  Відповідь: Конкурс: Золоте яєчко

   
 5. AilataN

  AilataN жива

  Відповідь: Конкурс: Золоте яєчко

  Тему відповідну шукала, знайшла якусь зачинену ((.
  маруся ходила у 9 міс, якраз весна. Болото і бажання ходити. Я море задоволення отримала від віжок ( повідка), по перше можна підстрахувати дитину і не гнати додому після зустрічі з калюжею, по друге можна класно погойдатися на віжках, політати :)
  Хочу зауважити, що на віжках ми гойдалися не постійно, водилися не постійно. Дитина успішно навчилася ходити і бігати. Не душилася у віжках, не гавкала ( по прогнозам бабульок на лавках).
  Моя мала більше на моїх руках проводила часу, ніж у віжках, чи на землі/підлозі. На навчання ходити це не вплинуло.
  мами , котрі страхують дитину тримаючи за руку, і тягнучи дитину вверх при падінні роблять те саме( а може й гірше) , що і мами з віжками :)
   
 6. Holly

  Holly Moderator

  Відповідь: Конкурс: Золоте яєчко

  а не страхувати варіант не розглядається? Я проти страхування і водіння за руки. Хочеш ходити - ходи, а як не вмієш - вчися
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 7. Olka Sherolka

  Olka Sherolka розпатлана посиденька

  Відповідь: Конкурс: Золоте яєчко

  я теж так вважаю, так само як вважаю що без віжків цілком можна обійтись, як і без багатьох інших предметів. Але, це з досвіду мого спокійного і обережного малюка, який на вулиці майже не падав. Але ж бувають різні діти, різні обставини, та й навіть батьки різного зросту - мені дуже зручно водити дитину за руку, а якби була вища на 5-10 см - було б дуже не зручно. Тому я розумію що колись комусь такий аксесуар і може знадобитись, хоч він і не обов'язковий. Але суть не в тому. Почалась дискусія з фрази, яку форумлянка вважає оксюмороном в принципі, тобто певний дитячий аксесуар і поняття "з любов'ю" вважає несумісними. Ну, можливо це з власного досвіду, з побаченого, але я волію дивитись ширше, та і вважаю що якщо батьки роблять щось не так то можна сумніватись в їх компетентності в певних речах, в поінформованості, вважати лінивими і приписувати інші негативні особисті якості, але сумніватись в любові до дитини - навряд, такі речі не вимірюються. Додам що не маю на увазі патологічні випадки батьківської недбалості чи насилля.
   
 8. AilataN

  AilataN жива

  Відповідь: Конкурс: Золоте яєчко

  Розглядається, вдома :) на вулиці має бути співпадіння багатьох факторів, щоб з легким серцем пустити дитину валятися/підніматися.
  Травичка, а не запльований асфальт, гарна погода, відсутність битого скла і окурків на землі, і теде.
   
 9. Zoryanazirka

  Zoryanazirka Well-Known Member

  Відповідь: Дитячий повідок за і проти?

  Я дуже часто бачу дітей на повідк в аеропортах, самі повідка не використовуємо. Назагал, якщо у вас 2-3є дітей, і ви у великом аеропорті ( а там тисячі людей), то для беЗпеки це цілком непогана штука. Нам раз так Михась загубився в JFK, (NY). Мало не посивіла.
   
 10. PanteraLviv

  PanteraLviv Well-Known Member

  Мені подарували ті віжки колись. Але я ні разу їх не використовувала. До року моя донечка повзала, а після року як пішла, то дуже добре групувалась при падінні. І вона не ходила так просто спокійно, а бігала, а вже як падала то вставала і бігла далі. Хоча я дуже пильнувала щоб ніде не було битого скла і т.д. Спочатку вона падала часто, а потім до неї дійшло, що треба дивитись куда йде.
  там де багато людей, то я її брала в слінг і все, або за руку біля себе. Як як була потреба то таскала до 2ох років (15 кг).
  Я проти використання віжків коли дитина ще не ходить сама.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 11. Raven

  Raven Мама малятка

  ой, я без того певне вже б з інфарктом була
  за руку не йде, на руках не сидить, постійно бігає
  в магазині бігаю між рядами і ловлю, вона не має страху бути сама, за вибігання на дорогу вже мовчу
   
 12. Name Irene

  Name Irene Member

  Так скажіть, будь ласка, за руку в хаті можна водити чи не варто. Якщо не можна , то чому. Бо мій так рветься до того ходження, що не маю вже спокою:girl_crazy:
   
 13. бетменша

  бетменша Well-Known Member

  читала, що не можна водити за дві руки. А коли вже ходить за одну руку - то нормально. В нас так і було. За дві руки він не хотів навіть і не давався, щоб водили
   
 14. Name Irene

  Name Irene Member

  Ой в нас, щоб тільки водили, чи за одну, чи за дві - то неважливо))
  Але я ніколи не задумувалась, що то може бути шкідливо, а тут почитала і якось мене то все загнало в ступор:girl_sad:
   
 15. sebasiya

  sebasiya миється в бані

  Я проти. Николи не пробувала, хотя він був. Сестра подарувала. Та я потім передаріла.
   
 16. Annyuta

  Annyuta Well-Known Member

  класна штука для страхування дитини. Мені подарували і ми десь тижні три після того як малюк самостійно пустився іти, постійно користувалися. Потрібно зауважити, шо віжки не засіб для навчання ходьбі, аж ніяк, це страховка від падінь в певних ситуаціях. В мене малий ну дуже шустрий він не пішов, а побіг, тому мені було зручно, бо за руку іти не хотів, виривався . Потім трохи виходився і потреба відпала. Звичайно падає і встає сам, але тепер вже краща координація, і падає менше. Особливо признала бабуся, бо втримати дитину біля себе було неможливо :). Так шо поганого немає нічого, якщо не водити дитину, яка ходити не вміє.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 17. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  я навіть назву теми читаю - і в мене вже всі питання знімаються :)