Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В колір, контрасно на вигляд, ніби недороблене. Дизайнери пишуть, що затирка береться в колір +- 2 відтінки
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Haidee і ще один момент: контрастна затирка підкреслить усі недоліки, якщо вони десь є. Інша справа, що за тиждень ти вже не будеш на то звертати увагу, а інші взагалі не помітять).
    І згадала. В брата така плитка біла цеглинка у ванній. Затер темною, майже чорною. І такою фарбою пофарбував залишки стін без плитки. Дивиться дуже круто! Колись мала мрію пофарбувати одну стіну тою фарбою, що дошки шкільні малюють, щоб можна було по ній крейдою малювати. Ото б моя мала то зараз оцінила))). Бо в мене вже практично все помальоване.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @Rodionochka про стіну для малювання крейдою:
    Крейда сиплеться, коли малюєш. З тоі пилюки потім кімнату не відмиєте. І дітям дихати тим...
    краще на вулиці дошку для крейди...
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А вже того й так не зроблю), стіни у нас вапняні, не під таку фарбу.
     
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Маю три варіанти кухні, і жоден мені не подобається
    2985A5B3-9D8D-4329-AB48-8EC7E7F05854.jpeg 13FE58D7-0AB0-48E6-A87D-E529A8C747DF.jpeg E57082F7-DEB1-44D8-B2B9-F2D4A010E823.jpeg
    Номер 1. Довжина робочої поверхні, якісь не функціональні острівці.
    Номери 2 і 3. Газова труба відкрита ( хоча з тим я можу змиритися), далі ніша, яка є в стіні, можу її зашити і тоді фартух буде врівень, можу лишити так. Відстань між газовою і мийкою -1200мм, мені мало.
    Гляньте свіжим оком. Готова кардинально змінити проект
     
  6. shemely

    shemely Member

    мені 2 нічого так
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Гляньте собі про функціональні фартухи. Це кардинально, свіжо-модно, допоможе сховати трубу і задіяти нішу. По розміщенню мені 2 варіант ок, але мені взагалі дуже зручно, коли варилка поближче до мийки, а робоча між холодильником і мийкою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Haidee тицніть мені, пліз, що це за фартухи такі. Мені щось не гуглиться
     
  9. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

     
    • Корисно Корисно x 1
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я вже, мабуть, дістала трохи людей посиланнями на профіль Іри, ну але вона реальний гуру всяких новинок в інтер'єрі.

    Дизайнер інтер'єру Іра Лисюк on Instagram: “Коли мене запитують, який мій улюблений стиль, я відповідаю, мій улюблений стиль називається «нічого зайвого» А ваш?”

    Screenshot_2019-06-11-15-22-27.png

    То коли робочу поверхню роблять не стандартних 60 см, а 90-95. Тоді тих 30-35 см закривають дверками розсувними і там тримають всякі кухонні прилади. Відразу випереджаю коменти про непрактичність: ті дверки можна з різних матеріалів робити, які легко доглядаються. І не обов'язково під стелю, я так думаю. І ще думаю, можна її спитати про нюанси прям там в ІГ.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Класно! Навіть дуже. Ввечері буду з чоловіком щось ліпити.
    В мене з дизайнером легко пішла вся квартира, вирішували всі нестиковки в баченні моментально. Кухня- мая твая нє панімаєт.
    Я так само йому говорю, що хочу вільну столешню, хоча б 1,5 м, від мийки до холодильника. Духовку можна поставити під варильну, мені все рівно. Він щось не розуміє чи не хоче розуміти)
    Перший варіант запропонував тиждень тому, озвучила всі зауваження, сьогодні маю ще два)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @marianast я ще раз глянула на проект. Щось не знаю, чи то будуть добрі ті верхні тумби по 60 см. Особливо, якщо будете дійсно робити в два яруси з глибшими. Мені незручно. Я собі люблю там зверху якісь тарілочки поставити так вільненько, а в 60 см 2 вежі з тарілочок туго стають, а одна залишає багато місця.
     
  13. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Бачила приклад такого в марку. Там було класично два яруси шафок, а між ними пару полиць, які закривалися прозорим шклом і їздили в сторони, по принципу шафи купе здається.
    Ви ото запостили і я себе вкусила чого було собі так не зробити. В мене кухня буквою Г буде, під протилежну стіну хотіла невеликий комод під кухонні електроприлади , з шухлядами на всі насадки і купою розеток вздовж самого комоду. Але вже як настала черга замовляти, то вирішили (поки що) відмовитися від нього, бо кухня вузька і воно там сильно звужує прохід. От якби були відразу заклали собі проект з тою робочою зоною, то було би якраз саме те, та ще і з моїм зростом - мала би все потрібне завжди під руками.
    Але хороша мисля приходить опісля...


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я просто лишу тут картинку. Мені подобається. 580.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ви маєте на увазі глибину тих тумб, які під самою стелею?
    В мене є такі тумби (60 см глибиною) і значно менші по висоті, ніж у проекті @marianast
    То мені супер зручно, бо там я і так тримаю те, що вкрай рідко використовується (бо тумби високо, доступ до них незручний), але з функціонального - в них схована гофра від витяжки; з «дизайнерського» - те, що ті тумби глибші, створює ефект вбудованого холодильника.
    Особисто мені таке рішення в кухонних проектах подобається.
    Думаю, ще залежить, що господиня планує там тримати.
    При такій площі кухні, як у @marianast ті тумби можуть бути швидше запасним місцем для зберігання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Це теж, але загалом я говорю про ширину окремої тумби. Верхні класичні мають 35 см глибини, то якраз тумба глибиною 35 і шириною 60 мені не дуже зручна. Я собі планую взагалі широкі робити - по 90 см або й більше. Маю таку стареньку навісну шафку шириною 90 см - мені дуже добре. Але це, зв чайно, для кожного по-різному може бути.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Щодо цього заперечень не маю.
    З ширшої зручніше діставати.
    І великі по площі дверцята візуально збільшують простір.
     
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Kroshka Enot @Haidee якщо я зроблю ширші тумби зверху, то треба і знизу робити, як думаєте?
    В мене все рівно найбільша проблема - довжина робочої поверхні. Я сьогодні розмірила кухню батька і з’ясувала, що абсолютно комфортною довжиною ( і для користування і візуально) для мене є 1500 мм. Отже мені треба ще десь відгризти 30 см.
     
  19. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    А чи можна холодильник дати вліво. Разом з духовкою . Або ж холодильник на ліву стіну (як варіант)
    Тоді мийку змістити вправо до упора). Ну і вже танцювати з робочою поверхнею.
    Це якщо так кардинально "поваляти" варіанти дизайнера ))
    --- дописи об"єднано, 11 Червень 2019 ---
    Я ще додам свою відповідь. Так. Воно більш прийнятне "для ока", коли йде певна відповідність ліній.
     
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Zaychenya дизайнер квартири.
    Я якраз думаю про те, що коли дійде до виготовлення меблів то я можу багато чого змінити з більш толковими людьми) Але точки- розетки, вода, газ будуть робити прямо вже-зараз і потім змінити не вийде.
    Холодильник замість шафи, як у варіанті #3?
     
    • Подобається Подобається x 1