Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

Партнер розділу IKEAMARKET: IKEAMARKET
  1. aknytsU

aknytsU волошкова...)

Взимку так.
    Газом опалення дуже дорого.
    Коли будували (років 15 тому) ще не розраховували що обігрів таких площ вартуватиме великих грошей.
    В нас ще є твердопаливний котел, ним теж палили кожного дня до появи каміну.

2. ГаЛоЧкА

ГаЛоЧкА Well-Known Member

3. svoybox

svoybox Well-Known Member

не буде, моя сусідка собі на лоджі зробила відпочинкову зону з теплою підлогою, то відкриває двері і кімнату ще гріє

я б у вашому випадку забрала балконні двері з кухні і все обєднала, дуже жалію, що не зробила собі так, тепер в мене на балконі склад всякого непотребу

• Подобається Подобається x 1
  4. Rodionochka

Rodionochka Безнадійна оптимістка

Навіть так буває?))) А не хочете вітальню (так написано на плані) залишити вітальнею? І тоді можна об’єднувати з кухнею?

5. Shapokliak

Shapokliak Well-Known Member

В такому разі вікна на тому балконі/лоджії мають бути дуже якісні, стіни дуже утеплені, інакше, щоб не було холодно, доведеться добре гріти. В нас в будинку теж деякі сусіди для збільшення площі пооб'єднували балкони/лоджії з кухнями/вітальнями, по різному. То один в першу ж зиму міняв склопакети на дорогі енергоощадні, бо ті, якими засклили спочатку, виявились не альо і було холодно. Інший сусід над нами - об'єднав лоджію з панорамними вікнами (вже було таке від забудовника) з вітальнею, то зимою палить газу значно більше від нас, а влітку (так як південна сторона, то та лоджія як теплиця) - кондиціонер практично не вимикається протягом дня. Ми ж вмикаємо лише інколи.
    Такі речі теж треба враховувати, бо потім, щоб було тепло, буде більше постійних матеріальних витрат...

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. aknytsU

aknytsU волошкова...)

Ні, не будем. Тоді залишається лише одна спальня, а знову всім спати в 1 кімнаті я категорично не хочу. Квартира 2-кімнатна: одна дитяча, друга спальня наша.

7. NataliaFed

NataliaFed Active Посиденька з баяном

Не холодно, якщо якісно зроблений підігрів і якісні вікна.

8. Tora

Tora New Member

Дівчатка,хто ще об'єднував балкон(не лоджію) з кімнатою,підкажіть чи дійсно тепло зимою,якщо батарею туди вивести.Вікна не будуть на балконі до самого низу, як "французькі"а лише до пояса

9. Ravlyk

Ravlyk Well-Known Member

@Tora в мене так вже купа років, правда, опалення центральне, дуже тепло в кімнаті, вікно відкрите цілодобово.І це лише з однією батареєю.

10. Tatkaa

Tatkaa New Member

У Вас дуже гарна кухня!!)) Можете написати де замовляли??

11. RozaM

RozaM Member

Не рекламую, але дуже задоволена кухнею. Дерев'яна, укр. виробництва. Божеські ціни. Дуже зручна в догляді. При потребі (коли захочеться оновити) фасади можна зняти і перефарбувати в інший колір. Майстри серйозні, відповідальні, дослухались до всіх побажань. Ми довго шукали ціна/якість і знайшли!!!

Вкладення:

• Подобається Подобається x 3
  12. Tatkaa

Tatkaa New Member

Гарна))) Де замовляли??
    Зараз у пошуках майстрів для кухні та інших корпусних меблів.

13. RozaM

RozaM Member

Шось не можу вам в пп написати.
    Тут можна телефони давати?

14. ГаЛоЧкА

ГаЛоЧкА Well-Known Member

киньте мені лінк на їх сайт

15. ljalechka

ljalechka Well-Known Member

Дякую, мені також вона дуже подобається))
    Робили на замовлення в майстра, відповідального, дотошного, але роботу здає дуууже довго, тому саме із- за цього не буду рекомендувати.

16. Руда Лисиця

Руда Лисиця Шопоголік :-)

а можете мені скинути? мене таке влаштовує)))

17. NataliaFed

NataliaFed Active Посиденька з баяном

@ljalechka він лише кухні робить?

18. RozaM

RozaM Member

Кому цікаві контакти - пишіть в пп, бо не всім можу відписати. Або скажіть, якщо тут можна ділитись телефоном - то напишу сюди.

19. Darynnna

Darynnna New Member

Круто виглядає! Теж цікава ціна. Збираюся робити ремонт на кухні, але ще не вирішила з майстрами. Подруга рекомендує дизайн тут замовляти - Дизайн интерьера Киев, заказать дизайн интерьера – Architec. Там можна і повністю ремонт під ключ замовити, але хочу декілька варіантів розглянути. Можливо буде дешевше самостійно зробити? В мене чоловік міг би спробувати зробити меблі. Але треба переглянути всі пропозиції, не хочеться витрачати час і сили просто так.

20. Sandoryk

Sandoryk Well-Known Member

Розкажіть нам за ціни, на дерев'яну кухню, який матеріал і чим покрита? Чоловік столяр відмовляє мене від дерев'яних фасадів, а от столешню ми хотіли, хоча б там, де обідня зона буде.