Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

Партнер розділу IKEAMARKET: IKEAMARKET
 1. Lemeshchuk

  Lemeshchuk Well-Known Member

  Дівчата порадьте який зараз роблять фартух на кухню, маю на увазі плитка/скло..., що найкраще в догляді?
   
 2. Retaret

  Retaret Well-Known Member

  Ми зробили шкло, з малюнком абстрактним. Про догляд ще годі сказати, але мені здається , що зі шкла якось легше можна змивати бруд , ну і нема тих швів між плитками , бо вони мене чогось «смущають»  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
   
 3. Tora

  Tora New Member

  Чесно,я здивована.Балкон це не лоджія,він виступає назовні+через вікна,які займають півплощі балкону йдуть тепловтрати. Скільки інфо я не шукала,всі пишуть- всередині балкону холодно і з батареєєю.Потрібна тепла підлога і готуватись до додаткових енергозатрат ,якщо своє індивідуальне опалення.Може у вас некутова кімната чи сусідній підїзд захищає?
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 4. Тетянка

  Тетянка Well-Known Member

  я б брала плитку, але великоформатну - слідкую за модними тенденціями :girl_crazy: - так, щоб зразу ширина (вона ж висота) 60 см й майстер фугував зразу безшовно , стик між плитками непомітний, або, якби я знала про цю технологію швидше - то отакою б штукою той фартух робила.
   
  • Подобається Подобається x 2
 5. Ravlyk

  Ravlyk Well-Known Member

  @Tora, в нас балкон утеплений ззовні і з середини, кімната не кутова. Так на балконі є ламінат і він дійсно не дуже теплий, але загалом в кімнаті дуже тепло.