Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    В мене нержавійка мікродекор.
    Співчуваю сусідці, як вона щоразу свою білу відмочує содою і шурує, бачу в братової як за 8 років вона стала... Протерта і потемнівша (якщо не встигнути її пошурувати вчасно). Свою хоч металевою щіткою, хоч яким засобом і не морочу голови. В мене Тека 1мм.
     
  2. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Дівчата, може хто знає)
    Хочу під цим котлом зробити вбудовану мікрохвильовку і духовку, тобто воно все буде вбудоване в пеналі, чи можна так? Бо були сьогодні в майстра і він не знає
    A9946140-174E-4B35-8838-32D86CEF72B9.jpeg
     
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    можна, в мене так
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    @Kshusia основне залишити нормальний простір для доступу до кранів і шлангів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дівчата, ви в тему з холодильниками не ходите, мушу офтопти)
    Як в користуванні чорний холодильник?
     
    Останнє редагування: 18 Лютий 2020
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Маю білий), але точно знаю, що не купила б). Думаю спочатку буде гарно, а потім буде дратувати), бо буде все на ньому видно: пальці, бризги тощо. Маю чорні ручки на кухні, чорну мийку і чорний кран). А ще чорну газову поверхню і чорну духовку))).
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @marianast чорного холодильника не маю. Маю чорну мультиварку, мала чорний чайник - плями видно страшне і погано відмивається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    Як то все в догляді? Знаю, що ви маєте з чим рівняти
     
  9. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Візьміть до уваги, що досить часто крани підключення води до котла можуть прорватися (неякісні матеріали, дефект і т. д. ) . Буде неприємно, якщо водою залиє дорогу техніку. В мене в самої таке було. Правда постраждала тільки посуда.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В догляді не найлегше). Вода у нас має осад, і відповідно він теж збирається на мийці. Періодично то відмиваю до ідеального стану, але не щодня). Ну і кран чорний - це покриття, яке в деяких місцях вже встигла зішкрабати. Мені класична металева мийка і кран були найзручнішими у догляді.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  11. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Kshusia в мене схоже розташування котла. Збираюсь його зашивати, і під ним розміщувати просто шухляди для зберігання. + щодо можливості проривання.
     
  12. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Де можна глянути великий вибір готових кухонь? Мені треба стандартну 1,4м. Хочу готову, не під замовлення.
    Їздила в Епіцентр на Городоцькій, то АЖ 2 варіанта таких кухонь. Де зараз кухні дивляться?
     
  13. TinaAntonina

    TinaAntonina New Member

    Я планую робити кухню, але смаки в мене непостійні, хочу багато всього, але як поєднати незнаю. Підкажіть можливо хтось робить різні дизайни кухні?
     
  14. Darynnna

    Darynnna New Member

    Ми з сімєю планувати замовляти кухню в стилі хай-тек, але не всі) я хотіла мінімалізм/лофт) Знайома розказала що теж були розбіжності в стилі кухні з чоловіком, але вони цю проблему вирішили, і запропонували нам теж тих майстів Це було ідеальне вирішення проблеми, вони дорогодили всім членам сімї) дуже вдячні їм за роботу, радила б вам теж поглянути на їхні цікаві виконання!
     
    Останнє редагування модератором: 24 Лютий 2020
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ну похваліться вже своєю... і скіки в них кв м?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Фото в студію! І ціни). Можна в приват.
     
  17. Darynnna

    Darynnna New Member

    Довго шукала фото кухні, бо було це 2 роки тому. Ось вам фото, кілька днів після того як поставили її) зображення_viber_2020-02-24_09-29-26.jpg
    --- дописи об"єднано, 24 Лютий 2020 ---
    Фото скинула вище, а щодо цін, то це все залежить від комплектуючих матеріалів, фурнітури, і т. д.)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а зараз сфотати? а то як картинка з нету виглядає..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  19. jylanda

    jylanda занууууда

    Та ця кухня в пінтересті гуляє давно, іспанські сайти особливо часто її публікують. Вже якзадумали завуальовану рекламу ставити, то вже можна було потурбуватися про реальне фото :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. Darynnna

    Darynnna New Member

    Не прибрано, щоб зараз фотографувати. Не хочу виставляти фото кухні з особистими речами для обговорення)
    --- дописи об"єднано, 24 Лютий 2020 ---
    хіба я винна що моє фото в пінтересті гуляє? та будь ласка, нічого немаю проти цього)
     
    • Смішно Смішно x 3