Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    та ви вроді лише 4 грудня збиралися робити ремонт в кухні, в попередніх дописах є, то ви вже переробляєте цю, що 2 роки тому робили?
     
  2. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Спамери, готуйте свої історії краще, а то по швах тріщить! :girl_haha:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    І дуже проблематично в догляді? :girl_in_dreams:
     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Вставлю свої 5 копійок про чорне. Я не знаю, мені цілком ок. Правда, я зовсім не педант і мене якісь там розводи не хвилюють, поки їх можна витерти. Маю кран в ванній - мені супер, більше року користуємося. Чиститься як звичайна матова нержавійка. Але є ота проблема з облізанням. І не дешевий брала - Impresse. Тому якщо чорний - то тільки перевірених брендів. А з миттям нема проблем. Також маю чорну варильну, але емальовану, не скляну. Теж нічого складного, хіба як блиску хочеться, то треба натерти мікрофіброю. Але для блискучої чистоти все треба натирати, я не знаю матеріалу, який після звичайної губки буде, як новий.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    на жаль, то звичайний Китай, який закуповують вагонами і мастять на них свої лейби для східної Європи.
     
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Шкода, якщо так, бо офіційний сайт у них чеський, ну і самі картриджі цілком якісні: на кухні стоїть вже десь 7 років і досі нічого не ремонтували.
     
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Китай різний буває. Я 10 років тому купувала «тимчасовий» кран за 300 грн. Досі не полетів:girl_crazy:
     
  8. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Маю темнотемно фіолетовий глянцевий! Самсунг, моделька на 80см, бомба!
    Але він в мене стоїть за дверима, далеко від усього, варити/мити/жарити йому нестрашно бо далеко
    В догляду супер
    --- дописи об"єднано, 25 Лютий 2020 ---
    Screenshot_2020-02-26-22-59-27-478.jpeg
     
    Останнє редагування: 25 Лютий 2020
    • Подобається Подобається x 1
  9. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Колір вживу просто вогонь, кому підходить в інтер'єр то просто чудово виглядає. А оскільки ми немали в кухні ще нічого по кольорах то просто купили, а тепер відштовхуюсь від холодильника
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    @amaretto я на нього дивилася) вроді він був на гарній акції весною. Теж просила чоловіка купити, а кухню якось допасуємо. Колір й справді бомба!
    Але ми його не купили. Кухня буде тепло біла + дерево. Кольору металік я не люблю. Вбудований не зробиш, бо чоловік наполіг на широкому. І я зависла. Як це все гармонійно збити до купи. Бо різнобій в кольорах мене страшно напрягає. Мені має все « грати», бо як не грає то не нервує. Думаю як всю техніку чорну купити то мийку можна нержавійку.
    Душа бажає світлого холодильника, а холодна голова каже, що світлий тон я під свою кухню не допасую. Тим більше що буде стояти в ряд з меблями.
    Чорного ящика трохи боюсь.
     
    Останнє редагування: 25 Лютий 2020
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ми свекрусі подарували лджі кольору беж з перламутром. симпатичний..
     
  12. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Так є ж холодильники такі не білі, а злегка бежеві. Чи то теж не воно?
     
  13. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Моя тітка взяла білий до білої кухні, це жах, все стоїть поруч, а відтінків білого аж3:кухня,вбудована техніка і холодильник. Як я побачила то дістала шок. Підібрати в тон не реально, краще було взяти вбудований
    --- дописи об"єднано, 25 Лютий 2020 ---
    Кухня біла з молочним відтінком, техніка біла з холодним сірим, а холодильник атлант з блакитним відтінком білого. Це провал реально
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    Мене бентежить те, про що писала @amaretto - коли ніби колір один , а відтінки всі різні. Якщо вже кухня світла ( біле сонце колір називається) то холодильник має бути або такий самий ( де я його візьму?) або в іншій кольоровій гаммі.
     
  15. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Порада з мого досвіду - придивіться до нержавійки. Особливо, якщо кухня в сучасному стилі.
    В нас біло-молочна. Як дурні носилися з куском фасадів, приміряли по кольору до духовок. І не змогли підібрати, одна була 1 в 1, але ну така вже класично-вінтажна, що ну зовсім не вписалася. І ми пішли на нержавійку в техніці. Дуже собі нормально воно скомпонувалося.
    Біла кухня, дерево і чорне... Як на мене не дуже.
    --- дописи об"єднано, 26 Лютий 2020 ---
    Фото з "місця подій"(соррі трохи за бардак):
    20200226_100515.jpg
    Ще нержавійку "підтримали" сірими стільчиками.
     
    • Подобається Подобається x 9
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ні. Цінність ремонту в тому, що в майбутньому вам буде там затишно і комфортно. Моменти, які цьому сприяють дуже різні, індивідуальні. Я маю досвід 10 річної давнини- кухня ваніль, холодильник - білий холодного відтінку, варильна поверхня бежева, під нею духовка, теж бежева, того самого виробника, але куплена з різницею у рік часу.
    То якщо свій старий холодильник я просто не любила, не лише через колір, брали згідно тодішнього бюджету, то газову поверхню і духовку моє око не перестало помічати за цілих 8 років. Не скажу, що то був критичний фактор роздратування, не скажу, що я на цьому зациклювалась, але помічати не перестала.
    Тому, окрім моментів якості і функціональності, я хочу врахувати такий індивідуальний бзік.
    До слова, решта квартири мені йде максимально легко, не зациклююсь, не напрягаюсь. А на кухні заштупорило.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Покажу вам своє поєднання чорного, білого і дерев’яного. Тим більше, що ще недавно теж морочила тут людей питаннями і проханнями показати свою кухню. І дуб галіфакс на робочій поверхні спіонерила з фото форумлянки ))
    Не скажу що я сама в якомусь страшному захопленні від своєї кухні, дещо мені не сподобалося вже коли вона стояла зібрана, але ми не робили візуалізацій, я теж довго морочилася яку би то кухню, які кольори-фасони...
    єдине, що природнього світла в мене замало в кухні, тому фото при увімкнутому світлі, інакше нічого толком не роздивитися. Фартух - шкляний з принтом. Мийка - нержавійка
    IMG_3808.jpg IMG_3788.jpg IMG_3806.jpg



    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    не чеський, лише чеською мовою. На сайті немає жодної згадки-зображення власного виробництва і його локації, немає сканованих сертифікатів якості, лиш один номер телефону, без адреси-сервісів і т.д. Крім того бренд Імпресе згадується лише на українських сайтах. На чеських чи польських жодної згадки. Я свого часу, коли шукала якісний посуд, надивилась на такі липові "європейські" сайти. Для порівняння варто глянути на сайти Грое чи Арматури(Польща). Там все є - локації власного виробництва, сертифікати, сервіси, представництва і т.д. Я не проти китайських товарів, але не тоді, коли вони "бавляться в європейців".
     
    • Інформативно Інформативно x 5
  20. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Retaret, ваша кухня ну дуже мені нагадує мою: як у кольоровій гамі, такі і по дизайну))) ну і стільці, бачу, у нас однакові)))). А чим ви миєте/натираєте білі фасади? На білому у мене завжди є якісь плямки, чи то від рук, чи якісь краплини незрозумілі.