Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Та наразі ще дуже фасади не пуцую. По перше, живу з цією кухнею лише третій місяць, то ще не виробила стандарту. По друге, діти ще геть малі, бацькають добряче, тому весь час терти фасад наразі не моє )) Поки що так глобальніше протираю десь раз на два тижні (і то тільки низ, а вгорі лише там де пальці видно), частіше не встигаю, хоч здалось би. Нині терла ганчіркою мокрою з мікрофібри, а ще маю вологі серветки домоль, кілька разів ними витирала.
    До речі, покажіть кухню, а то ви тут заінтригували схожостями ;)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дівчата. а в когось є кухня х фасадами ДСП ЕГГЕР, як вона в догляді?
    @Retaret а які в вас фасади?
     
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Фарбований мдф, там ще майстер писав, що він фрезерований


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  4. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    нагадали про пуцування
    кума моєї куми зняла жирові бризки разом з верхнім шаром фасадів кухні(
    засіб від фаберлік, якщо добре пригадую
     
  5. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ойой!! Який жах! Такий добрий засіб чи такі фасади якісні?
    Я часом шось скоро хочу витерти поки не засохло і беру велику вологу серветку дитячу, а діти і собі по серветці і вже маємо не планове миття вологими серветками ))


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  6. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    не знаю, фасади в неї глянцеві білі

    в мене світлі фарбовані фасади, то також є бризки від жиру біля плити, італійський "півник" їх не взяв, після тої історії боюсь щось ще з ними робити, але я не педант і не дуже зациклююсь
     
  7. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Я фасади люблю мити рідким господарським милом. Додаю трохи води і в пульвезатор.
    В мене матові, правда.
     
  8. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    А розводів потім немає?
     
  9. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Ні, витираю сухою ганчіркою і все.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    Дівчата, порадьте (можна в пп), де якісно роблять кухні, щоб мені за два роки двері не повідлітали і вигляд зберігався "товраний".

    І ще скажіть мені, хто має білу кухню, наскільки вона практична? Бо дуже мені подобається, але боюся, що з малою дитиною то буде кінець світу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    в мене білий з сірим глянець, то люкс, вже третій рік пішов. Виглядає постійно чиста, сліди пальців помітні хіба коли прямо на кухню сонце світить, або вечером під певним кутом як стати.
    маю досвід в користуванні фасадами кольору графіт матовий, то там справді кінець світу, на темних матових фасадах значно більше видно всі забруднення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  12. Nadiya

    Nadiya Well-Known Member

    У мене світла кухня. Верх білий, низ ледь помітно сіруватий. Фарбований мдф. Можу радити, доглядається чудово, на світлому дійсно менше всього видно. Раз в тиждень проходжусь ганчіркою по фасаду і вистачає.
    Замовляла в Єкухня. Гарний сервіс, чи не найкращий з яким я стикнулась під час ремонту. Мінус - ціна)

    Надіслано від мого SM-A320F, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    В мене повністю біла матова кухня, я дуже задоволена, в догляді нічого особливого, тобто не має такого, щоб я постійно її чистила.
    В мене усі меблі білі, тому білі меблі можу сміливо рекомендувати.
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. Tofa

    Tofa New Member

    Дівчатка! Допомагайте, хто робив кухні. Надайте інформацію і контакти майстрів. Можете навскидку, сказати на яку сумму розраховувати.(в п.п) Гублюсь в фасадах, що практичніше? Пишете що глянець, а якщо не дуже подобається глянець, так щоб не пуцувати. То що вибрати. Буду дуже вдячна за любу інфу.
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    А в когось є варильна поверхня на куті? Чогось так мені сподобалась ідея. а от як на практиці не знаю..
     
  16. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    мала мийку на куті. дуже багато місця забирає
     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    місце є) не проблема. аби зручно було
     
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    якщо у вас є місце, то нащо вам та кутова кухня?
    і я не уявляю як на куті варильна б мала стояти, по діагоналі?
     
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    О,а ось і відповідь на моє давнішнє питання :).
    Ми плануємо білий на чорний глянцевий фасад на кухні. Колись, дай Бог, покажу :)


    Тепер і я задумалась :girl_crazy: про плиту в куті. Та, певно, не пій варіант, бо вікно поруч, буде льопати на скло...

    А мийку хочу або навпроти вікна (зараз так стоїть тимчасова, з одним крилом для сушки посуду), або в куті, теж з одним крилом. В свекрухи кутова мийка - якось не відчувається що вона займає багато місця... Може то ще від кількості та «розмаху» крил залежить.

    А от круглу мийку без крил я б не рекомендувала...
     
  20. Online

    Online Well-Known Member

    Я під час ремонту розглядала різні варіанти, в т.ч. варочна або мийка в куті. Як на мене, це не дуже практично. По-перше, сам кутовий трикутничок ззаду за варочною залишається ні туди ні сюди: на нього нічого не поставиш, навіть підставку для лопаток, бо тягнутися через всі конфорки незручно. По-друге, він буде весь час засир..тися бризками олії, соусу і т.д. під час приготування. По-третє, використання такої варочної зручне, тільки якщо справа-зліва не буде верхніх шафок.
    Бачила ще на фото інтер'єрів спеціальні кутові варочні поверхні на 3-5 конфорок. Але це теж не дуже вдалий варіант, бо сковорідки і каструлі з ручкою доведеться ставити ручкою вперед, великий ризик перевернути на себе або дитина стягне; каструлі великого діаметру одночасно теж не поставиш...