Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Шпалери, дівчата, шпалери!
    Вибачте, просто мені то, як лінгвісту за освітою, як ніж в печінку.:girl_cray:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  2. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    А я думала, що то мені одній мозок виносять ті "обої":girl_devil:
     
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    в мого чоловіка в телефоні є контакт Ваня Убої, я дуже довго сміялась, коли дізналася, що це майстер, який нам шпалери клеїв
     
    • Смішно Смішно x 13
    • Креативно Креативно x 1
  4. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    А навіщо шпалери під шкло? Чи то для загального вигляду стіни? Бо ж на шкло можна принт нанести якийсь абстрактний тай буде, нє?
    Просто мені здається, що навіть прозоре шкло має такий синьо-зелений відтінок, тобто шкло завжди його має .


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  5. Tofa

    Tofa New Member

    Скло має різні відтінки. Може бути прозоре, може бути матове. Кухня планується без верхніх тумб. Тому треба стіну до самого верху обклеїти, це 16 квадратів. А скло, просто для захисту "особливих зон" плита, мийка.Якось так. Дівчата не зліться. Я вже від майстра "наобоїлась". Виправляюсь.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Знаю, що раніше питала за іншу, але мені знов треба поради чи колективної думки про кухню (вже остаточно це наша кухня, ті пошуки втомили :hang1:)
    Буде така як на плануванні + лоджія без дверей, яку ми плануємо приєднати. Червоною лінією приблизно намалювала скільки стіни можна знести щоб розширити прохід і спланувати а-ля кухню-студіо.

    Вікна там до підлоги.
    Я собі придумала щось такого плану, окрім круглого столу (хочу розкладний щоб з 4 до 8 місць розкладався).
    Pin on Кухня
    А з іншої сторони така мені манюня робоча частина виходить (2,7 і 1 м., кутова), що тепер сумніви чи треба зносити трохи тої стіни, що межує з лоджією. Тобто тоді кухня буде П-подібна.
    І техніки треба запхати немало:холодильник, котел, плита, духовка, посудомийка, витяжка, мультиварка).
     

    Вкладення:

  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    @AknusU, зовсім не манюня))), в мене такі ж розміри, навіть чуть менші - можу кинути в пп вигляд своєї, мені там все прекрасно помістилося, мультиварка, котел й мікрохвильовка сховані в меблях. Й мені той розмір дуже навіть ок, для моїх потреб вистачило.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Дівчата, прошу поради. Хочемо робити ремонт в кухні , мусимо "зашити" кут (там поставлено бойлер і лічильник, і цього вже не змінити). Щось такого плану пропонує майстер, який робить меблі, але мені взагалі не подобається. Дизайнера не передбачає наш бюджет. Можливо хтось має схожий досвід
     

    Вкладення:

  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Можливо зашийте тільки верх, а низ залишіть з робочою поверхнею?
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 12 Травень 2020
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Дякую, але власне так не вийде, бо ще маємо маленьку коморку в цьому куті / як ніша в стіні/ не хочу втрачати цю площу. І фізично кута там нема . Чорновий варіант того, що майстер пропонує , і що мені зовсім не подобається. В нас будинок, кухня не є надто великою, але і не мала, через той кут ніяк не придумаю гарний дизайн :sad:
     

    Вкладення:

  11. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Так є зараз. За шторкою - коморка. Якщо зашивати кут повністю, вийде дуже масивно.

    Буду вдячна за ідеї або рекомендації толкових майстрів чи недорогого салону
     

    Вкладення:

  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Strekoza дуже масивно,то Вам на фоні того, що є зараз так виглядає. Ідеї майстра мені дуже навіть нічого. Однозначно, я б це все ховала і не жаліла для того 10см об'єму.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    67b32e02ea9a90d56e3a35fb148e74e2.jpg 114db887929ec94e7171ec915260f42c.jpg 30c85af48241844fbe01c74c4a42433a.jpg
    Це два фото однієї кухні.
    0f8f62b9e7c1c8acbc72af1168557e66.jpg c54c99ab69104dcee3dd47ee17d2cc3f.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Strekoza, а якщо ті котли-лічильники закрити лише підвісними шафками? Не вийде? В нас так колись було, правда, не в куті. Але виглядало ок.
    І ще питання - яка площа кухні?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Може й так, але мені не стільки шкода площі, як не подобається дизайн.
    Цей другий варіант, що на фото кращий (але не знаю,чи в нас вийде )
    --- дописи об"єднано, 12 Травень 2020 ---
    Так не вийде точно, з одного боку дуже масивний.
    Кухня орієнтовно 4,4 на 3,2. З іншого боку холодильник , окремо стоїть в куті. Теж мені це не дуже подобається. Ну і диван + стіл по той бік вікна /але пояснила)))/ Двері видно на рисунку майстра, думала з цього боку ще холодильник поставити, але точно буде надто громіздке
     
    Останнє редагування: 12 Травень 2020
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Таку систему можна і на всю висоту, мабуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Дівчата,дякую за ідеї, буду думати
    Мріяла про нову кухню, і от чоловік раптом домовився з майстрами,які будуть робити стіни, тобто треба з меблями визначитись вже. А через той кут не можу вирішити,які будуть фасади. Плюс підлога і диван залишаються, їх треба врахувати. Спочатку хотіла більш класичну, але точно світлу, так як мале вікно, кімната темна.
    Тепер вже подобаються фасади молочні в поєднанні з такими, що під дерево. Але той кут :girl_cray:
     
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Дівчата, хто останнім часом робив собі кухню в хороших студіях (я маю на увазі, з гарною репутацією і каталогом, щоб подивитися виконані роботи). Скільки вам в підсумку обійшлося? Я розумію, що то все залежить від розмірів і матеріалів, напишіть просто розмір/матеріали/фурнітура і плюс/мінус ціна кінцева. Ну і де замовляли, можна в карму. Я щось не знаю, за що то хапатися... Чи кухню планувати, чи двері, чи забити на все і жити в польових умовах)))
     
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    4-5 метрів , мдф фарбований, блюм. нарахують від 80 тис..а то і більше
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    ЄКухня, нарахували 100 чи 110 тис. грн. 5 погонних метрів
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Інформативно Інформативно x 1