Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Думаю, найбільше залежить від того, як часто готується, який спосіб життя в сім'ї. Ми мікрохвильову купили з народженням першої дитини, і в перші місяці я думала, як же я досі без неї жила, яка це зручність. Бо мені передавала мама готову їжу, і я лиш гріла. А коли повернулась до звичного ритму готування, то зрозуміла, що і не треба вже мені її. В мене їжі, що розігрівається - мінімум, це супи, їх зручно гріти на плиті. Рідко, коли є щось типу вчорашнього гарніру, холодні спечені м'ясо чи рибу я просто кладу в гарячий свіжий гарнір або їмо холодними. Тому, я її вже кілька місяців як забрала, і єдине, мабуть, в чому її бракує - розігріти налисники, сирні запіканки, але під це, якщо не хочеться на пательні (я не люблю цей спосіб), підходить духовка. Ну і я помітно більше цінувала спосіб розігріву в мікрохвильовці, коли не було ПММ, бо ж економиться посуд, який потім треба мити, з появою ПММ ця вигода втратила свою привабливість. Я зрозуміла, що мікрохвильова мене таки хвилює з точки зору безпеки, і займає місце, а потреби в ній мінімальні.
    Але розумію, що може бути такий ритм в сім'ї, коли всі їдять в різний час те, що готувалося заздалегідь, і тоді це зручно.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Цей пункт першочерговий. І я якраз вчора про нього подумала, що от малий скоро піде до школи, прийде і як їсти собі загріє? На плитці складно буде, а в м/х швидко і безпечніше (саме процес приготування).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Online

    Online Well-Known Member

    Користуюсь мікрохвильовками років 20, практично щодня. Це один з кухонних девайсів, без яких не уявляю побуту. Гріємо і розморожуємо За шкоду не скажу, я в це не вірю. З іншого боку, пересмажена на плиті вдруге їжа теж не дуже корисна.
    Якщо є проблема з виділенням місця, то є духовки зразу з вбудованою мікрохвильовкою. Мені здається, це зручніше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    @aknytsU, мені так запаковувалася зупа в скляну ємність з спеціальною кришкою, або готове друге. Зараз мала хоче пити тільки тільки тепле пиття, то сама собі гріє.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    по відгуках вони не дуже. ні одне ні друге. і дорогі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
  6. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Як вам така ідея? :girl_in_dreams:

    Тумбу на кухні одразу біля посудомийки зробити для зберігання тарілок.

    Сама тумба з двох ящиків, що висовуються. В верхньому - ложки/виделки та тому подібне (з подвійним дном, щоб під підставкою для ложок ще щось можна скласти, що рідше в користуванні (додаткові дошки, наприклад, чи формочки для випікання чи фольга... ). В нижньому - сушка для тарілок.

    Таким чином я хочу зменшити ризик побиття посуду, якщо діти розвантажують посудомийку (а вони це зараз роблять, навісних тумб в нас на тимчасовий кухні нема). А потім, через N років просто встановити ось конструкції для тарілок в одну з верхніх тумб. Якщо буде необхідність чи бажання...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Як на мене, не варто. Буде незручно і непрактично. Навіть якщо це речі, що рідко використовуються, краще їм окремо шухляду. Будуть дратувати з часом ці зайві рухи, це зайве витрачання часу. Краще дві нижчі по висоті шухляди: одна з ножами, ложками, виделками. Інша з тим дріб'язком.
    Щодо шухляди з сушаркою, мені подобається ідея, але в жодному разі не економте на фурнітурі.
    І взагалі, від фурнітури залежить вартість кухні. Можливо, саме тому Ваша вийшла 80тис попередньо, а в знайомої 40тис. Потрібно врахувати все: стільницю, плиту, кромку і, само собою, фурнітуру. Якщо передбачаються ручки, то хороші також набіжать добряче
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    в мене так, вище писала, що розкладаю ПММ сидячи

    теж хотіла шухляду з подвійним дном, майстер відрадив з причини, що вище форумлянка описала

    сушка при ПММ не потрібна, як на мене, бо посуд вже сухий, в мене просто за розмірами тарілки поскладані в стопочках
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Дуже зручно, в мене так.
    А оце не зручно, як на мене.Краще окремі шухляди.
     
    • Корисно Корисно x 1
  10. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Порадьте мені відносно стільниці, будь ласка. В майстра, якого будемо замовляти, вибір стільниць не дуже великий. Хочу темну, не чорну, так як верх має бути світлий, низ - під дерево, теж світлий. З темних стільниць сподобалась з невеличкою, навіть мікроструктурою, тобто має зовсім малі незначні отвори, не гладка. Якщо хтось має, дуже проблемна в догляді? Розумію, що може збиратись бруд, але насправді вибір дуже й дуже малий :sad: Стільниця звичайна.
    Фасади орієнтовно такі, як на фото
     

    Вкладення:

  11. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    в мене трохи текстурна, декор під дерево, на вигляд дуже задоволена. А по догляду теж нормально, не можу сказати що страшне проблемна. Дещо більше потребує уваги біля варильної поверхні, де каплі жиру (це буде на будь-якій стільниці)), а так, то просто витираю ганчіркою, тай все)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Online

    Online Well-Known Member

    В мене буває, що забуду вчасно дозамовити таблеток до ПММ і вони зненацька закінчуються, а поки ті приїдуть минає 2-3 дні, бо не завжди є в наявності те, що треба. Тоді доводиться мити руками і сушарка дуже виручає. А витирати рушником страшенно не люблю - він мокрий через три хвилини, а попереду ще купа посуду... І ще маю маленьку біля мийки на те, що не можна в ПММ: дерев'яне причандалля, кухонні ножі, алюмінієва частина м'ясорубки, богемське скло..
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Що придумати з місцем для рушничків? Збоку гачки начепити? На рівні столешні, щоб і дітям був доступ... Гачки на шурупи чи на присосках? Фасади без ручок.
     
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    може щось такого плану
    LILLÅNGEN Wieszak na drzwi, stal nierdz, Sprawdź szczegóły produktu - IKEA
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Online

    Online Well-Known Member

    Ви маєте на увазі кухонні рушники з тканини? Можна на ручку духовки вішати. Чи вона у вас не внизу?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @Online так, кухонні. Точно, духовка як варіант
    Ще думаю...
     
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    І мені треба щось придумати для тканинних. На ручках вішати не люблю, гачків теж. Наразі кладу біля мийки. Для паперових рушників зробила так:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 1
  18. Online

    Online Well-Known Member

    В мене на нижніх фасадах довгі горизонтальні ручки, але рушник все одно висить на духовці. Якось так зручніше, напевно в зоні біля плити найбільше ним користуюсь. Гачки не знаю чи добра ідея, принаймні в мене вони колись з гачків весь час падали. Хіба петельки пришивати на кожен або прищепки спеціальні як варіант.
     
    Останнє редагування: 30 Червень 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  19. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Дівчата, досвідчені в ремонтних справах) Киньте оком, попередній варіант кухні /варильна під витяжкою, помилково не показана/ Кухня 8.jpg
     
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Strekoza я може не дуже досвідчена, якщо у вас плита по ліву сторону від мийки, то зараз в мене приблизно так розташовані мийка і поверхня. мені не зручно розташування поверхні мені мало місця зліва від поверхно до самої поверхні, хотілаб більше місця. і маємо теж замість стола барну стійку, нормально втрьох сістизїсти не можемо, чоловік 1,83 см взагалі каже,що не вміщається, йому не зручно, але якщо самому на швидкоруч щось зїсти то може бути.
     
    • Подобається Подобається x 1