Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В мене під мийкою виїзний не вдасться зробити (принаймні так троє майстрів казали), тому що мийка майже кутова і смітник буде закривати доступ до кута.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Можна на двері повісити такого плану:
    [​IMG]
    Або може там вийде біля кута дати дверку, а біля дверки - шухляди зі смітниками?
     
    Останнє редагування: 13 Липень 2020
    • Подобається Подобається x 1
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    а де можна такий купити?
     
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Pin on Porsche - перейдіть по лінку, мені пінтерест цей сайт видав. Там якщо погортати, то ще інші є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Цей виробник є у Львові представлений: 200 Line | Gollinucci. Я в них свої відра для сортування купувала. Правда там під замовлення, треба почекати кілька тижнів. Ну але в них на двері не такі цікаві як з попереднього лінка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Так дівчата, дп рятували мене у різні періоди мого життя тому надіюсь на вашу допомогу і тепер.
    Кухня=нема наразі нічого.
    Толковогоо майстра по меблях за ті гроші що я хочу наразі не зустрічала тому хочу попередньо спланувати собі усе розташування меблів і техніка сама(тобто з вами), а потім лиш вибрати фасади з тими майстрами
    Ввечері зроблю фото вихідних даних.
    Наразі є одна стіна яка мене муляє. Стіна абсолютно відкрита, вздовж буде стояти стіл з стільцями. Стіна крива, ми їх не рівняти бо планували клеїти гіпсова цеглу білу як у вітальні, але тепер цегли не хочу. Розглядаю варіант інших 3д панелей. Також подобається коли є дерев'яні стінові панелі чи як правильно сказати.
    Як чи де можна замовити чи зробити візуалізацію кухні. Дизайнера брати напевне не хочу чи таки варто? Але мусить бути мені 3д картинка в кольорі щоб я подивилась
    --- дописи об"єднано, 20 Липень 2020 ---
    Screenshot_2020-07-20-22-19-30-359.jpeg
    Screenshot_2020-07-20-22-21-34-044.jpeg
    Screenshot_2020-07-21-13-47-33-763.jpeg
    Screenshot_2020-07-20-22-24-00-142.jpeg
    --- дописи об"єднано, 20 Липень 2020 ---
    Стелю моя душа просить зробити в 2рівні+натяжна
    На стіні або панелі на усю стіну або розділити їх вужчими і квадратними тими деревяними брусками, можливо ще добавити дзеркальна смужки на всю висоту.
    Малювати ту стіну білу чи навпаки контрасту? Є можливість забути супер миючою фарбою яку використовують у ванну з компресора, щоб вона була така однорідне як скло.
    --- дописи об"єднано, 20 Липень 2020 ---
    Кухню хочу як на фото лиш кольорова гама біле+під дерево і сіре/графітове
    Бежева загалом не вписується в загальний стиль будинку. У нас все біле, сіре.
    Підлогу хочу практичну, плитку великоформатну з мінімальною к-тю швів і точно не під дерево(не лягає мені такий варіант)
     
  7. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Свій великий чудовий фіолетовий холодильник хочу перетягнути в цех і купити вбудований
    Причина банальна, мій гігант вічно пустий. Для роботи він ідеальний, а для нашого харчування трохи завеликий. Тому думаю чи вартує так робити
     
  8. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    IMG_20200721_075558.jpg IMG_20200721_075709.jpg
    У нас кут. Вмонтований подрібнювач. Під мийкою виїздна шухляда (53.5 см) з 4 відрами для сортування ( 1 використовую для зберігання картоплі / буряка). Теж мала справу з кількома майстрами, які стверджували, що це неможливо. Потрібні добрі розрахунки - і все можна реалізувати. Наш майстер з метою економії запропонував ( і зрештою зробив) шухляду на хороших направляючих і підібрав за отриманими розмірами відра максимально місткі (у нас 2 більші і 2 менші).
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 5
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    А яка ціна подрібнювача і чи задоволені?
     
  10. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    @amaretto подрібнювач вибрали за рекомендацією нашої форумлянки) Ціна - близько 7тис.
    Стосовно його роботи - є моменти, коли він забивається. Але ми вже вивчили якими саме продуктами - і ми їх дозуємо. Через подрібнювач і його особливості підключення є трохи запах каналізації із сусідньої чаші мийки (додати ще одне коліно змоги немає через смітник). Не постійно, але буває.
    Без подрібнювача вже не уявляю свого побуту.
     
    Останнє редагування: 21 Липень 2020
  11. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Дай Боже, в вересні нам встановлять нижню частину кухні і в мене вже є питання: чим накривати столешню, щоб та прослужила довше? Накривати під час готування (розкатуваии тісто, ліпити пельмені і таке-всяке) - поділіться ідеями :),
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ніколи нічим не накривала. Не бачу змісту. Можна через н-ну кількість років замінити, не великі гроші. А на вареники маю окрему стільницю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    То певно залежить від матеріалу стільниці. Дерево - то один догляд, мармур(а раптом?) - вже інша історія.
    В мене постформінг, глянцевий, ще й італійський - то став "линяти" навіть після сильнішого тертя губкою... я спершу трохи розстроїлась, а потім дала спокій. Зрештою, речі для нас, а не ми для них... (Хоча та стільниця не коштувала захмарно, занести її на 7й поверх вдвох з чоловіком був ще той квест - я десь вже тут описувала, тому хотілось не міняти її якнайдовше).
    20200830_172429.jpg 20200830_172657.jpg
    Тут видно, як змінилась стільниця (друге фото - "з торця", там вона як нова)
    Насправді вона не така "руда", темніше, але фото не вдається. Глянець вже не той. Але видно, що в місцях найінтенсивнішого використання вона найсвітліша :girl_crazy:
    П.с. - 5 років стажу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Поможіть оптимально розпланувати кухню-вітальню. Будемо об‘єднувати вітальню, кухню, балкон. Питання - замуровувати прохід з кухні на балкон? Це Зх. сторона, від якої основне освітлення, вікно кухні виходить на Північ. Ну і вентиляційна шахта псує картину... Порадьте щось, будь ласка! І скажіть мені, то нормально посудомийку так далеко від умивальника проектувати?
     

    Вкладення:

  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    з вигляду у вас там мільйон м2. якого ефекту хочете отримати? не дкмали кухню перенести під сходи? раджу скористатись якимись онлай програмкми для пректування і трохи то все посувати або .
    як на мене то задалеко, то ж треба тягнути і каналізацію і воду, а як десь по середині забється? я б ставила зліва або справи від мийки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Виглядає, що місця багато, а як щось помістити, то :girl_cray: Заг площа 35м і балкон 6м
    Кухню не переміщатиму, бо всі комунікації вже виведені. Ми купили тех.поверх і переобладнуємо тепер квартиру в двохрівневу. Хочу ефект особняка в американському стилі, щоб багато простору. Ну і раціональне та зручне планування кухні.
    Треба незамилене і свіже бачення. Буду вдячна за всі думки! Дякую за програмки, спробую!
     
  17. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Provizor мене, то планування ваше ну зовсім не подобається, як на мене місце виділене на кухню є занадто велике в порівнянні до місця для вітальні. дуже мені приситься поміняти місцями вітальню і кухню. і ще ті сходи дуже громіздкі, чи є можливість змінити форму/розмір/місце сходів?
     
  18. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    На жаль, це єдине місце, де можуть бути сходи по технічних причинах. Думаю, що вони можуть бути менші, але проектували власне зручні для користування. Хіба гвинтові планувати, вони займають малу площу.
     
  19. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    • Корисно Корисно x 1
  20. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Можливо хтось знає, користується - висувні ящики шириною 90 це зручно?