Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Все Ок з білим і з чорним , якщо є індивідуальність. Це я про візуал.
    Про практичність і інші моменти, нехай скажуть, хто має досвід.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    1. Вже досить довго він популярний. І біла кухня вже якось банально). Кожній першій хаті зі свіжим плюс-мінус ремонтом біла кухня.
    2. В мене теж біла кухня. Була. Зараз ті фасади таки змінили колір трохи. Бо були не дорогі. Ну і мене тепер то дуже дратує). Бо білий насправді має 50 відтінків).
    3. В експлуатації досить практична. Тут якраз все ок).
     
  3. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Дякую за коментарі! Буду ще робити варіант з сірими фасадами. По дизайну мені здається дуже не пропрацьована деталізація, декор, різні дрібниці, які додають затишку. Ось такі приклади надсилала для дизайну.
    E18E8AF4-C2B6-4060-8C51-E8334C6A9B57.jpeg 11C6BC65-55DE-4C19-816C-FAC2DEF71DB6.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Provizor в мене так плитка викладена на фартуху, виглядає чудесно. Але трохи напряжно мити за варилкою. Мені нормально, бо готую дуже мало.
    Я зрозуміла, що мені дуже некомфортно психологічно в тих білих провансько-лофтових кухнях (біле і мінімальне). Надумала собі робити модулі кольру тауп (щось типу сіро-коричневе, але не сіро-коричневе), а верхні шафки таки ризикну шкляні в чорних рамках і з підсвіткою. Мене всі відмовляють, але я собі подумала, що мити чи не мити все одно мені, а мені так комфортно. Але на наш метраж такі гроші виходять, що я в шоці і поки не готова.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

     
    • Корисно Корисно x 1
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    ті батареї =чистий дизайн. по ціні в три рази дорожчі, а по тепломності в три рази менші.
    згідно теоріїї і фізики вода там має згідно певних правил циркулювати, тому при вертикальному розташуванні різко падає теплоємність.
    мені на приміщення 21 м потрібно було просто гіганські 2-2.10м батареї. і ціна там егегей. як нам мене це варіант декору, треба добре подумати і рахувати
    --- дописи об"єднано, 26 Вересень 2020 ---
    щодо білого- то власне за модою біжать всі, хто не бачить "своєї" кухні
    як на мене -зараз у всіх сіро=деревяні =три поверхові кухні з чорними мийками і технікою. прям тренд ремонтів 2020. заводити фактуру під дерево на фасад чи фартух= через один проект в дизайнерів

    теж за років 5 скажуть , що це антитренд. як і трекові системи у всіх)

    я би радила робити до смаку, а не до тренду. але однозначно в маленьких кухнях біла кухня- до стелі-варіант виграшний.
    у Вас = супер приміщення велике, маєте бажання то заводьте колір фасадів , хоч сірий скажуть зараз теж " у всіх"((

    а і ще= відсутність ручок теж тренд. хоч я проти драяти фасад постійно, тому мені цей тренд не подобається)))
     
    Останнє редагування: 26 Вересень 2020
    • Подобається Подобається x 4
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Одна з причин чому моя біла)
    За трендами не ганяюсь зовсім, в новому помешканні хотіла максимум світла, легкості. Тому біла. Але з ручками.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    В мене колись була мрія зробити чорну кухню, люблю котраст в інтер‘єрі. Але з часом смак і бажання дуже змінюються. Може десь маєте фото Вашої кухні-мрії?
    Батарею попросила розмістити в проході на лоджію, там широка стіна в арці. Більше турбувало, як сидіти біля неї на дивані. Ручки на кухні спроектували такі.
    924C8964-4A9F-4146-A844-0D4FC81A900F.jpeg
    Ще не подобається газова труба біля стільниці, думала, може зробити там фасад-вітрину до стільниці?
    1C2CB53A-D168-4BC2-93E2-9BC802917F7A.jpeg 793F864C-DAEE-4468-B83B-D79510EB2236.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Для натхнення))) сама зараз в пошуках оптимального дизайнерські розв'язання, як вмістити "все" на 20м2, дивної форми. Передивляюсь різні відео на ютубі. Зараз потрохи сканді відходить, і модним стає сканді+якісь яскравий/і колір/ьори. Мені подобається напр. темно синій диван, чи також синій фартух в кухні. І також треба буде, щось з підлогою зробити, щоб біля кухонних меблів, чи анексу, була плитка. Потобається, щось такого плану

    Так, як свекор вміє класти паркет, в нас в планах дерев'яна підлога. То я це все поскидувала чоловіків, спочатку він сказав, що під гексагональна плитку, то морока вирізати паркет, але після "ялинки" з плитки і паркету, сказа що краще вирізати плитку, ніж шукати плитку і паркет одного розміру.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 26 Вересень 2020
    • Подобається Подобається x 1
  10. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Може просто тумбу, яка відкривається вверх. Такого плану Screenshot_20200926-192550_Samsung Internet.jpg
     
  11. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Тежу думала над таким варіантом. Там добре ховати техніку, якою завжди користуюсь - тостер, шейкер.
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та яке). То вже роки три певно), або й більше. Нашій кухні скоро 5 років. Біла, чорні ручки, чорна мийка, кран, техніка. Дерево сама відкинула. А взагалі першу білу кухню мала ще 15 років тому. Приміщення було невелике відносно як для кухні-вітальні, з вікнами на північ. Там просто мусово мала бути світла кухня. Та і в кімнаті тоді ми зробили білу шафу-купе, а майстер дивився на нас як диваків), бо всі тоді робили темні). А наша мала зайняти практично пів кімнати і мати висотою 3 м. То який колір мав би бути? Та певно, що білий.
    Але зараз, коли тих кольорів до кольору, до вибору), то я б на біле ну точно не повелась. Якщо вікна виходять на південь, то можна щось з холодних відтінків, на північ - однозначно світло-тепле).
    --- дописи об"єднано, 26 Вересень 2020 ---
    Маємо й таке). Вже поза 3 роки точно. Темний колір - не дуже практичний, видно кожну цяточку. Беріть світліше. Колись не дуже любила синій колір. І дуже здивувалась би), якби мені хтось сказав, що куплю такий от диван. Але глянула в магазині і він нам «зайшов». Поки подобається, але вже піднабрид). Зараз би зробила диван в тканині з якимсь кольоровим принтом.
     
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Я недавно переглянула кухні в певній групі новобудови, штук 20( реальні фото) -все от власне сіро чорно деревянне) ну ми ж не про 1 рік чи три) , не про роки. я так не слідкую за тенеденціями))) але факт - залишився сіро чорно деревяні в три поверхи))


    Щодо кольорів- то як на мій смак, треба мати серйозне бачення всього разом щоб ризикнути на зелене чи синє чи ще якесь яскраве в фасадах. І я би точно довгоо вагалась, це все ж не на рік. І фасад автоматично стає акцентом, теж це варто врахувати.
    --- дописи об"єднано, 27 Вересень 2020 ---
    @Provizor перевірте, помацайте ті ручки- чи не будуть згодом всі такі зацяпані брудними руками( їх не протреш
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Ще для натхнення)))

    а ручки з ікеї.
    немаю нічого проти з ікеї, у "всій Європі", це дешевий магаз. Хоча більше
    100 грн за 1 ручку мені здається, що то трохи дорого)))

    А ви озвучували дизайнеру бюджет ремонту кухні-вітальні?

    І ще, якщо не секрет скільки коштувати послуги дизайнера?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А я бачила дві круті кухні, які мені запам'ятались і підійшли би нам, але у нас велика кухня, то все потягне дуже солідну суму з моїми бажаннями, тому не знаю,коли ми її будемо робити.
    То одна була темно-сині акрилові фасади в Три Слони- там усе не бюджетно, а інша в епіцентрі на Б.Хмельницького - асфальтові фасади, пудрові і ще відтінок біло-сірий в шафі кухонній. А фартух ,як клавіші піаніно, плитка на підлогу сіра чи то з малюнком. То там ціна трохи доступніша виходить.

    А фурнітура - то Хафеле дуже крута,як на мене. Була у них теж у виставковому залі з кухнею на Б.Хмельницького. То там такі рішення цікаві і можливості для тумб та підвісних поличок, систем відкриття. Ціни ,як на мене є від 30-50 до 500-800 грн, залежно від того, що потрібно
    . Це на фурнітуру, але воно на ті гроші виглядає так, що відповідає тій ціні та якості.
    Особливо круто виглядали в тому залі повністю підвісні важкі нижні тумби, а знизу був простір до підлоги і підсвітку така прикольна.

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Бюджет такий, щоб було якісно і практично. Якщо по ціні щось не підійде - дизайнер має підібрати дешевший аналог. Я вже маю досвід ремонтів без проекту, то дуже складно, і дорого обходяться помилки технічні.
    По вартості кухні, якщо комусь цікаво, робимо зараз кухню для мами, то вартість 60000 в приватного майстра - плита egger, фурнітура блюм, плівкові фасади, монтаж
    DAE33BE5-E846-4A53-8627-68FABF549537.jpeg
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 27 Вересень 2020
    • Подобається Подобається x 2
  17. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Або просто бажання мати яскраву кухню)) От я так ризикнула з кольором, маємо в салатово-лаймовому кольорі) мені подобається:) і так, погоджусь, це акцент.
    З цим кольором кухні взагалі вийшла цікава історія. Коли ми купили цю квартиру, робили ремонт і замовляли кухню, фасад будинку ще не був пофарбований. І от зробили нашу кухню, привезли, приїжджаємо, а фасад нашого будинку і балкон зсередини весь пофарбований в салатовий колір, якраз такого ж лаймового відтінку!!
    Кухня якраз виходить на відкритий балкон, південна сонячна сторона, досить гарно все вписалось)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Ще порадьте - газ чи індукція? Виходить цікавий факт з витяжками, дизайнери зазвичай малюють вмонтовану витяжку в один рівень з всіма шафками на висоті 60см над стільницею, щоб красиво. А по техн. характеристиках витяжка над газовою плитою має висіти не нижче 75см від поверхні.
     
  19. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member


    --- дописи об"єднано, 27 Вересень 2020 ---
    @Provizor я вже 5 років користуючись електро плитами. Спочатко було не звично. Але з електрика однозначо безпечніше, і на мою думку естетичніше. В Польщі по ціні газ=електрика, якщо дивитись місячні обпати "за приготування їжі".
     
  20. Provizor

    Provizor Well-Known Member