Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Не самий гірший варіант. В людей он по 5-6 квадратів кухні, і при правильному плануванні виходить хоч і тісно, проте мегафункціонально.
    3,5 м - це ті стіни, де вікно і двері?
    Загалом Ваш проект мені дуже подобається. (А чо? бо в нас майже так само :girl_haha:, але гарнітур і холодильник розміщені вздовж тільки однієї стіни, довжина якої 2,75 м.)
    Тільки я відмовилася від карго, бо воно мені дуже різало загальну площину, хоч я про нього мріяла, відколи дізналася, що таке буває на кухнях.
    Я б нічого не міняла по тій стіні, де основний гарнітур, лиш ручку на карго взяла б маленьку і розмістила її горизонтально, по одній лінії з іншими ручками.
    Ну і ми зробили меблі під саму стелю (над тумбами такий собі короб, в який схована вентиляційна труба від витяжки, і який має глибину 60 см, бо мені тре було ув"язати до загальної картини холодильник, який в мене стоїть в крайньому правому куті (де у Вас мийка).
    На іншій стіні Ви не думали якось скруглити отой кут (де єдині вертикальні тумби)? Може, скруглений фасад, або зрізана тумба чи полиці?
    Місце над холодильником я б задіяла. Хоча б незручною тумбою на порожні банки, як радить @Mawa.
    Наша кухня по формі і площі нагадує вашу, але вона більш квадратна. Вікно і двері розміщені приблизно так само (двері зміщені в крайній правий кут тієї стіни, в якій вони є).
    То в нас стільниця переходить в підвіконня, а підвіконня переходить в стіл, який буде розміщений паралельно до кухонного гарнітуру (виходить цільна стільниця буквою "П" з одною коротшою ніжкою:girl_crazy:). Все виконано з однакового постформінгу.
    Короч, у Вашому випадку, щоб не тягати комунікації, я б лишила все, як є, тільки зробила б щось з тими вертикальними тумбами, які є справа від входу в кухню.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    так
    я спочатку також думала робити під саму стелю, але наразі зупинилися на 80 см. Єдину, що плануємо ширину фартуха робити 70 см, бо спочатку планували мозаїку брати але зараз зупинилися на плитці, але вона 23*50, тому так.
    Не дуже подобаються заокруглені тумбочки.
    Над холодильником думала робити тумбочку під МП. Але тумбочки глибиною 30 см а під МП треба 37 см робити і відповідно 7 см буде виступати. І не знаю чи в загальному буде гарно дивитися.
    А що саме. Я думала там телевізор вчепити замість них. Але мені тумбочок треееба, бо і так мало місця є для зберігання.
     
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    МП - це мікрохвильовка?
    з ходу (з урахуванням того, що круглі фасади - не варіант):
    1. Викидаємо нижню і верхню вертикальні. Горизонтальні залишаємо. На підлогу ставимо якусь абалдєнну високу вазу (і втикаємо в неї якісь пофарбовані патики, як в глянцевих журналах:girl_crazy:);
    2. Викидаємо верхню вертикальну тумбу. Нижню або зрізаємо по діагоналі на трикутник (фасад тоді буде прямий) або на п"ятикутник, якщо дуже хочемо зекономити місце. В батьків кухня завершується такою трикутною закритою тумбою. Тримають там порожні слоїки і татові дрібідюльки типу шурупчиків і т.п.
    3. Трикутні відкриті полиці замість вертикальних тумб. Особисто я відкритих полиць на кухні не лю, але бачила кльово задекоровані.
    Це так, політ буйної фантазії. Але мене колись саме такий політ фантазії кількох форумлянок направив в потрібне русло.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Так
    Ну з тими тумбочками треба придумати, щось таке щоб їх не вкорочувати. Вони 1,1 м мають і то моє буде основне робоче місце. Ну з нижніми більш менш зрозуміло 80 см шухляда, тоді 30 см карго (ручку так само можна переставити як і в решти тумбочок) то буде дивитися більш менш. А з верхніми, що робити?
     
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Щось таке полегшене на місці верхньої вертикальної тумби, типу відкритих полиць для пляшок з вином?
    Стійка для бокалів?
    Необов"язково забирати всю ширину тумби. Тре придумати логічне завершення тієї частини гарнітуру, і буде кльово.
    А Вам буде зручно мати мікрохвильовку на такій висоті?
    Десь чула, що мікрохвильовку не можна вбудовувати над холодильником. Можу плутати.
    Якщо все ж вирішите її туди вбудовувати, можна виставити тумбу так, щоб дверцята мікрохвильовки були в рівень з дверцятами холодильника.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Ну я нею не дуже часто користуюся, тому навіть не знаю. Надіюся, що буде зручно, або придумаю місце краще для неї а над холодильником зроблю
    А от на рахунок
    треба подумати:girl_in_dreams:
    А можете скинути фото своєї кухні в ПП?
     
  7. Mylen

    Mylen Мандаринка

    У вас чудовий проект тільки зробіть
    І я б ще зашила холодильник для повного завершення композиціі.Якщо не маєте такого під забудову, то можна звичайний зашити (на попередній сторінці наводила приклад)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Не знаю, чи воно Вам буде інформативне, бо поки що немає фасадів, не змонтоване підвіконня і стіл, відсутній кухонний фартух. Тобто стилістичної ідеї там на разі не видно, якраз сам процес триває.
    Зато базилік в фіолетових горщиках посаджений. Саме головне, щитай, готово. :girl_haha:
    Можу ввечері спробувати викласти наш проект, якщо вийде і не забуду.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Йой, ну то зробіть собі в потолок кухню в три горизонтальні тумби, чесно, там на тих верхніх тумбах слона можна сховати. Ну і сенсу в тому верхному просторі, крім як збору пилюки, чи дивних коробок, (які так часто люблять господиньки там наставляти))) не бачу. Хіба якщо не подобається, то так.

    А на тій стіні де холодильник я би зробила повністю зашиту шафу з духовкою, мікрохвильовкою і холодильником.ЩОсь схоже як отут зліва. Так в багатьох сучасних кухнях зараз роблять. І ще й будете мати море додаткового місця в тумбах і духовку на зручній висоті.
    [​IMG]
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Naturals пише, що то буде її основне робоче місце.
    Десь її розумію, бо в її проекті плита перерізає корисний простір на стільниці.
    Я свою плиту запхала в сам кут, за рахунок цього маю метр корисної площі. Поки що вистачає (після 3 років, коли на кухні з меблів була 1 клишонога тумбочка :girl_haha:).
     
  11. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Я майже впевнена, що то лише так здається, бо основне робоче місце буде біля мийки і біля варильної поверхні. ТО геть не зручно бігати з одного кута кухні, до іншого. ТО вам скаже будь-який хороший дизайнер.
    Взагалі обдумуючи кухню варто її ділити на зони готування, підготування, зберігання... Ви не уявляєте скільки кілометрів намотую середньостатистична господиня на неправильно спроектованій кухні.

    --- дописи об"єднано, 27 Травень 2015 ---
    Я вам в ПП напишу.
     
    Останнє редагування: 27 Травень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    скажу вам чесно, геть не подобається.
    Почнемо з мийки:
    Двері куди відкриваються?
    Плюс як ви собі уявляєте процес миття? Ви стоїте, миєте посуд, двері відчиняються: а)вас вдаряють, б)якщо відкриваються в іншу сторону, на вас зразу хтось натикається і мусить вас обходити.

    Обідній стіл плануєте? Де?
    Де смітник стоятиме?

    Особисто я, (але то чисто моє імхо), якщо дозволяють комунікації, під вікном продовжила стільницю, і там вліпила б мийку, а зліва від вікна поставила б холодильник. Вийняли з холодильника, помили, порізали, і на плиту. Робочий трикутник витримано.
    А от там де у вас стоїть тумба і холодильник - я би поставила обідній стіл.
     
    Останнє редагування: 27 Травень 2015
    Reason for edit: поправила орфографію
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дуже кльовий варіант.
    Але в себе мені було шкода віддавати підвіконня під мийку. В мене підвіконня буде продовженням робочої поверхні і своєрідним столиком, за яким ми з коханим будемо снідати, попивати собі ароматну кавку і милуватися видом з вікна (в нас вид на ліс - є свої плюси в проживанні на задвірках Львова:girl_crazy:).
    Якщо не захочуть сунути комунікації (хоча з водяними трубами то не так складно, як здається, тільки доведеться довбати стіни), то варіант @Fistawka досить практичний.
     
    Останнє редагування: 27 Травень 2015
  14. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    звісно, це все можна інакше обіграти. мийку не безпосередньо під вікном(дехто не любить, бо вікна забризкує), а в кутку справа від вікна. Холодильник поставити навпроти, біля дверей, а від вікна витягнути наче барну стійку, тільки низьку, як стіл. Або взагалі відкидну, щоб економити місце. В самісінькому кутку хай будуть тумби для зберігання чогось такого що рідко береться. Ближче до вікна відкидний столик. Підняли, і можна сісти без проблем 3-4 людям. Економно і ергономічно.
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я теж))
    Той варіант, що на фото мені видається вкрай не практичним. Всю ту частину біля дверей, я б перенесла на стіну з вікном і там все обіграла,щоб компактно і зручно було.
     
  16. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    В кут не знаю чи вдасться запхати бо варочна 70 см, а витяжка 60 телескопічна. Та й в куті будуть газові труби йти ( я їх планую пароваркою прикрити:girl_crazy:) а так то вони мені кожен день будуть очі муляти.
    Я спочатку так і планувала зробити. Тільки трошки зупиняє, чи на такій малій площі 2,6 вони будуть гарно дивитися?
    І подобається мені таке розташування
    але тоді залишається мало робочого місця((
    тут проблема, бо варочна 70 а мийка 78, відповідно займуть багато столешні, і там залишається тільки 50 см вільних.
    Двері назовні в коридор. Але їх і так плануємо зняти, тож вони заважати не будуть.
    Обходити не треба, бо від мийки до дверей є ще 40 см в яких я гарно ховаюся)
    Так, планую, по тій стороні, що вікно.
    Так також думала, і це була сама перша ідея розташування меблів. Особисто дуже подобається мийка біля вікна. Але під вікном батарея, її забирати ніхто не буде, і вона буде основним обігрівачем кухні (теплу підлогу дуже хочу, чоловік проти і все((() як тоді продумати , щоб тепло з неї йшло на кухню. І якщо мийку поставити під вікно відповідно біля неї треба, ще десь продумати де поставити ПМ. І комунікацію треба тягнути від кута по двох стінах.
     
    Останнє редагування: 28 Травень 2015
  17. Mylen

    Mylen Мандаринка

    Ми залишили під вікном батарею, але в стільницю нам врізали металеву решітку і тепло виходить назовні.
    У нас була аналогічна ситуація перенесли комунікаціі (наші майстри казали що це не важко) і вийшла мийка в куті біля вікна а пмм відразу біля неі
     

    Вкладення:

    • DSC_1142.jpg
      DSC_1142.jpg
      Розмір файлу:
      108,3 КБ
      Переглядів:
      186
    • Подобається Подобається x 3
  18. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть, може, хтось нещодавно стикався, яка зараз виходить ціна на лакобель, за метр квадратний.
    І чи буває лакобель лише 4 мм чи більше? Чи гартується? Буду дуже вдячна за відповідь!
     
    Останнє редагування: 4 Червень 2015
  19. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Ще не зовсім дизайн, але дуже потребую Вашої поради, бо треба розвести воду, газ і т.д., а я досі не знаю, де буде плита, холодильник, мийка, посудомийка, тож одна надія на Вас:)
    Заг. площа 9кв.
    додаю фото DSC05266.JPG це вигляд з дверей коридору (на безлад не дивіться). Думаю там під середнім вікном зробити мийку. Де тоді ставити посудомийку? Справа, зліва?
    Оцей дверний проєм з коридору думаю трішки підморувати, зробити вужчим і тоді там в кутку влізе холодтльник, бо інакше він ніде не пасує як на мене. Показую той куток (там де труба, зліва):
    DSC05266.JPG DSC05267.JPG Від холодильника ідуть тумби, шафки і т.д. - робоча зона. Чи містити там духовку? Місця там аж 3 м.
    Показую, де я думаю примістити плиту з витяжкою:
    DSC05268.JPG Чи буде то зручно, вагаюся... Чи влізе там ще побоках трошки робочого місця, щоб було зручно щось смажити, нарізати і т.д. чи то буде зовсім не альо, бо треба буде носитись із продуктами туди-сюди. Ці другі двері ідуть в їдальню-вітальну. Стіл обідній буде там, на кухні стола не буде. Що скажете?
    --- дописи об"єднано, 7 Червень 2015 ---
    Ага, ще варіант, двері з коридору замурувати взагалі, але то в крайньому випадку, якщо інакше ніяк
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    якщо ви правша, то я б радила посудомийку справа (під мийкою смітник, залишки їжі щіткою вичищаєте і зразу закладаєте посудомийку)

    мені було б незручно, я коли щось смажу, то має поміститись і тарілка з кляром, і саме м"ясо/овочі..., і посудина з готовою їжею, щоб не снувати туди-сюди і не заталяпувати пів кухні
    куди ви то все розкладете?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2