Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. Mylen

    Mylen Мандаринка

    А якщо помістити плиту між вікном і дверима у ідальню? На фото не видно чи дозволяє там місце.Ми свого часу замурували вхід з коридору, так - функціонального місця стало більше, але тепер я б так точно не робила, бо все несеться з вулиці через кімнату і з кухні так само( короче понаписувала сподіваюсь що зрозуміло).
     
  2. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Де тоді примістити плиту?
    Якщо під ту ліву стіну, то крадеться багато місця...холодильник, плита, духовка і кінець стіни. Малувато місця для тумб тоді, ні?
    --- дописи об"єднано, 7 Червень 2015 ---
    Там малий проєм, буде виступати
     
  3. skai

    skai Well-Known Member

    Як Ви думаєте, краще плитку на підлогу у кухні давати таку ж як у коридорі (щоб ніби суцільна підлога була) чи різну? Планували всюди давати таку "ніби пакрет", але я щось вагаюся чи то буде добре.
     
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ми будемо стелити однакову (теж з виглядом "під паркет"). Цей прийом добрий, якщо потрібно візуально розширити простір.
    Якщо у Вас площа сама по собі велика, можна і так і так.
    Але мені дуже подобається, коли все ж таки однакова.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Це виглядає гарно. Навіть не думайте)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Краще щоб була суцільна. В мене "ніби паркет" на кухні і в коридорі. Мені подобається, бо не люблю коли всюди різна плитка. Можна якусь іншу плитку, яка вам подобається, не обов"язково під дерево, можна якусь іншу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Дівчата, потребую поради з досвіду по зручності
    Робимо зараз планування кухні, кухня в принципі велика і правильної форми, все поміщається, але є ряд нюансів
    Підскажіть, чи зручною є надбудова над варочною поверхнею, чи зручно відразу біля варочної поверхні розташовувати мийку, де найзручніше розташувати посудомийку?
    Проект будуть робити дизайнери, але мене цікавлять саме функціональні питання. Бо моя теперішня кухня дуже відрізняється і вона хоч теж велика і дещо розташовано не дуже логічно, але я вже втопталась і щось не можу зрозуміти, що мене найбільше дратує. Єдине, що в мене немає надбудови над варочною поверхнею, то не можу оцінити зручність. Ну і мій теперішній варіант в нову кухню не вписується) 20150608_205008.jpg
    і ще з тою мийкою найбільше незрозуміло, бо я хотіла в ідеалі кутову, але там висить котел, який переставити не можна і отже, там шафка для посуду не виходить. І от цікаво чи нормально якщо між плиткою і мийкою не буде робочої поверхні?
    і пуста стіна - це розсувні двері в зону їдальні
     
  8. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    загалом кухню ділять на три-чотири зони: зона миття (мийка+посудомийка), зона готування (плита), зона зберігання (холодильник, шафа з "сухими" продуктами) і деколи зона приготування до готування (робоча поверхня між ними)))
    і ці зони мають утворювати трикутник, в якому ви постійно будете крутитися
    але мені видається, що у вас зона приготування до готування вибивається з цього трикутника, є між мийкою і морозилкою трохи, але дивіться чи буде вам достатньо і чи не доведться постійно бігати до протилежної стіни

    і комунікаційно, і практично біля мийки
    рештки їжі викинути в смітник (смітник, як правило, під мийкою), сполоснути посуд під краном і поставити в пм, а після миття - в шафку для посуду (вона буде біля мийки чи біля пм?)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. ginseng

    ginseng Well-Known Member

    @я_тут мусите плиту трохи посунути, бо маэ бути хоча б 20 см між нею і мийкою. Духовка буде? Що в протилежному куті від котла? Плиту можна сунути в ту сторону, бо газовий шланг легше потягнути, ніж комунікації до мийки і посудомийки. Врахуйте, щоб був добрий стік, ПМ маэ шланг мати не довше 2м, і по зручності - в мене біля мийки як пише Імель.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ginseng

    ginseng Well-Known Member

    @skai гарно виглядаэ під паркет плитка, але дивіться, щоб була без дрібненьких рівчиків зверху, бо її потім мити:girl_devil:. В мене на лоджії така, щей світла і шви світлі - мушу дерти то все щіткою, а гладеньку просто протерла і краса. Також важко доглядати матову плитку шершавеньку зверху. Якщо маэте велику площу і діток, то або підігрів підлоги або подумайте про ламінат в коридорі. Я дала суцільно плитку коридор+кухня, то вийшло 40 квадратів холодної, гучної підлоги.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Якщо мийка поруч з плитою, під нею смітник і далі біля морозилки посудомийку? Шафка для посуду виходить над мийкою
    --- дописи об"єднано, 8 Червень 2015 ---
    плиту сунути не обовязково, то я так трохи намалювала криво, там виходить варочна і далі зона мийки, яка вліво буде мати трохи, а вправо до кута. духовка я собі думаю хай буде внизу під варочною, мені в принципі нормально так зараз користуватись, не думаю, що як я її підніму вгору, то воно щось спростить
    в протилежному куті від котла стоїть лічильник, тому в той бік і аж до балконних дверей робоча поверхня, виходить зона готування разом з варочною, єдине, що холодильник туди не втулиш, бо вікно і лічильник

    Дівчата, а тої хатки надбудови над варочною ніхто не має, бо я думаю варто чи ні
     
  12. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    @я_тут і ще, я би міняла місцями холодильник і морозилку
    і мені (!!!) мало корисної робочої поверхні - фактично тільки між мийкою і морозилкою, бо до тієї частини, що ближче до вікна, все треба далеко носити (продукти з холодильника чи мийки)

    я би радила подивитися спочатку пропозицію дизайнерів, бо запропонований вами варіант зовсім не раціональний (для мене)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Холодильник високий, морозилка висотою в робочу поверхню, отже, робоча поверхня виходить від кута до холодильника
    мені теж не все раціонально, але я на ту стіну під вікно нічого не переставиш і мийка під вікно мені не подобається
     
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @я_тут, у Вас дуже велика площа кухні.
    Як Ви ставитеся до кухонних острівків?
    Тільки не знаю, яким чином до них тягнуть комунікації.
    Бо такий варіант, як Ви намалювали, на мій погляд, не дуже зручний, а таку площу аж проситься використати по-максимуму.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Дизайнери теж пропонували острівок робити, але на мій погляд трохи вузько, щоб його робити, якщо кухня мегавелика то так, супер, але моя мені здається буде порізана
    ну але чекаю проектів, може вони щось вималюють, що мені сподобається
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ні, ваша якраз! мені краз дуже гарно б виглядало, суто робоча поверхня.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Я б так і зробила - вхід з коридору б замурувала, але так. щоб у той вхід помістився холодильник (своєрідна ніша, у яку б ховався холодильник) і так ви б виграли більшу площу на кухні. Якщо пройом великий, там зверху можна повісити якісь тумби чи антресолі для різних дрібниць, що потрібні але рідко використовуєте.
     
  18. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    а не хочте замурувати в вітальню, але лишити вікно? Все-таки нести продукти через всю вітальню в кухню з ринку чи супермаркету не альо(якщо замурувати з коридору). А от подати щось смачненьке у вітальню і щоб не нести через всі коридори - непоганий варіант. і можна там зробити стільницю, чи техніку.

    Знайшла картинку в неті
     
    Останнє редагування: 10 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Meriroma, якби в мене був еркер на кухні, я б на ньому робила акцент обов"язково:)
    Дуже подобаються варіанти, коли в ньому роблять зону відпочинку. В Вашому плануванні я б подумала про острівець.
     
  20. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    ану покажіть мені такий варіант, бо я навіть не розумію про що Ви))
    Я не знаю як там в 9м кухні розмістити мийку, плиту і холодильник, а Ви кажете ще й про зону відпочинку))
    --- дописи об"єднано, 10 Червень 2015 ---
    це цікавий варіант...просто у вітальні, навпроти дверей з кухні стоятиме велииикий обідній стіл (ще не вирішила скляний чи з дерева), тому і не розглядала мурувати двері з вітальні, а віконечком цікаво досить. Ох, все горить, буквально вже маю сказати майстру де виводити сантехніку, бррр
    --- дописи об"єднано, 10 Червень 2015 ---
    але бачите, там і двері зліва в їдальню є