Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    таки є, але й фото певно великого будинку, а не квартири
     
  2. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    @Meriroma, а ви не маєте технічного плану кв, зокрема вітальні і кухні!, з зазначеними розмірами стін і простінків?
    До речі, хоч те віконце, може, і несе в собі певний функціональність, але мені щось воно не дуже до вподоби. Дійсно у будинку уявляю ще, може, але у квартирі - чомусь ні.
     
    Останнє редагування: 10 Червень 2015
  3. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    маю якийсь план і навіть там показано що де розміщувати...зараз викладу. То в нас будинок, не квартира якраз
    --- дописи об"єднано, 10 Червень 2015 ---
    таке?
    20150511_181006_HDR.jpg
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Це, як варіант/ідея
    [​IMG]
    Мені подобаються варіанти з мийкою і частиною робочої частини біля вікна[​IMG] але в кухнях правильної форми, а еркер я б виділила.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    А мені не подобається мийка біля вікна.
    Вважаю такий варіант не практичним. Вікна, мабуть, дуже захляпуються. А мити їх, тягнучись через 60 см стільниці, і не дуже маючи змогу на неї стати, бо ж там мийка - сумнівне задоволення.
    Так, на картинках виглядають гарно, але у вжитку :girl_nea:.
    Та й не шарю приколу в такій мийці в багатоквартирному будинку. Так, в особняку ще хоч краєвид гарний з вікна, а в багатоквартирних будинках?
    Навіть якщо деревцятка, так як в мене, то на мій погляд, краще на той краєвид споглядати з філіжанкою кави, ніж з руками по лікті в миючому засобі.
    Це лише моя скромна думка, на практиці такого не мала і не думаю, що колись матиму.
    Може дівчатка, які таку штуку собі зробили, з досвіду скажуть інакше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    дівчата, ану порадьте мені якісь кольори. на стільницю і на стіни кухні.
    меблі-двері-техніка будуть білі/легко кремові, фартух жовто-зелений, куток думала сірий, ну в крайньому випадку коричневий.
    вікно біле, підвіконник теж, бо не уявляю, як підібрати колір стільниці і підвіконника, аби вийшло однаково.

    і тут я застрягла. пропонують сіру стільницю і сірі!!! стіни. а я щось не уявляю, там світло на стіни потрапляє всього пару годин, ну і чорну стільницю я не поставлю, не дивлячись на всю її красу.
     
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Я би брала коричневвий куток, стіл і стільницю, а стіни "топлене молоко"
     
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Та, власне, якщо стільниця-60, в мене від вікна стільниця має 85 і я, в якійсь мірі, жалкую,що не зробила там мийку(хоч тоді все б було зовсім інакше:), і тільки мінімум при такій ширині я б робила мийку біля вікна, впевнена, що нічого не хляпалось би. То все справа смаку,захцянок і т.п., якщо все добре продумати, спроектувати, враховуючи всі моменти, то в будь якому варіанті все буде практично, зручно і гарно:).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я теж про це думала, але тоді один кут виходить світлий, а протилежний йому - темний, бо стільниця ж стільки уваги не візьме.

    ну і наприклад на фото вище - стільниці під мармур. по-богатому. а нам би простіше щось)

    а бувають стільниці "під дерево"?
     
    Останнє редагування: 11 Червень 2015
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Але, то гарррно)
    [​IMG]

    Ну, і таки варіант із сірими тонами мені видається найбільш вдалим, з огляду на те, що присутній жовто-зелений, бо з коричневим мені б не дуже плясало.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    та от чоловік пропонує, щоб стіни зробити світлою теракотою, майже персиковими. ну ок, якщо продовжувати все в такій "земляній і природній темі", то ота стільниця на кухню - хіба дерев"яна. а дерев"яна і дорого, і важко в догляді, бо я ж себе знаю - я тільки на кухні і сиджу, воно не витримає. а під дерево, то воно всьо таким пластиковим пластиком виглядає мені, що хіба ставити білу. але з білим кольором і так халепа - нас відверто питалися, чого ми ставим біле, не вистачає грошей на колір?
    і щось мені сірий до той земляної теми не пляше, не бачу я його, хоч сам диван - дуже подобається в просто сірому, без люрексу-квіточок і тд
     
    Останнє редагування: 11 Червень 2015
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А з постформінгу вибрати щось не можна в бажаному кольорі? Бо то по ціні , мабуть, найбюджетніший варант.
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    варіантів багато - або очерет, або дуб-горіх темні. так важко зрозуміти, як воно буде виглядати з кухнею! особливо, коли просиш тобі щось розказати - морозяться. не виглядаю я на багатого клієнта, який замовить всьо і сьогодні, з оплатою в доларах готівкою.
     
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А кухню Вам хто робитиме? Бо нас майстер привів в магазин, порадив приблизно, що краще, що не дуже і приблизно по цінах, ми вибрали який нам сподобався, обговорили і все.
     
  15. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Звичайно, бувають. Ми й таку замовили. Стіни я б теж робила якісь лимонні, або кава з молоком
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а можна картинку\фото? і де замовляли-дивилися?
     
  17. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Нам майстр замовляв. Він приносив кілька зразків, я обирала. Картинки я, на жаль, не маю, кухня ще не встановлена)
     
  18. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Стільниці під дерево є різних кольорів, імітують різні порорди: під дуб. вишню, горіх яблуню і т.д.
     
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Потребую поради.
    Застрягла я на етапі кухонного фартуха. Він планується з гартованого скла.
    Вихідні умови:
    Підлогова плитка така-во: [​IMG]
    Стіни - нюдовий бузок (шпалери)
    Кухонний гарнітур - білий, простий мінімалістичний (самий верхній короб, який ховає комунікації від витяжки, матиме фасад на всю довжину під колір алюмінію).
    Техніка кольору металік (чи алюміній, сіра коротче :girl_crazy:)
    Стільниця - алюміній - один в один з кольором техніки.
    Що робити з фартухом?
    Раніше хтіла якийсь умопомрачітєльний малюнок здибати, і вальнути на всю довжину (схилялася до якоїсь екзотичної квітки, яка б припасувала до кольору стін, на білому фоні).
    Потім думала над тонуванням в колір стін або стільниці.
    Тепер думаю, а мо я бичка :girl_haha: не маю смаку, і щоб не прогадати, тре робити просто білий.
    Голова квадратна, а тре щось вирішувати, бо ці польові умови мене вже добряче дістали.
    Радьте )
     
  20. Matrechka

    Matrechka New Member

    Доброго всім дня! Дівчатка, порадьте, будь-ласка, де зробити добру стільницю з натурального каменю (кварциду, напевно) та майстра, який би встановив! Кухня вже готова, не можу знайти нормального каменю! Всім завчасно дякую!!