Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    зайдіть на гуртівні чи в спец. магазини там є безліч стільниць різних кольорів, виробників. Я коли обирала дивилась на живі зразки (я див. на Левандівці є великий магазин з різними комплектуючими)як виглядає велика плита, адже тяжко шось підібрати по маленькому кусочку чи по інтернету.
     
  2. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    було б добре щоб ви закинули фото, так можна буде конкретно щось порадити.
     
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Закину, але хочу, щоб вже фасади встановили, бо інакше той бардак на поличках якось не альо виставляти ))) Та й картина з фасадами зовсім інакша буде.
     
    Останнє редагування: 12 Червень 2015
  4. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    фасади Глянцеві? і ще яка саме у вас плитка? бо мені не відкривається ваш малюнок
     
  5. Matrechka

    Matrechka New Member

    Доброго всім дня! Дівчатка, порадьте, будь-ласка, де зробити добру стільницю з натурального каменю (кварциду, напевно) та майстра, який би встановив! Кухня вже готова, не можу знайти нормального каменю! Всім завчасно дякую!!
     
  6. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Власниці кухонь з газовою колонкою, чи ховали ви її в кухонні шафки? знаю що газова служба цього не дозволяє.
     
  7. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Котли і колонки не ховаються в шафки, просто робиться тумба певної конструкції, де замість дна і верху даються планки, тобто є доступ повітря. По суті це не зовсім тумба, а грубо кажучи тільки двері.
     
  8. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Я розумію яка саме конструкція це буде, мене турбує чи от ці дверки не нагріватимуться, адже в моїй колонці є відкрите віконечко з вогнем.
     
  9. Jabka

    Jabka Active Member

    У нас так зроблено
    Дверка не нагрівається, тільки напроти того віконечка вона ледь тепла
    До нас приходили з газової служби приліпити якусь наклейку, то зауважень у них не було)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Ще цікавить чи хтось переносив газові труби вверх вниз, скільки то коштує? бо оті серпантини по стінах виглядаю не альо:girl_cray:
     
  11. Jabka

    Jabka Active Member

    Ми переносили газові труби і лічильник.Потрібно йти у Львівгаз і писати заяву, і чекати місяць, а може й більше...Нам озвучили вартість - 2500 грн.
     
  12. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Мені потрібно трубу опустити на пів метра, за що то такі гроші давати? Справа в тому що на трубі зверху є краник, яким я перекриваю газ, думала може то самим спробувати переварити, тільки трошки страшнувато, та й кажут що за це можуть оштрафувати. Коли купили квартиру то пересунули колонку на пів метра вліво, потім була газова служба, встановлювали лічильник і про зміщення колонки нічого не казали. От і як то бути...

    Надіслано від мого Nokia_X, використовуючи Tapatalk
     
  13. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    У травні переносили + встановили лічильник - 3500. Чекали 5! місяців (думаю, це більше людський фактор + КУПА свят/вихідних).
     
  14. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Можливо комусь знадобиться: зараз плануємо кухню і випадково натрапила на можливість безкоштовного тест-драйву кухні у натуральній величині від Блюм. Спробували. Гарні враження і багато корисного почерпнули.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Jabka

    Jabka Active Member

    Я думаю самому краще цього не робити, з газом жартувати не варто...
    А на рахунок вартості, то у Вас можливо іменше вийде.Нам потрібно було газовий лічильник перенести на іншу стіну ітруби відповідно також)
     
  16. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Може, але не самі, а зварщик, який знає свою роботу.
    Чоловік , каже, що хіба страшуть, але не штрафануть.
     
    Останнє редагування: 25 Червень 2015
    • Корисно Корисно x 1
  17. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    буде робити людина, яка також працювала років 10 на Львівгазі і також перенесенням труб займався.
    --- дописи об"єднано, 25 Червень 2015 ---
    а можна детальніше, де саме?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  19. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Потребую ще поради щодо розташування шафок,. Значить так, ось реальна кухня, стільниця буде переходити з кухні на підвіконня під вікно
    DSC01904.JPG
    Ось що я собі сама надумала-намалювала
    UzM-Tazvdys.jpg
    за першою дверкою буде колонка, от і думаю чи не перенести її біля газ.плити, тобто поміняти місцями перші дві тумби?
    Та й взагалі послухаю ваші поради, бо щось мені не те. Ага, кухня буде бежева глянцева, стільниця темна(мармур імператорський). Думаю над кольором стін, буде декоративна штукатурка, але який колір не знаю, плитка на стінах буде також бежева + малюнок лілій(чи ще чогось) по середньому ряду.
    Довжина стіни 210 см.
     
    Останнє редагування: 25 Червень 2015
  20. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Думаю, біля плити зручніше мати не колонку, а саме шафки (спеції, посуд, і т.п.).
    Так що переносити не бачу змісту.