Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. Fantazy

    Fantazy Member

    А які ручки до кухні хто порадить? Щоб і діти не стукались, і щоб надійні та зручні. Кухня буде дерев'яна біла прості фасади без наворотів.
     
  2. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Дівчата, порадьте, будь ласка, простеньку програмку на компі. Потрібно грамотно розтавити меблі (окремі елементи) в дуже нестандартному приміщенні.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ми всі меблі проектували в Pro100. Зрозуміла і доступна навіть для "чайників".
    Але це програма власне для проектування, вона потім сама рахує розмір плит для порізки тощо.
    В ній є набір стандартних меблів, але якщо Вам просто розставити, можливо є більш простіші проги.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    @Olga Letsdance чоловік теж там все проектує, досить проста в користуванні програмка
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. kewa

    kewa Well-Known Member

  6. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Запитаю в чоловіка і напишу)
     
  7. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    У мене сьогодні сталась катастрофа!:girl_cray: Падало деко і зачіпило дверцята кухні :girl_cray: Що робити? Як це можна виправити? Фото додаю... IMG_20170917_163446.jpg
     
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    Якщо фасад мальований, то лак для нігтів в поміч.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    бажано прозорий. Ще є для корекції подряпин на а\м засіб.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    я білим малювала, а зверху закріплювачем)) головне губкою по тому не терти
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    прозорий не підійде, бо колір фасаду "слонова кість", якщо я не помиляюсь. Можна детальніше про цей олівець, де його купити, подивитись? Хочу підібрати в тон, бо чоловік ще не бачив і надіюсь не побачить :girl_blush2:А ці плями так кидаються в очі, що сиджу і плачу:girl_cray:
     
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    в автотоварах. Там і кольорова гама є.
    та нема чого. Повірте. Шкода, коли ремонт свіженький, а за кілька років, навіть уваги не звернете. Це ж така дрібниця. Я колись була готова чоловіка тим ножем, яким він мені на стільниці "ямку" зробив, прирізати. А зараз, за 9 років - хочу нову стільницю. Стара набридла, а муж - добре, що не вбила:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  13. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Дякую за підтримку, ви мені, аж настрій підняли.:girl_smile: Я розумію, що це дрібниці, але кухня справді нова, і як згадаю скільки грошей в неї вклали, то аж погано робиться. Такими темпами вона і 5 р не прослужить:girl_flirt:
     
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    В нас баняк падав так. Я спочатку плювалась на чоловіка, що ловив його, бо він в польоті притиснув його до дверки і вона пообдиралась. Але потім зрозуміла, що добре що таки ловив, бо плитку на підлозі змінити було би проблемніше))
    Ми змінили фасад на понищеній шухляді і все...
    В нас було на видному місці.
     
  16. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Ми вже один фасад замінили, по провині чоловіка, а про цей я не розкажу. Буду пробувати виправляти:girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування: 17 Вересень 2017
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    правда. Якось, сталося в нас "помутніння розуму": приніс чоловік до хати зап.частину від фури. Треба було відремонтувати - на сервісі дорого, а сам інженер з автомобільної військової техніки. В підвалі і в гаражі йому стало зимно і скучно. От він з тою залізякою розклався на теплій підлозі в кухні. Колупався-колупався, вирішив, що треба гримнути молотком - запаялося. А далі, як в кіно - я тримаю залізяку, а він зі всієї дурі ( а дурі там більше ніж в мене в разів 100) - трааасьььь молоткоом. Добре, що я ногу встигла забрати. Гаратнуло по плитці так, що 3 рази відскочило. Плитка темна, але де подзьобано - добре видно. Більше з зап.частями до хати ніхто не ходить. Але, точно знаємо, що баняками кидати можна - нічо не станеться. Хіба баняків шкода буде (я "поливані" люблю)
     
    Останнє редагування: 18 Вересень 2017
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Один Бог відає, шо я перебила вже посуду до тої плитки на кухні і емальоване вже майже все побите, тому майже не користуюсь). Чоловік на днях сказав, що купить мені мішок одноразового. Але плитка- то практично на кухні - 100%:))).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  19. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Можливо хтось порадить: шукаю хорошу мийку на кухню (не з штучного каменю) металеву. Але глибоку! Єдине, напевно, що не можу знайти (сидячи вдома) і визначитись де купувати.

    Сьогодні була зустріч з дизайнером, то мушу визначитись якого буде розміру і форми (на одну раковину, бо буде посудомийка).
    Хелп. Пліз!!!
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    я брала на південному, в тому корпусі, де експоцентр, там глибокі і різних конфігурацій.
     
    • Корисно Корисно x 1