Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. Kalina

    Kalina Active Member

    @olegignatenko, у Вас в кухні фарбований мдф?
     
  2. Amorfa

    Amorfa New Member

    Порадьте, чи варто купляти в Епіцентрі кухні по-секційно. Мені сподобалась біла Оксфорд (зараз рекламують ііі по телевізору від епіцентру) . За попередніми підрахунками економлю приблизно по 3 тис на м.пог. ,ніж якщо під замовлення подібну. Можливо хтось замовляв кухні в Епіцентрі, поділіться враженнями.
     
  3. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Все залежить від виробника, ці кухні не сам Епіцентр робить. Ми років мабуть 10 тому брали кухню власне в Епіцентрі, стоїть добре, служить файно. Правда виробника вже не пригадаю.
     
  4. Amorfa

    Amorfa New Member

    Дякую, вже замовили, тепер чекаємо.
     
  5. Bize

    Bize Well-Known Member

    Дівчата, в кого біла плитка "кабанчик" на кухонному фартуху, як вона у догляді? Чи не втратить затирка свого вигляду через деякий час?
     
  6. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Як покладете плитку-зразу ж собі покрийте ті шви Дельфіном-з чистою проблем не буде
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    В мене. Шви покрила матовим лаком для природного каміння і фасадів. Миється на ура.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Bize

    Bize Well-Known Member

    покрити потрібно тільки раз, і все? маю на увазі, чи потрібно слідкувати, щоб лак не вимився з часом
     
  9. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    А що за лак?на підлогу можна його?
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Можна, я ним і в ванній лакувала. Якийсь український в пластмасовій банці, як з морозива був. Здається львівського виробництва. Купували в епіцентрі. Мені конче матового треба було. Півтори роки швам.
     

    Вкладення:

  11. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Пошукаю...Бо я покрила Дельфіном,але яказ би таке матове мені на підлогу пасувало би дуже
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    @Ulianusia я завтра в кладовці пориюсь. Мож ше є та банка. Писи згадала. Кам'яний Львів матовий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Дякую дуже)))
     
  14. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Дано: кухня 2.40 на 2.80 в старому польському будинку. Тобто вона ж і прихожа. З трьох сторін двері - вхідні, в кімнату і на лоджію-санвузол. Вільна одна стіна 2.40, де вже передбачено від краю плиту, потім мийку.
    Питання: що купити і як розставити, щоб вийшла людська кухня-прихожа, і так щоб не почуватися тісно?

    Може хтось бачив фото таких кухоньок, бо в інтернеті нічого знайти не можу.
     
    Останнє редагування: 25 Листопад 2017
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    З розряду «а поговорити». Як ви думаєте чи буде пасувати холодильник, газова поверхня і духовка в кольорі «метал» і молочна кухня в класичному стилі?
    P.s. Свекруха робить кухню і попросила допомоги. Техніку купила, а меблі хоче класику...
     
  16. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    А план намалювати можете?
     
  17. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Трудно. Бо маю зараз тільки телефонний інтернет.
     
  18. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Отаке
     

    Вкладення:

  19. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В мене буде майже така ж кухня, я в пінтересті шукала за запитом "small kitchen ideas". Поділитесь потім результатом, бо мені також актуально
    П.с. я хочу продовжити робочу поверхню під вікно
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Там біля вікна двері в санвузол. А десь би обідній столик поставити. А ще в мене є морозилка, яку взагалі не уявляю, де приткнути.