Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Мені для кутової шафи райбільше пасує шафа-карусель. У двоюрідної сестри в Німеччирі така є. Але і в Україні таке роблять. Вона ставить там банячки, черпачки, великі миски на фрукти-тісто-друшляк. Відкриваєш дверку і крутиш по колу, береш те, що тобі треба. Дві полички крутяться по колу, нема отого баняк на баняку, і легко все діставати. Щось як на цьому малюнку. Мені здається, що це хороше використання того простору
    00069082.jpg

    А ще мені сподобалось карго під умивальником. Вибачте за якість фото, воно з нету.
    Заглянула під свою мийку, дійсно там купа місця від мийки до смітника і те карго гарно б там помістилося
    images-stories-Blum-run-kargo-DBlum_box1240_2-200x150.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Маю! Дуже рекомендую.
    Попри те, що вона вирізана під змішувач, поміщається вся хімка для ПММ, і інші побутові штуки типу нових шматочок для миття посуду, пакетів для сміття і т.п.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Дівчата, планую таку лінійну кухню.
    Порадьте, що в якості ручок тут може бути?
    Чи лише блюмівські механізми...чи якісь фаски можливі... або ж такі подовгасті ручки.
    Хтось має щось такого типу?[​IMG]
     
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Сонце
    В мене подібна. Замість ручок вирішили зробити фаски одразу в фасаді.
    Був ще варіант металевих ручок, які врізаються прямо в фасад, але мені вони здалися важкодоступними для миття.
    Блюм має реально найбільший вибір різного роду механізмів, але стандартні функціі можна отримати і від інших виробників (в нас дотягувачі-відштовхувачі з найдешевших, польські. Єдина скарга - на найважчій шухляді, де відра з городиною, відштовхувач почав барахлити. Каже чоловік, що треба замінити на більш якісний. Всі інші вже 2,5 роки працюють бездоганно).
    Якщо є питання - пишіть. Можу в пп скинути пару фото.
     
  5. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Щиро раджу двері з фасками, але в жодному випадку не з тач механізмами на всіх дверцятах. Неодноразово бачила такі двері в дуже недешевих кухнях і зрозуміла що вони не для перфекціоніста чи людини що багато готує на кухні, оскільки при вигляді збоку видно що дверцята на різному рівні /хоча в прямій кухні то не так видно як в кутовій/. І найголовніше для мене -тач двері вимагають закривання/відкривання в конкретній точці і з конкретним зусиллям, тобто нижні дверцята недостатньо просто штовхнути, а потібно постійно нахилятись і тиснути саме там і саме так де відкривали. Двері з дотягувачами однозначно кращі. хоча до всього можна звикнути...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Не знаю, може в нас вийняток з правил, але наша (повторюсь, недорога польська) фурнітура була виставлена по рівню після монтажу кухні, і всі фасади досі виставлені чітко під лінієчку.
    Якщо правильно підібрати відштовхувач (на них написано, на яку вагу вони розраховані), то подібних ускладнень не буде.
    Описані Вами труднощі виникають виключно при неправильно підібраному під навантаження відштовхувачу (знаю, про що кажу - в мене на одній тумбі саме так все працює, як Ви описали (я вже про це писала, здається? :girl_crazy::girl_haha: Так-так, воно мене нервує).
     
  7. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    проблеми з кутовою (нижньою тумбою) вирішені. Коханий випросив місце для зберігання бачків на воду для акваріумів...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Ми не зберігаємо воду для акви у бачках. Коли треба - набираємо.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. New look

    New look Well-Known Member

    Підкажіть будь ласка, де є у Львові магазин з великим вибором столів та стільців до кухні?
     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Порадьте мені зось для зберігання ножів. Поки переховую в шухляді шлибоко, але незручно що капець. Магнітну дошку до фартуха чоловік відмовляється сверлити, а лишати в прямому доступі підставку з ножами я боюся, дістають всьо з стільниці мої діти
     
  11. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Може ножі зберігати у верхній шафці?
    --- дописи об"єднано, 16 Грудень 2017 ---
    В кого на кухні глянцева плитка на підлозі? Як вона в догляді? Чи сильно брудниться? Як миється, чи залишаються розводи після миття?
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Є
    Єдина незайнята стаціонарно нижня поличка верхніх шафок зараз з чаєм, і вони його дістають
     
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В мене глянцева по всій підлозі кухня-коридор-санвузли. Такий вибір був обумовлений після років матюків на старій квартирі, де вибрали шершаву, (боялись, що буде слизько).І то вона не така шершаву, як дворова, А ніби зверху ще полакована, чи що... Як ляпне вода і впаде пилюка, видно полюбому, а відмивати то жесть . Щоб по-людськи, то щіткою. Причому у ванній була гладка але матова, однотонна, то видно було все й одразу, зате милась легко. Зараз я задоволена, правда плитка така трохи в розводах під мармур, то конче не кожну плямку видно. Спочатку я навіть плутала, де малюнок , а де пляма, терла як дурна, чоловік сміявся :girl_crazy:. Зараз попустило. Миється легко, як по мокрому не ходити, то не слизько. Як відтискати швабру добре, розводів немає ( південна сторона, то коли є сонечко, я би помітила) . Додаю трохи дешевого засобу для миття підлоги, для годиться, але якось закінчився, то милась і просто водою нормально, правда швабра хороша мікрофібра шнуркова. Головне, що шнуркова швабра ні за що не зачіпається і не лишає волокна на горбиках плитки, як колись. Плитка бюджетна "інтеркерама". Тут вжа багато хвалили цього виробника. Геометрія добра, різалась болгаркою люкс(робили самі:d23:). Майже ніц не зіпсували.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    В мене штанга на присосках ікеa stugvik. Шо там в мене тільки не наліплено.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Оця? [​IMG] і ножі на гачках?
     
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    Так вона. Ножі В відерку фіртроп. А думаю ше над магнітною планкою. Вона там приліпиться запросто.
     
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ті магнітні планки з ікеа, які я бачила, то ніби на дюбелі чи щось таке
     
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    на будівельний клей можна, а в мене в відерку там ті стержні на ножі
     
  19. Bize

    Bize Well-Known Member

    Як зарекомендували себе у використанні глянцеві кухонні шафки з МДФ, розміщені над плитою? хочу світлий колір верхніх тумб, але свекруха сказала, що пожовтіють від температури ті шафки, що біля плити. Тепер не знаю, що й робити, бо вже собі трохи спланувала кольори на кухні(
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    В мене білі, в мами біло-бежеві, нічого не темніє. Може і є якісь неякісні фасади, які жовтіють.
     
    • Подобається Подобається x 1