Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. Bize

    Bize Well-Known Member

    хух, дякую, заспокоїли мене)
     
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    @Bize, маминій кухні вже 7 років, нічого не сталося фасадам, а от зворотній папірчик знизу на кутиках піджовк, але то скоріше від рук. Моїй кухні 1,5. Теж норм.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Фасади, які фарбовані автомобільною фарбою - не міняють колір. А от плівка, якою "обтягують" мдф - має властивість міняти колір. І то не вся. Але це різниця в ціні.
    @Bize
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    В мами плівка, тоді фарбоввних ніхто і не пропонував.
     
  5. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    народ, а де можна подивитися якісь кухні на живо у Львові?
    ми зараз сіли проектувати кухню, поки що приблизно, бо зараз задача вияснити де будуть розетки і куди каналізацію. Але загалом підхід майстра якийсь такий стандартний - вгорі всі шафки з відкидною догори дверкою, внизу - шуфлядки великі місткі під баняки і все шо хоч. І я так бачу по картинках в неті, що все воно зараз якесь таке однотипне, ну мабуть зараз якийсь такий тренд. А мені воно якесь неживе все, я так хочу затишку, може навіть романтики в кухні. З того що передивилася, бачу, що ті стилі, які мені близькі - то якийсь прованс, класика. Але таке не в чистому вигляді, може трохи осучаснене. Куди йти за таким?

    І ще - з того розташування, яке мені підходить, посудомийку треба буде посунути десь на метр-півтора від каналізації - це дуже зле? чи вона ма
    є бути максимально близько до зливної труби?
     
  6. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Треба, щоб шланг зливний дістав до зливу. Зазвичай це сусідня тумбочка, де мийка. Або якось тягнути розгалуження від каналізації. Але підключення води і каналізації посудомийки можливо у сусідній тумбочці і ніяк не за посудомийкою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Навпроти південого чи пані кухня , на виговського. Там мені одна дууууже сподобалася, білоруська. Є ще на хмельницького перед лємбергом. Заодно повідкриваєте дверцята, чи вам буде зручно буде щось діставати. Бо шухляди то дуже фунціонально, ногою відкрила рукою дістала. З дверцятами відкрий, присядь, витягнути то що спереду щоб дістати що попри стінці. Тому не відмовляйтеся завчасно від тої ідеї. Просто підберіть красиві фасади
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    В мене є і шухляди і дверцята. Але якісь вони мені одинакові, ніколи не помічала якихось суттєвих переваг шухляди. Хоча, впринципі, баняки в мене якраз в шухляді. Якби були в шафі, то, можливо, було б незручно.
     
  9. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    @Zaychenya , а в якій ти програмі то все намалювала? Там можна не лише кухні малювати?
    Не хотіла, часом, холодильник і шафки над ним "зашити" гіпсокартоновою стіною з боку не кухні, а входу на кухню?, щоб не дивитися на порохи за холодильником? І наче ручки на дверках пасували довші, але то таке моє. А загалом дуже вмістима і компактна
     
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Zaychenya а не забагато вам шафок на антресолях? Бо так візуально "задуже" виглядає.
     
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я думаю це через колір..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    мій тато виготовляє меблі. Це він під моїм "чутким руководством" вимальовував всі мої примхи. Ручки хочу довгі, максимально ширині дверцят. Правда, то буде ще та атракція.
    :))) я і так переживаю, чи все моє "добро" поміститься там . Ще й в коридорі буду доробляти кладовочку на всілякі закрутки.
    І з антресолями - там або залишати до верху простір (а мене ті порохи зверху вибішують), або "зашивати"
    так. Верх буде максимально світний. щось між молочно-сірим. Низ - горіховий. я ще собі їх лише в уяві намалювала. Вживу треба вибирати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    А посуда? Я через це не можу купити собі нормальний глиняний посуд на 12 персон, плюс чай, бо місця нема...кладовки нема...то всьо на кухні в шафках... а хочеться ще і фарфорового чогось, і скатертини вишитої....і тд...
     
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    мені дуже подобається, коли під посуд виділено окремий сервант. так ніби осторонь трошки. Не зверху над робочими поверхнями кухні, а збоку десь. Але то звісно площа має бути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    За 3м разом зрозуміла про що йдеться ))) зліва від холодильника і шафок - там стіна
    ото ж бо. В мене 3 чи 4 комплекти на 18! персон. А кількість бокалів-стаканів... Знаю-знаю, багато. Але не можу з жодним розпрощатися.... а рушнички-скатертини, серветочки. І тд.і тп.
     
    Останнє редагування: 16 Січень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Не тільки, а ще і правильне розміщення комунікацій і не прохідна кухня. Я готова терпіти маленьке робоче міце 5 кв м, але щоб там ні кухонного стола ні дивану, ні стільців, ні пралки, ні закруток , ні бульби. В умовах квартири це нереально.
    В мене знайомий, який планував мені кухню, знаючи мої замашки показував свою, там мрія а не кухня для людини, яка намотує кілометри, такий собі кухонний куб відкритий, супер, на ній тільки готувати, і навіть в них підвал є! Ну але валити стіни і робити заново не було часу і фінансів. А тепер я точно знаю що я хочу від кухні, і може колисьв мене буде окрема їдальня, стіл з кріслами і сервант на красивий чеський фарфор з гусочками і гаварецьку кераміку..таке...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Моя ідеальна кухня має багато "довжини", мінімум верху, максимум задіяного низу, окремо посуд, можна відкриті полиці(і в Парижі)))
    Якось так

     
    • Подобається Подобається x 6
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Моя має острівець для готування. Можна ьим же кубом. І вікно. І шафу з шухлядами для всіляких круп олій. І заховані пообіч кухонній комбайн і мультиварка, щоб тільки відкрив дверку і воно вже на робочій поверхні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    В мене на старій квартирі була дешева кухня з білими фасадими, пліковими, але чи то ДСП було покрите плівкою чи МДФ, я вже не пам"ятаю. 10 років жарили нічого їй не сталось. Зараз теж буду робити кухню на нову квартиру, то теж буду робити білі фасади верхні, а низ напевне темніший. В мами глянцеві, не пожовтіли. Просто треба брати якісне МДФ.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1