Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    А фасади "Екран" вам не подобаються?
    --- дописи об"єднано, 16 Січень 2018 ---
    кухня з фасадами "Екран". Boguna 2_608_456_100.jpg
     
  2. MISS SCARLET

    MISS SCARLET Well-Known Member

    Я теж довго шукала кухню і обходила все що можна було-по стилю вибрала щось середнє між класикою-провансом-сучасністю. Можу поділитися контактами майстрів,що робитимуть-одні з найкращих цін. По вигляду шось такого плану.
    --- дописи об"єднано, 16 Січень 2018 ---
    Шось не можу інших фоток загрузити,якщо зацікавить-можу скинути на вайбер більше.
     

    Вкладення:

  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    додам трохи схематично що в мене і як має бути - схема загального планування кухні: оскільки вона вузька і довга, то вирішила не робити ті всі тумби від краю до краю, а завершити раніше, а під вікном буде стіл обідній. Та штучка навпроти плити то має бути якась така тумба, може з шуфлядами і купою розеток зверху щоб там тримати всі електроприлади, насадки до них і при потребі включити кілька одночасно щоб було досить розеток.

    Друга картинка то поки що загально схематично розміщення блоків, щоб визначити де там будуть розетки і як каналізацію куди підводити. От що мені не подобається там - то розбита на два шматки (десь буде 60 і 80 см) робоча поверхня. Але присунути варочну поверхню до мийки то ніби не виходить, бо тоді занадто далеко треба відсувати посудомийну. Мийка зараз стоїть приблизно у місці виходу каналізації. Я от зара мугу якось піти подивитися ті мийки, бо так на словах 60ка чи 80ка я не орієнтуюся. Мені треба біля того постояти і примірятися.

    дуже інтригуєте, якраз мій опис кухні )) дуже прошу пару фото живих, можна в пп?
     

    Вкладення:

  4. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, на всіх макетах, які ви часом закидаєте немпє морозильної камери. Ви не купуєте окремої камери? Не має потреби в ній? Чи ставити в якомусь інакшому місці?
    Мені особисто дуже мало камери лише в холодильнику, тих 3 шухлядок, особливо влітку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В мене поруч велика кладовка (4 м.кв), то хочу там поставити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Потреба є, але в будинках старого фонду складно на невеликій площі кухні знайти для неї місце.
    Особисто моя камера стоїть в чоловіка на роботі :girl_haha:
    Знаю сусідів, в яких морозильна камера стоїть в підвалі :girl_crazy:, а інші сусіди шукають способу їм напакостити, бо ж загальнобудинкову електроенергію та камера споживає.
    В кількох знайомиї камера стоїть на балконі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    З камерою на балконі треба бути обережним. ( хіба файно утеплений).Будь - яка електотехніка має діапазон температур, при яких може безпечно експлуатуватись. А то може і тойво... поламатись. Роблять, звичайно холодильники і морозильники для дуже жарких країн або які можуть експлуатуватись при доволі низьких температурах, але колись знаючі люди мені казали, що кожне збільшення діапазону на 5 градусів здорожчує техніку доларів так на 300. То в нас такого і не продають. П.с. Колись в свекрухи в селі холодильник додатковий стояв в неопалювальній коморі, то якось зимою при суттєвому пониженні температури "гавкнув" , як сказав майстер, конденсатор, і не рекомендував більше так експериментувати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Погоджуюсь із @Shapokliak, балкон, швидше всього, не місце для техніки. У мене він утеплений із двох сторін, з нього виходять двері у комірку. Але там тааак холодно. Молоко підмерзло сьогодні( Я теж раніше планувала, що камеру там поставлю. У будинку мали велику на 12 полиць. А тепер треба думати куди малееньку поставити(((((
     
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    мені здається, то як посудомийка чи мікрохвильовка (чи мобільний телефон, яким обзавелась останньою у своєму оточенні). Бо поки не маєш -- не відчуваєш потреби. Ото були на свята в одних-других -- забезпечені сім"ї, а посудомийки не мають, та ще й з піною в роті доводять мені, що то без потреби, бо ітак кожен за собою тарілку миє... Я ніколи не мала мікрохвильовки і навіть про неї не задумуюсь. Хоча якось мене попросили воду з бочки загріти, то я налила в горня залізне -- і на газ. люди в шоці були: для цього ж є мікрохвильовка))) Мені камери в холоджильнику вистачає, хоч я і фрукти морожу, і овочі, і сир, і навіть молоко. і ще там на курку, хінкалі чи крілика місце є. влітку -- на морозиво і пляшку горілки) М"ясо я великими партіями не купую. купила -- зварила. так само рибу. а знайомі беруть по півсвині -- то купили морозилку. отаке
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    От я на своїх 7 квадратах таки планую впхнути ту морозілку під столик-барну стійку. Бо більше там місця на неї нема і не знайдеться.:girl_in_dreams:
     
  11. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    я шось теж не відчуваю потреби в додатковій морозилці. Було би добре мати навіть три шуфляди, бо наразі в мене ще старіший холодильник, то взагалі лиш дві полички маю. Тому в мене контроль за заморожуванням йде. Але навіть одна полиця ягід, овочів і всякого сезонного не завжди використовується до наступного сезону, так шо нам наразі нема сенсу морозити більше. Ну і як писали вище - мясо, рибу багато не берем, трохи може лежати в запасі, але небагато.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В мене панельний будинок з кухнею 7 м. кв. Біля вікна один навпроти одного є окремостоячий холодильник і морозилка вбудована в тумбу. Але я не маю ні мікрохвильовки, ні посудомийки, ні пралки на кухні. Тому місця для тумб і шухляд мені вистачає і потреби морозилку ставити в інших приміщеннях в мене не було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Морозильну камеру купили вже коли перебрались у будинок, бо до того теж була проблема з розміщенням. Ну що я вам скажу - купили практично максимально велику зі звичайних. Думала, що з 8 полиць 3 віддам свекру сі. Ага, щас). Запакувала всю під зав'язку, + 3 шуфляди в холодильнику. Отже, морожу дуже багато ягід, які ми успішно зідаємо). Цього року найбільше йде чорна смородина, а ще новинка - обліпиха. Є вишня без кісточок, є з кісточками (маю репецт пирога для гостей, що на порозі). І слива з кісточкою і без. Є малина, чорниця, суниця, перетерта полуниця. Цього року наморозила багато грибів, бо сезон був хороший. Завжди купуємо велику червону рибу, яку одразу ділимо на порції і потім солимо. Є один великий індик на якусь оказію (теж майже обов'язковий пункт). А ще цього року ми зробили багато домашнього масла з травневої сметани. Так виглядає, що до травня дотягнемо з ним). Мясо не морожу, хіба купили завеликий шматок.
    Я взагалі люблю мати запаси))), так спокійніше), бо з морозилки завжди можна щось дістати і нагодувати не лише домашніх, але й сім'ю.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. La esposa

    La esposa Moderator

    Люди, поможіть, бо сама не даю ради!
    Приїхала моя кухня, стоять пачки в коридорі, чекають. Ще не готові стіни, і я маю який тиждень, щоб вибрати фартух. Порадьте мені...
    Кухня темна, буде яскраве штучне оствітлення, і лишаємо місце на скляні двері - вихід в сад. Але поки що це все без вікон, світло попадає з об'єднаних приміщень - коридору і вітальні.
    Я думала дати світло-бежевий фартух. Поставила фасад на підлогу - тьмяне воно все. треба щось світле, може дзеркальне, а що?
    Одна стіна 2м буде без верхніх шаф, тільки витяжка (хочу скляну купольну)
    Оті всі скляні з малюнками і без - не подобаються. Думаю в сторону безшовних великих плиток 70 см, але дуже вагаюсь. Ще подобаються плиточки 10х10 чи подібні, покладені ромбиками, але боюся, що від миття і хімії фуга між ними буде змінювати колір..
    зараз додам з телефона фото фасадів...
    --- дописи об"єднано, 23 Січень 2018 ---
    Підлога ця ж, що на фото
    Фасади глянцеві, прості
    Фото зі спалахом і без
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 23 Січень 2018
  15. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    а скляний фартух не розглядаєте? Можна чисто білий, чи навпаки - кольоровий, наприклад жовтий
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    @La esposa, я столешню підбирала до підлоги, столешня акація, підлога білий дуб, кольорова гама та ж, а фартух до фасадів, так і конраст є
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Можете сміливо брати великоформатну глянцеву плитку. Ну мені у всякому випадку дуже подобається, я взяла 60*30 см. Щодо кольору, я би брала сіро-блакитний або сіро-зелений (сіро-зелений - то до речі хітовий колір в інтер'єрі на 2018 рік:))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Шви можна залакувати лаком для покриття каменю, в котрійсь з ремонтних тем - чи в загальній, чи про ванну дівчата писали. Кажуть, миється добре і не вбирає. В такому разі можна було би не обмежувати себе у виборі плитки... Я не обробляла, бо тоді ще не читала, але поки що нормально. А на старій квартирі була мозаїка і якось конфорки так були, що два ходових розміри були біля стіни, то таки жиром захляпалось назавжди...
     
  19. Lyubba

    Lyubba Member

    Подивіться конскі амстердам. Вона не марка і світла і має кухонні декори. Ще гарно виглядає Європа від інтеркерама. Ціна помірна і виглядає симпатична. Принаймні мені

    Надіслано від мого SM-G850F, використовуючи Tapatalk
     
  20. Lyubba

    Lyubba Member

    [​IMG]

    Надіслано від мого SM-G850F, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1