Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. Mika

    Mika Active Member

    Покажу наше поєднання кольорів техніки і фасадів. Техніка Whirlpool кольору кава з молоком дуже гарна в догляді, витяжка біла Eleyus. Якщо б зараз робили ремонт, не робила би дерев'яних принтів і фактур. Дуже швидко вони мені набридли, вибирала би щось нейтральне.[​IMG]

    Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Дівчата, в кого кухня без ручок, на механізмах торкнись-відкрий, або з прихованими алюмінієвими ручками, вкрученими у фасад? Справа в тому, що я спочатку хотіла фасади з фаскою, але їх роблять лише у фарбованих. А фарбованих я не хочу. Говорила з меблевиками, то вони казали що на ті дверки, що відкриваються набік є такі механізми з функцією відкривання при натисканні. А от на ті, що відриваються догори немає по доступній ціні, є якісь за півтори тис дол, але то вже нереальна ціна для мене. В кого є приховані алюмінієві ручки, як воно виглядає?
     
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Щось мені здається, що він собі гонить))) гляньте blum aventos tip-on, сам механізм підйомний мені рахувала дизайнер в районі 100 євро, ну хай ще той тіп-он буде трохи дорожче, але аж ніяк не півтори тисячі доларів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я голосую за шафки! в мене ті, що під стелею, мають 12 см, якщо не помиляюсь.
    Але за рахунок глибини скільки там всякого рідко-використовуваного вмістилось!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @PanteraLviv, у мене такі механізми, що догори відкривають дві шафки одночасно blum, то реально міцні, діти ними так швирляють, що ого.
     
  6. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    яка їх вартість приблизно, якщо знаєте?
     
  7. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @PanteraLviv, 100 євро +. Ми на сайті обирали. Зайдіть собі передивіться. По технічних характеристиках у нас мало б не витримати, але в цеху переконали брати і все ок.
     
  8. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Хто розуміється в дизайні, гляньте будь ласка яке креслення кухні краще: ^91CB51402A75A21E2D51461B63078E8005BDC57805911DDFE7^pimgpsh_fullsize_distr.jpg ^BA730169FCD2EBBBDB3DA9289D27791B22F9841D7AE0666952^pimgpsh_fullsize_distr.jpg
     
  9. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    А це різниця між ними тільки у верхній тумбі коло мийки? Тоді напевне перший, бо верх виходить майже симетричний і бокове відкривання дверей значно дешевше підйомника ( якщо заплановано Блюм)
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  10. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    так.
    Я взагалі то хотіла б дати всі верхні по 70-80, а замість двох вертикальних по боках, дати одну але ширшу. Але вони тоді не співпадатимуть з нижніми тумбами по лінії. І ще думаю, що то би дати на ті тумби що відкриваються догори замість ручок, на "блюм" не тягну(. Думаю або вистроїти якісь тонкі ручки в рядок на всіх фасадах, або дати алюмінієві приховані. ПС: В тих шафках що розміщені горизонтально, лише нижні будуть відкриватись догори, а ті що вище розташовані відкриватимуться набік із системою натисни-відкрий.
     
  11. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Я не знаю , яка у Вас висота дверки, але якщо ширина більша від висоти на 5см , бокове відкривання не допускається, тільки підйом до верху.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    ширина 60, висота 45(
    Порадьте будт ласка щось, бо я чомусь сумніваюсь чи це буде гарно. Мене просто бентежить ота кількість шафок. Я надаю перевагу коли їх менше по кількості, але вони більші по розміру.
     
  13. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Тут питання в тому, що технологічно це не правильно. Ніяка завіса не прослужить. Горизонтальні двері повинні відкриватися до верху, вертикальні на бік.
    То у Вас тут 3 ряди верхніх тумб виходить? Для нижнього ряду, щоб зробити без ручок, не обов'язково тіпон, можна двері випустити нижче відносно дна. Все решта по Вашому проекту, повинно відкриватись догори(крім крайніх). З дешевих підйомників нічого нормально не працює, всі будуть туго відкриватись-закриватись. Тому отакі дизайни завжди хочуть дорогої фурнітури, якщо Ви хочете комфортного користування дверима.
     
  14. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Ну так. Шафки 90 висотою (горизонтальні ділиться фасадами по 45), потім зверху ще залишається 24 см, які хочу закрити чимось щоб там не було простору. м
     
  15. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    @dyzain? намалювала ще ось таке, може це краще? ^E94034C7B152080C7BDF789E827A61D961AABFC266CF06B06B^pimgpsh_fullsize_distr.jpg
     
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    @marjana lv, в мене так і є, духовка з нержавійки, панель посудомийки і холодильник теж. а решта біле. Я б і духовку брала білу, але по моїх хзарактерисиках треба було чекати, поки привезуть, бо біла електролюкс була дуже мала. Газова поверхня в мене теж електролюкс, мені головне був турбопальник і ті круцькалки на великій відстані від пальників.
     
  17. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Такий варіант вийде дешевшим. Але висота верхніх тумб замала, щоб поставити підйомник, є менші ліфти, але там треба звертати увагу на потужність, не впевнена чи потягнуть. Не зрозуміла як Ви тут котел закрили, врахуйте, що має бути можливість зняти з нього кришку.
    А посудомийку Ви не можете поміняти місцями з шухлядами? Це би було зручніше.
     
  18. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Я була в меблевиків, то вони казали що верхні тумби поставлять висотою по 30, а нижні будуть по 85.
    на рахунок посудомийки я не можу її перемістити, бо водопровід і каналізація в тому місці де я її намалювала. та й мені зручніше коли вона біля мийки.
    Дякую за поради)
    На рахунок котла, то там буде просто одна шафка, але розділена на різні дверки, або дверка на 60 і відкриті полки на 15 шириною. Розділила щоб вже всі були по 60см шириною.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Якщо у Вас вихід саме за нею, то вона не може там бути. За духовкою і посудомийкою не може бути ні розеток, ні труб, ні води
     
  20. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Порадьте мені будь ласка, де є великий вибір сучасних ручок для фасадів у кухні. Були в Все для меблів і на Південному - вибір одинаковий - всі ручки чорні, або кольору старого золота чи срібла.
    Я б хотіла щось таке
    Durham-Series-Decorative-Cabinet-Drawer-Hardware-Polished-Chrome.jpg