Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Вихід на воду і каналізацію знаходиться під мийкою.
    Я на днях буду мати проекти тих 2ох варіантів, тому скину сюди.
     
  2. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    ПКФ Выбор Львов
    Львов
    ул. Новознесенская, 1
    тел: (032) 242-05-88
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    дякую, ще там не були.
     
  4. Lyubba

    Lyubba Member

    Ще в ікеї можете глянути

    Надіслано від мого SM-G850F, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Маю проект кухні до самогї стелі. Чоловік каже що немає симетрії. Я просто із-за тої техніки що буде розміщена в нижніх тумбах, не бачу можливості зробити інакше. кухня фасад брв101 (1) (1).jpg кухня фасад брв102.jpg
     
  6. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Ще можливий варіант всі вертикальні шафки. Порадьте що з того що є краще, бо я вже запуталась. кухня фасад брв101 (1) всі вертикальні.jpg
     
  7. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Ще є варіант з суцільним верхом: кухня фасад брв101 (1)суцільний верх.jpg кухня фасад брв102суцільний верх 2.jpg
     
  8. Megan

    Megan Well-Known Member

    @PanteraLviv, всі вертикальні шафки виглядають гармонійніше. Це як на мене. Але багато залежить від фасадів

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Фасади верхні будуть білі плівкові, нижні теж плівка, але в імітації дерева. Кольори фасадів приблизно ось такі: 41.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Зараз вагаюсь між цими двома варіантами: Дів кухня фасад брв101 верх на 4 част.jpg кухня фасад брв101 верх на 4 част всі вертикальні.jpg Дівчата, що краще, все таки?
     
  11. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Якщо Ви не тягнете блюмівських підйомників, зробіть краще всі вертикальні, але з блюмівськими завісами, вони не дорогі. Бо ті всі аналоги...то таке.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Megan

    Megan Well-Known Member

    Я би вибрала 2 варіант :)
     
  13. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Дівчата, власниці кухонь під стелю, скажіть як прибирати зверху коли збирається порох. Відразу скажу, що мені такі кухні дуже подобаються і розглядаю собі такий варіант, але маю такий пунктик. Можливо для захисту ставите якийсь карниз аби було впритул до стелі. І ще таке: якщо стеля натяжна, то взагалі там нічого не приатачиш. Розкажіть як у вас.
     
  14. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    мені щось ті подовженші верхні тумби, що зправа не дуже гармонійно - також люблю симетрію. А вони точно мають бути такі чуть довші за всі інші?....Там котел схований?...
    Я б швидше за перший варіант, але щоб принцип дверцят був однаковий - бо крайні справа й зліва щось мені вибиваються. Ну й нижні - хотілося б симетричності
    Щось типу такого:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Megan

    Megan Well-Known Member

    Я так розумію, що без тих правих подовжених тумб не обійтися. Тому я вибрала 2 варіант власне через оту "несиметрію".

    @PanteraLviv, а який фартух обрали до таких фасадів? І пам'ятаю ваші питання про підлогу, то на чому зупинились?
    Цікавлюсь, бо скоро мене таке чекає))
     
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    А чому саме плівкові?..Вони кращі за лаковані?..
     
  17. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Фарбовані мені просто виходять дорожче на 7тис грн за цілу кухню. Та й я хочу нижні фасади під дерево)
    --- дописи об"єднано, 3 Лютий 2018 ---
    Там справа котел і від нього йде газовий шланг і труби , тому все те треба сховати. Але я ще думаю над тим варіантом щоб не робити подовжену шафку, а якось по іншому то все сховати. Під котлом бойлер. Внизу не вдається зробити симетрію, бо там пралька 65см шириною, ПММ 55 см, духовка 60см бойлер.
     
    Останнє редагування: 3 Лютий 2018
  18. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Плитка на фартух: біла з сірими квадратиками, великоформатна ^EE554FC6D5CC7394D781D413A0DDB171B8ADD52E9A5A6FF48D^pimgpsh_fullsize_distr.jpg
    --- дописи об"єднано, 3 Лютий 2018 ---
    Плитка на підлогу під дерево, керамограніт. На фото її скинула, бля неї лежить зразок нижнього фасаду (той що темніший). Верхні фасади кухні будуть чисто білі.
    --- дописи об"єднано, 3 Лютий 2018 ---
    Так, котел і шланги та труби( Але я ще раджусь з чоловіком, щоб якось ті шланги поховати, щоб зробити тут тумбу справа на рівні всіх, бо воно мені теж не подобається. Через те, що там котел, не можливо зробити всі горизонтальними. А знизу купа техніки яка має свої розміри.
     

    Вкладення:

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    В мене шланг газовий видно. Симетрія була важливіша))
     
  20. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    А якщо суцільно зашити? Пізніше скину фотки такого плану, маю багато в папці, бо сама Ваша ідея з шафками під гору подобається, на майб.також хочу максимально простір задіяти
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1