Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    +1.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Як саме? Є ще такий варіант: зашити верх суцільним.
     

    Вкладення:

  3. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Скиньте будь ласочка. Я подивлюсь, бо до понеділка вже маю визначитись і здавати кухню в роботу.
    Зробила без подовженої шафки, воно набагато краще. Чоловік каже що з вертикальними краще, бо з тими горизонтальними ніби як "мозаїка", але мені обидва подобаються тому ще вагаюсь: кухня фасад брв101 верх на 4 част всі вертикальні.jpg кухня фасад брв101 верх на 4 част.jpg
     
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    мені більше подобається 1 варіант. Ще собі порівняйте вартість обидвох і тоді може легше визначитися буде.:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я за перший варіант, але то може тому, що в мене так кухня зроблена
     
  6. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    перепрошую, вчора закрутилася :)
    Фото кухонь "під себе", планую собі в такому стилі, але на деяких видно, як можна заховати газ. котел й тд. - бо така ж дилема буде. На цій фотці - де та чорна мікрохвильовка - в моєму плані +/- котел би мав ховатися
    [​IMG]
    --- дописи об"єднано, 4 Лютий 2018 ---
    на цій фотці для мене осоисто дуже вдале розміщення вищих/нижчих рівнів - не так давить й цікаво дивиться - собі хочу такого плану
    [​IMG]
    А ця для мене - приклад супер-симетрії, в ідеалі хочу щось таке ж, гібрид тої вищої фотки й цієї, але гама світла
    [​IMG]
    Там де холодильник - уявіть такий самий пенал. де можна котел заховати
    Ось тут типу подвійних високих пеналів, лишень без духовки
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Я теж думала так заховати суцільною шафкою донизу, але майстри кажуть, що не можна наглухо зашивати котел, що знизу мусить бути вентиляція. Тобто коли роблять шафку щоб закрити котел, то знизу повність не зашивають ДСП, а лишають трішки для вентиляції.
    Всі ці варіанти кухонь гарні, що ви скинули. Але в мене вузька і довга кухня, тому оцей варіант з виступаючими шафками зверху мені не зовсім підходить, бо він візуально ще більше звужуватиме приміщення. Хоча мені дуже подобаються такі кухні з виступаючими шафками зверху.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    може бути й в один рівень -
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Головне, щоб по стилю верх й низ співпадали - або розмішенням ручок, або симетрією, або іншим -
    [​IMG]
    Ось тут вертикальні норм дивляться так само -
    [​IMG]
    гловне, щоб не так, як на ост.фотці - [​IMG]
    мені тут якась какафонія й мішанина получилася, хоча "на вкус и цвєт".....
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    кухня фасад брв101 (1) всі вертикальні по 60.jpg Я ще нині намалювала таке: Щоб всі вертикальні шафки були однакові по ширині. Але тут, так і залишається по 20см фасаду з кожної сторони, тому так і виходить що на одній шафці дверка 60см шириною і 20см шириною. Так само і з нижніми.
     
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Оцей останній варіант найбільше подобається :)п.с. а в якій програмці малюєте?
     
  11. Ari

    Ari Well-Known Member

    А де будите брати фасади, чи це майстер сам робить?
     
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @PanteraLviv я б з правої сторони спробувала таке суцільне карго дати, якщо можливо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В мене знизу зашито, там де котел. Відкрито зверху (тумбочка без " верха"). Бо труба від котла в мене зверху. Тудою і "вентляція.". Хоча котлу парапетному вентиляція по барабану, в нього весь процес горіння закритий, є примусова вентиляція в спеціальний комин, звідти він бере кисень, туди і віддає продукти горіння ( труба в трубі як матрьошка).
    Забула! Та тумбочка ще й без "заду" фактично, зверху рамка замість "кришки", інакше там було її не "вдягнути".:girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 4 Лютий 2018
  14. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    paint, photoshop. :)
    --- дописи об"єднано, 4 Лютий 2018 ---
    майстер буде робити, але знаю що він буде замовляти на Хмельницького, 176 "Фасад центр".
    --- дописи об"єднано, 4 Лютий 2018 ---
    Я думала-думала над цим, але не хочу його, бо мені забиратиме робочу поверхню, а я люблю щоб було де розкластись і розігнатись:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Тепер я вагаюсь між цими двома. Чоловік каже роби цей: Я тут розміри фасадів вже точно порахувала, інакше не виходить із-за техніки, яка буде схована у нижніх тумбах( кухня фасад брв101 (1) всі вертикальні.jpg
    --- дописи об"єднано, 5 Лютий 2018 ---
    Але мені більше подобається цей де шафки по 60 см шириною, але це не зовсім буде зручно в користуванні. І тут виходить що зліва та маленький кусок фасаду виходить 20см, під нею той вузький фасад 10см, а справа верхні і нижні вузькі виходять по 15. В проекті позначила. Що скажете? @Тетянка кухня фасад брв101 (1) всі вертикальні по 60.jpg
     
  16. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    тут я позначила як розміщена основна техніка: кухня фасад брв101 (1) всі вертикальні по 60 з позначенням.jpg
     
  17. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Намалювала ще одний варіант, посунула тумби вправо на 15 см, щоб зробити шафки де котел і під котлом на 60см (котел має 40см ширини, бойлер 45, тому все вміщається). Справа на 60см ще можу зробити суцільну шафу. А зліва в куті лишається 35(верхні і 25 нижні), що з тим робити? Просто замучилась з тією кухнею, чомусь воно мені найважче з нею визначитись. Буду вдячна за коментарі. кухня фасад брв101 (1) всі вертикальні по 60 посунені вправо.jpg
     
  18. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    @PanteraLviv , з моєю любов"ю до симетрії найкращий оцей 3 варіант, але оті манюні кутикики-полички "смущають". п.с. а карго зліва від духовки мусить бути?...Воно мені псує симетрію :girl_crazy:. я бачу, що там є посудомийка 45 й пралка 60, але якщо б саму дверку зробити ширшою?...верхні тумби від витяжки мають 215 см а низ 205 см - щось ніяк не зрозумію, звідки 10 см різниця взялася
     
  19. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Бо верхні шафи мають 30, а нижні 60 глибиною. Тому і виникає різниця. Але я цю різницю можу усунути, зробивши шафки біля холодильника глибшими.
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я б робила ті вузькі полички максимально корисними або все, щоб їх не було.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk