Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Ролети добре миються в посудомийній машині.
     
  2. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    ось такі маю на увазі:
    Rimski-shtori-z-vizerunkom-1.jpg
     
  3. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Retaret кухня гарна, особливо якщо вам подобається))))
    погуглила. Сподобаалсь сіра, не знаю чи засну сьогодні:girl_in_dreams:

    Ще гарні рішення

     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Meriroma а в чому проблема з римками? Вони перуться, як звичайні. Виберете собі якусь практичну тканину.
     
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    він там шикарно дивиться контраст до кухні і тон до штор.
     
  7. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    я не знаю чи є проблема, не мала їх, але уявляю собі, що як є консрукція, то, або вони якось знімаються з неї і перуться, або ні)
    Бо вікна на кухні мию щотижня, вода з мийки траскає і ті римки треба буде часто прати.
    --- дописи об"єднано, 14 Лютий 2018 ---
    не зле дивиться по кольору, плюс у вітальні чорні карнизи, але сам стіл не комільфо))
     
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    ясно))
    а не хочете до кухні плісе? практичні, гарно миються і бризки води їм не страшні
     
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Знімаються. Просто мороки більше.
     
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я маю римки. То вони чіпляються до того спец карнизу на липучці, але там ще прутики такі в шви запихаються, то теж треба вийняти і шнурки з колечок. Я конструкцію купувала в комплекті з фурнітурою, а шила сама. Погугліть "пошиття римських штор" (не закликаю шити, просто там побачите принцип їх складання і зрозумієте як воно працює).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Недавно мала досвід користування такими механізмами. Задум класний, але до такої кухні не притулишся, не спрешся, бо одразу шухляди відкриваються. Єдине, що сподобалось - то сміттєва велика шухляда, в якої той механізм внизу і відкривається натисканням ногою.
    Для себе вирішила брати без ручок, але з фрезурою.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    я замовила верхні на системі натисни -відкрий. Нижні з алюмінієвими прихованими у фасад.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Для верхніх це справді зручно, я про нижні подумала, просто верхніх в мене не буде практично, лише низ буквою "П".
     
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    мені тут дерева не забагато, хоч я чесно кажучи на якісь попередні варіанти фоток вашої кухні вже не раз задивлялася. Ви дуже відважні, як на мене
    так мені сподобалася теж. Але мені більше світла ))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Дівчата, не зовсім по темі кухні, але дуже б хотіла почути думку аудиторїї. Я зараз на стадії вибору кольору стін: хочу білі стіни і в кухні і по всій квартирі, але думаю може би їх поєднати з сірим, бежевим? Чи то краще все робити в білий колір і не паритись? Двері чисто білі. Плитка світла під колір ЛДСП "Дуб Сонома". Ламінат із світлими коричневими і темними коричневими смугами. Мені дуже подобається як поєднують білий, сірий і світлий коричневий. Але, чи той сірий не вийде з моди через пару років? А білий актуальний завжди. Та й до білого все пасує.
    --- дописи об"єднано, 16 Лютий 2018 ---
    Нариклад поєднання білих стін з сірим: але двері в мене білі. 55bf6d481a2d3.jpg
     
  16. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @PanteraLviv білий і беж - це вічні кольори. А сірий - перейде мода.
    Може, сірим зробіть якісь елементи чи декор, які можна міняти...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

     
  18. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ну щотижня то не так вже й мало !
    А ще класні ті шкляні верхні дверцята, мені дуже подобається , але якось постійно думаю, що ідеально порядок там не втримається, а бардак на виду то і мене напрягатиме постійно. Тому собі годі шось придумати.
     
  19. La esposa

    La esposa Moderator

    @PanteraLviv я би також білі радила.

    А ми вже поставили кухню! ще не показую, бо кутовий елемент стільниці тільки-но від завтра приїде до Львова. І в зв"язку з тим хочу порадитись.
    Стільниця у нас з постформінгу. І довкола мийки вже зараз - купа води. Я витираю, але постійно хтось чимось хляпне. Скажіть, стільниця не зіпсується від того? Звичайно, силіконом треба буде всі зрізи обробити, але... короче, переживаю. Мені не важко постійно то підтирати насухо, але раптом десь щось пропущу?
    чого так переживаю - був випадок вчора. Маємо стіл розкладний в вітальню, зі стільницею з ДСП. Ввечері на стіл чоловік поклав помідор. Знайшов в комірчині підпсутий помідор, не доніс чогось до кухні. І той помідор за ніч на столі потік. Стільниця вже здулася... новий стіл...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  20. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    не мало б. можна на стільницю викласти серветку віскозну, якщо так дуже хвилює.
     
    • Подобається Подобається x 1