Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Дякую всім за поради! Все таки переконала чоловіка на білу))) З самого початку так і планувалося, але чоловік почав збивати з пантелику. Нарешті все вирішилося, аж легше стало на душі)))

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    А ці направляючі теж ікеївські?
     
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    так, все в комплекті. і доволі міцні.
     
  4. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Все залежить від вашого смаку. Щоб вам подобалось. Червоні і чорні не раджу. Чорні фасади з шоколадною стелею буде дуже темно. Червоне швидко набридне і почне дратувати. Зелений не пасує до стелі і до плитки. Я б робила ваніль або білі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Nespljushka

    Nespljushka Active Member

    направляючі йдуть вже в комплекті до тих відер?
     
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    і здається навіть гвинтики чи що там.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    Давно вже хотіла похвалитися кухнею, :girl_dance:але все ще якісь недоробки були, тепер вже все, залишилось тільки фартух..
    DSC_1575.JPG DSC_1574.JPG
     
    • Подобається Подобається x 15
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. vilna

    vilna Member

    Можна дізнатися розміри вашої кухні і в скільки вам обійшлося таке задоволення. У нас планування таке ж. Хочу давно таку, але ліворуч більшу шафку. Чоловік не хоче білої(
     
  9. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    в нас 6,5 м, чоловік сам робив кухню, тому нам обійшлося тільки за матеріали. Щодо білого кольору, то для мене тільки плюси - збільшує простір, в догляді не складно, на темних кольорах більш помітні плями і забруднення.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    дуже гарна у Вас кухня! поділіться у пп, де купували фасади і чиє виробництво тих фасадів. теж хочу білі глянцеві, або білі і сірі. дякую
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А я б вже білі не робила). Маю білу кухню, набридло). У всіх білі. Є ж стільки кольорів! Зараз би зробила в колір світлого дерева. А ще краще з світлого дерева. Недоліки білої кухні, які у нас вилізли - трохи пожовкли фасади. Вони в нас були не супер дорогі, тому так. Сторонні не помічають, а мене дратує.
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    в нас брв за 3 роки не пожовкло. але мені плями видно.....ооо...я б хотіла краще домпробітницю,я ка буде відтирати варення з кухні...нє..я хочу окрему кімнату-кухню, яку можна закрити на ключ..
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В нас та жовтизна помітна лише через те, що є посудомийка з білою панеллю. І от в порівнянні з нею таки видно, що колір змінився.
    А від хатньоі робітниці певно ніхто не відмовиться). Ну і мушу сказати, що плями в нас відтираються легко, якщо не дуже задавлені. Та й загалом вони не дуже й помітні. Можливо, через те, що ряба плитка на фартусі і ряба стільниця.
     
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Rodionochka в нас кухня біло-сіра (переважаючий білий) і теж вже би щось змінила. От свекруха робить ремонт в кухні. Я погуглила. Такі класні варіанти їй знайшла, а вона всеодно робить майже таку як в нас.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я колись писала - свіжий ремонт. 4!!!!! відтінки білого. чотири на кухні. нє, 5 - білосніжні батареї ще. ауууу..і це все було білий-білий...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ага, ті відтінки - то ще та проблемка). Ми колись всю ванну перемальовували (у нас плитка лише у «потрібних» місцях і не на всю висоту), бо біла плитка була не такого відтінку як біла фарба на стіни. На фоні стін та плитка виглядала як не почищені зуби), ще й форма тої плитки на зуби схожа. Короче, воно мене гризло, і я заморочилась, підібрала потрібний відтінок, переконала і напрягла чоловіка, і ми то перекатали. Так що білий - то не все так просто. І, люди, не робіть все біле, то вже не так модно)!
     
  17. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    та звичайно, що це діло "смаку", мені теж подобаються всякі різні кольори, але ми при виборі опиралися на те, що це робиться на роки, відповідно, якісь яскраві кольори швидше "проїдаються", а білий - це класика, базовий колір, до якого все пасує, який легко можна розбавити яскравими акцентами, і при бажанні, ті ж акценти легше змінити й дешевше, ніж колір кухні))
     
  18. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Який виробник фасадів?
    можна скомбінувати) Білий-сірий, білий коричневий, білий - світле дерево).
    В мене верх білий, світло-сірий фартук, сіра стільниця і коричневий низ. Матові. 58bc836880e68.jpg
    3.jpg 3-kopiya.jpg
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Саме цим керувались і ми, коли обирали білу кухню. Але зараз я розумію, що білий просто в моді), був і досі є. А ще білий - це зручно, і відносно легко. Якби Ви прийшли до мене у гості, то зрозуміли б про що я): у нас білі двері, білі стіни та стелі, біла кухня, базова плитка у санвузлах також біла. Тепер би я таки заморочилась і вибрала б інший колір. Створити грамотне поєднання - це складніше, ніж завалити все у біле. Я про це. Тепер я це зрозуміла). Стіни та двері я б так і залишила білими, а от плитку та кухню таки обрала б іншого кольору. Сподіваюсь,що за пару років таки ту кухню перероблю, вона у нас не була надто дорога, і тоді вже врахую усі недоліки.
    --- дописи об"єднано, 16 Жовтень 2018 ---
    Я такого не запам’ятовую). Десь в районі колишньої Босби замовляли років 3 тому.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    в мене теж саме))) але білий колір не поміняю ні на який інший.