Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Зараз би зробила щось типу такого (перше попавше з піниересту):
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 2
  2. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Дівчата з білими кухнями, а ви думаєте , що набридло саме тому, що білий колір? Чи інший колір не міг би набриднути за кілька років так само?
    Я наразі теж переглядаю часом ті картинки, десь скоро дійде черга до кухні і теж буду вже все в деталях вибирати і от мені якось досі нічо конкретно не западає в душу. По стилю заглядаюся на прованс і неокласику, по кольорах вже якось почала миритися з тим що може бути й біла, або якась кремова. Зараз подумала собі як би то було з такою оливково зеленою як то часто в ній прованс малюють, чи не буде воно важке потім.
    І взагалі саме приміщення кухні в яких тонах краще робити?



    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  3. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Оливково-зелене я б не робила. Краще щось в звичних і ненав'язливих кольорах.
    9217e15d953ec794b1ecf281ea5ac3d2.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Online

    Online Well-Known Member

    Оливково-зелені фарбовані ( а не плівкові) фасади виглядатимуть бомбезно, якщо добре все продумати і витримати стиль прованс в дрібницях. Тобто варочна поверхня-духовка-витяжка, мийка, світильник, декор вікна, скатертина на столі, якісь дрібнички, які не сховані, а стоять на поверхні. Ну або зробити грамотну еклектику. І важке не буде, просто треба врівноважити кольором стін, стільниці,фартуха. Звичайно, тут треба заморочитися. Але воно того варте. Небанальна продумана кухня буде радувати око всі роки.
     
    Останнє редагування: 17 Жовтень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    То, мабуть, від кольору залежить. Я свою кухню робила майже 9 років тому глибоко вагітною. По функціоналу я списую на вагітність те, що я там наліпила. Я б там поміняла все і давно. А от колір я зробила - світле дерево з світло-зеленими вставками і воно мені не приїдається, бо я люблю зелений у всіх відтінках. Тому вважаю, що треба керуватись не трендами і сучасними віяннями, а відштовхуватись від своїх смаків. Тоді меблі будуть довго радувати око.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Будівництво будинку плавно переходить в ремонт. Чоловіка брат пробує себе в ролі дизайнера. Намалював мені кухню. Вона мені подобається, але буде не практична, бо на чорній стільниці буде все видно. А я така широка господиня, що не маю звички жити з ганчіркою в руках. Допоможіть порадою, чи накидайте варіантів більш світлої і практичнішої кухні. Люблю мінімалізм, без верхніх шафок, з натуральних матеріалів без ґлянцю. Лофт чи індастріал мені найближчі стилі.
    Проект кухні:
    [​IMG]
    А це те, що брат намалював:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Online

    Online Well-Known Member

    @raspberry, тоді дайте стільницю не темнішу, а на два тони світлішу в тому ж відтінку. А так, фасади дуже практичні в плані догляду. В мене подібні. Правда балки зверху можуть підгружати, подумайте чи варто.
     
  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Балки несучі, це не бутафорія. Вони мусять бути. Можливо варто світліші зробити?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    я б зробила балки і стільницю в тон, світліші, а як не хочеться часто столи намивати, то обирати щось рябе, на ньому так не видно кожної цятки
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Online

    Online Well-Known Member

    Ну тут як на мене два варіанти. Залишити ці, якщо висота стелі така, що вони не будуть тиснути. Або зафарбувати балки в колір стелі, тоді вони будуть функціональні, але максимально невидимі. Бо якщо просто дати світліші, той світліший колір треба буде до чогось "прив'язати". Інакше вийде забагато всього.
    О, пізно побачила. @arushka добре каже: можна спробувати тоді підібрати балки під стільницю.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. seryj

    seryj Member

    Чорно і страшно ,жуть ,як для пив.бару
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  12. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Що б Ви мені порадили там зробити?
     
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    І світлішу підлогу треба мабуть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @raspberry ідеальна кухня моєї мрії:girl_in_love:(фасади). Якщо б я змінювала стільницю на світлішу-зробила б в тон стін(щоб дотриматись гами кольорів і нічого не вибивати з неї, тут таке доречно дуже). Або, якщо таки хочеться чогось такого не такого, то зробила б брудно-зеленого/камуфляжний.
    --- дописи об"єднано, 17 Жовтень 2018 ---
    @seryj на колір і смак)). Для мене жуть- це біле))).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ви коли-небудь жили в приміщеннях такого стилю? Воно на картинці все красиво, але реально для сім'ї і кухні, де кожного дня готують, а не просто кличуть гостей "на пиво" це доволі "підгружаючі" стилі. З іншого боку, на візуалізації практично нема лофту. Колір фасадів шикарний, я б не міняла. А от підлогу, стільницю і балки 100% робіть світлим деревом. Або, як варіант, пробувати бавитися з пісочними відтінками. Витяжку дайте таку конкретно лофтову циліндричну. Шафку зліва від витяжки в тон стіни, стільниці або замінити двома відкритими поличками і призначити когось їх витирати:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  16. seryj

    seryj Member

    трохи світліші фасади треба
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  17. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Забагато темного. Заважкий інтер'єр. Світлішу підлогу, стільницю і балки несучі або то все лишити як є, а фасади дати світлими. Світильники би якісь інші, легші в стилі лофт з лампами накалювання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Siania

    Siania Love Life

    Мені дуже подобається, але, я б забрала сірий, і додала б більш рижого, щоб був ефект натурального дерева.
    В таких інтерєрах головне - акценти з аксесуарів. На картинці їх нема, тому, виглядає траурно.
    Тим не менше, дуже реально це зробити більш душевним і теплим. Підлогу б теж зробила трішки світлішою, щоб було більш просторо.
    П. С. В мене в хаті все біле
     
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    @raspberry, фасади тоном "прив'яжіть" до балок на стелі, стільницю до підлоги.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Зробила б верхні тумби світлі, навіть білі

    І до слова, мені за 4 роки біла кухня зовсім не набридла. В нас, правда, яскрава підлога, така у візерунок. Змінюєш фіранки чи рлети, і вже нова кухня:girl_crazy:. Єдине, ще б не відмвилася від ливквї чи бірюзвї кухні)))