Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    тобто з правого боку? поміняти місцями з газ.поверхнею? ...Але тоді чи не буде вода з мийки летіти й заляпувати мені поверхню?
     
  2. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    А умивальник під котлом?
    Котел вже у вас є, ви знаєте його розміри, він влізе в навісну шафку?
     
  3. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    так, умивальник під котлом, розміри є, котел фізично вже є, поставлений забудовником, влізеться, розміри, здається, 40*30, або 40*35 (Ш*Г), якось так.
    Сьогодні там буду, то зроблю реальні фото.
     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Візьміть плиту на 2 конфорки. Я теж не фанат, мені вистачає зараз в квартирі в 98% випадків (крім двох днів на рік, коли я готую одночасно борщ і голубці).
    Я так прикинула. в вас велика дитяча поруч з кухнею. Хоче старший окремий простір - відгородіть йому і зробіть вхід з утепленої лоджії. Можна не робити муровані стіни, а придумати кусок стіни з ГК, а решту - шафи на два боки під стелі. Як зміняться умови, то все легко розібрати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    так вже не вийде, бо....газ.поверхня вже куплена й вона мені дуже подобається, не хочу ніякої інакшої.
     
  6. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

     
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Тетянка
    мені здається буде зручно.
    Єдине, що приходить в голову - не хочете зробити замкнений кут? Щоб там не було отого простору між духовкою і правим крилом кухонного гарнітуру?
    Духовку можна дати під поверхню, або там де холодильник на картинці, якщо хочете не згинатися до неї, а на рівні рук розмістити.
    Мийка там, де блакитне?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    В мене то було теж в проекті, а на практиці вийшло не зручно, бо внизу були крани, шланги. Майстер по кухні трохи переніс нам її
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    а так хіба не пропаде весь той кут?...До мийки хіба на кут ставати?...Вона кругла ніби то не критично...От я й сама не знаю, вагаюся.
    от і я дивлюся на ті крани, й вони мені не подобаються. Котел ж толком вже не посунеш...А ще електрик порадив спочатку продумати план самого кух.кутка з майстром, який то робитиме. а він вже згідно того поробить нам в потрібних місцях розетки й т.д.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    А якщо в тому куті зробити відкидну столешню??
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Дівчата, прошу вашої думки. Маю варіанти розмістити кухню двома способами, обидва подобаються по-своєму. Скажіть, який ви б обрали і чому.

    kitchen_v1.jpg kitchen_v2.jpg

    Вхід зверху. Знизу два вікна. На тій стіні, куди відкриваються двері, буде екран. У варіанті розташування буквою П ширша поверхня, щоб при вході було щось типу стійки з можливістю сісти випити кави і помогти мені нарізати салат)
     
  13. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    @Haidee а які загальні розміри кухні, і яка ширина тої стієчки? Якщо біля дверей від стіни до стійки від 1,2м - то можна робити. Інакше буде вузько ходити (двом розминутися). І меблі дотягувала б до вікна. Якщо не дотягувати, то що там плануєте поставити?
     
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    4,3 на 4,3. У випадку П-планування не буду дотягувати, мені не треба стільки робочої. Навпаки, ще вкорочу і придумаю або якесь крісло, або якусь вітрину на посуд.
     
  15. Merry

    Merry Well-Known Member

    Робочої багато не буває ) Якусь кавоварку поставити, мультиварку, тощо
    Коли робили нашу кухню, то теж думала що робочої поверхні багато. Але потім докупили мультиварку, кавомашину, електричну мясорубку. Тепер не вистачає робочої поверхні
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Haidee в мене П. Трохи інше планування, аніж у Вас.В мене рівна буква П, бо немає окремостоячого стола. Мені зручно.Місця робочого мені досить, той стіл із столешні широкий(80см) і в ньому дві великі, глибокі шухляди і 2 тумби.. Тому отой поворот біля дверей можна спланувати більш фукціональним.В нас також є кут, який був не задіяний, столешня туди не доходить.Там мав стояти високий барний стілець і щось типу гарного вазону, але став ще один холодильник.
     
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Кут я собі спланую. Я там справа від варилки хочу карго, а доступ до самих шаф з боку дверей. Мене більше цікавить, чи добре буде те П-планування з такими параметрами. Чоловік трохи ниє, що цей правий відрізок подрібнить все приміщення, то буде негарно, незручно і т.п. А я собі думаю, що мені буде дуже навіть добре, коли буду такий собі робочий закуток, а не мийка і смітник на виду з дверей.

    Я не дуже любитель виготовувати. Там якщо робити буквою П і ще й до кінця, то буде понад 4 метри поверхні. Це стимул її чимось заставити, хоча для дрібної техніки буде місце в шафах.
     
  18. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Haidee, ще врахуйте момент, що у вас дівчатка підростають....їм ,можливо, потрібно буде "робочої поверхні". Бо мій любить собі розкластися з комбайном і бульбою на деруни)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В нас 4×3 з коп. і повне П). Тут,вже по смаку кожного, мабуть.
    Ви собі, як жінка, господиня добре думаєте, щодо того повороту.
     
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Тобто відстань між сторонами кухонного гарнітуру виходить приблизно метр, так?