Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    З однієї сторони- десь 1.4(це там, де робоча частина, де завжди я), з іншої, від стола до стіни-95см.
     
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Це я мала на увазі внутрішню довжину "дашка" букви П:) відстань від лівої палички до правої)
     
  3. Merry

    Merry Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я написала- 1.4
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я не люблю готувати, старша, здається, теж не любитиме. Середній вистачить. По метру поверхні кожній, то буде кухня ресторану.

    Я справді переконана, що не всім треба футбольне поле простору на кухні. Он @Тетянка зверху планує маленький блок. І я підтримую. Який зміст заставляти все гарнітуром, якщо я точно впевнена (точно-точно), що мій кулінарний талант не збирається прокидатися. Поверхні буває забагато, і її заставляють всякими прибамбасами і дрібними приладами (зараз я не маю куди виставляти, то чемно після використання ховаю в шафу). Я собі придумала, куди сховати кавомашину і м'ясорубку з тертками. Комбайна в мене нема і певно не буде. Якщо я колись пожалію, то прийду сюди каятися:)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я тут зі своїми 5 копійками. Маємо невелику кухню як для будинку - десь 12 кв м. Коли робили ремонт мені було досить, зараз мало. Була змога приєднати ще 10 метрів, не зробили, тепер шкодую. Пояснюю. Не буває завеликих кухонь). І місця в шафках тоже. Ну або є такі от господині, які при виготовленні кухні продумують все-все, де що буде стояти і впевнені, що нічого нового не додасться. І робочої поверхні не може бути забагато. Бо якщо мама не широка господиня, то є ще інші члени сім‘і, і їм може бути мало). От зараз хворію, і як заходжу на кухню - в мене шок): скільки ж то треба місця, щоб зробити гарячі канапки. А ще у нас стоять мультварка (не бачу змісту її ховати в шафку, бо 2-3 рази на тиждень точно працює), корзина на фрукти, корзина на печиво, електрочайник, тостер, сіль-цукор-олія-оцет набором. Я б ще дуже хотіла каво машину, але місця вже нема((). Багато прибамбасів прийшлось винести в інші місця, хоча мені було б зручніше мати то під боком. Якщо колись ми будемо переробляти кухню, то однозначно збільшу все). Ну і додам, що до того в мене кухня у плані меблів була у двічі менша, і ніби все вміщалося).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Rodionochka ми ,як тільки будували і вже пішли перестінки, я всюди хнюпала,що мало. Кухня-мала, ванна- мала і т.д. Особливо,коли порівнюєш ,з тим, що було до того(була кухня велика). Та тепер, я зовсім не шкодую, що кухня компактна. Я маю ще кладовку/підвали і т.д ,там все модна завалити всім "добром". На великій кухні всі столешні завалені були і все було потрібне:girl_crazy: . Тепер на меньшій площі маю все,що треба і не по столешнях. На столешні в мене завжди тільки мультиварка/ел.чайник/хлібниця, біля мийки причандали потрібні.
     
  8. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    ага, і я думку свою не змінила. Ну бо як дотепер в мене не прокинулася любов до кухні, то сумніваюся, що прокинеться. Я в свої 36 років ще жодної баночки закруток не закрутила :girl_crazy:, тому мені точно не тре багато місця, щоб все зберігати. Маю мультиварку, мікрохвильовку, кух.блендер-аля-комбайн з масою насадок й міксер. То все планую поховати в шафки, щоб навіть натяку не було, й не видно того всього. От тільки хіба електрочайник прийдеться десь на виду тримати. Я за мінімалізм. Посуду в мене також мало, не люблю великих гарнітурів-наборів на 12-18 персон. От зараз лежу й на листочку-міліметровці рахую собі, де я ту свою техніку можу притулити так, щоб її не було видно й мало місця на то пішло. Заміряла вже всі свої кастрюльки й сковорідки. Пам"ятаю, @HOPIC тк робила, я собі ту пораду взяла на замітку.
    В мене зараз ще менша кухня, ніж планується, то мені того прекрасно вистачає, а тут всього 2 метри кух.кутка.
    п.с. навіть майбутнє збільшення сімейства, й той факт, що в хаті буде 4 хлопці-чоловіки, не заставить мене змінити свою думку, тому що в першу чергу має бути комфортно мені, а я трохи по-інакшому бачу загальне призначення кухні, мені основне там втиснути диван й телевізор ще, бо в дитячих тв не планую.
    Я десь на просторах ІГ вичитала гарну пораду, що можна враховувати всі найкращі, й здавалося б цілком логічні, обгрунтовані поради збоку, але якщо це не влаштовуватиме в кінцевому результаті особисто вас, ваш "внутрішній естет" буде не задоволений, й ви будете нервуватися, дивлячись на одне й друге й третє й подумки думати "ах, так би було краще, а я хотіла інакше все-таки", то краще зразу робити так, як хочеш :d23:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    в мене взагалі від сили 4 кв м. кухня. Вперше як її побачила (при тому що там навіть меблів не було, лише мийка і плитка), я була в шоці, як в такій маціпусінькій коробці можна щось робити. Коли вже були меблі, в мене був ще більший шок, бо там вільного місця було дуже мало . Після 2 місяців "користування", я почала не розуміти навіщо футбольне поле також. Для мене мега зручно, коли все під рукою і не треба з одного кінця гнати в інший щоб щось взяти. Готувалось багато, і для гостей і для себе. Правда 2 людей вміщаються спокійно, більше - це не реально. Додам, є ще кладовка і обідній стіл стоїть в іншій кімнаті, через двері від кухні (коли двері відкриті, то це виглядає наче продовження кухні).
    Щодо приладів - кавоварка, тостер, мікрохвильовка, чайник - для всього знайшлось місце на робочій поверхні, і на приготування місця хватає. Морозильної камери немає і не планується. Звісно, така кухня суто для готування і не для великої родини, як на мене для сім'ї з 2-ох дорослих і дітей це досить хороший варіант.
     
  10. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Якби у мене була кухня 4*4, я б в жодному разі не ставила на робочу поверхню мультиварки і решту компанії. Я люблю готувати, люблю розкластися, і робочої поверхні, на мій погляд, у @Haidee предостатньо в обох варіантах.
    Єдине, то варіант "п" ризикованіший в плані щоденного захламлення того апендиксу, а взагалі, як на мій смак, цікавіше формує простір.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А куди її?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В нас час від часу бувають гості. Якщо лише ми та куми, то вже 8 тарілок), якщо ще сестру покличу, то ще плюс 5. І т.д. В теплу пору то все збираємось на дворі, але посуд таки треба). І так, любиш-не любиш, але мусить бути. Закрутки теж не кручу вже, нема часу і потреби, все морожу. І чудова порада все передбачити, на кожен баняк, пательню тощо. Бо спочатку здається «та скільки там того», а потім того набирається ого-го). Теж люблю мінімалізм, і по кімнатах в нас практично пусто, але от кухню маю страшенно незручну. Тому радила б таки добре все передбачити). Ну і в нас зараз ще там живе дитяче кріселко, то капець місця займає.
    --- дописи об"єднано, 16 Березень 2019 ---
    Чому? В мене вона реально робоча, і оте виймання-ховання точно напряжне). Електромясорубку, сушарку, міксер, блендер ховаю. Чайник працює 5-10 разів за день, тостер як мінімум 2-3 рази (не підсушений хліб не їмо). Фрукти теж мають бути на видному місці, бо інакше всім ліньки брати, ще й забувають. Ще маю біля мийки засоби для миття, миску для компостерних відходів, завжди практично стоїть глечик з компотом-соком + булильована вода. Блін, скільки ж того всього))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В мене майже 4 метри поверхні, наставляти не люблю, все забираю, з "постійних" мешканців :тостер, чайник, кавоварка і ваза з фруктами. Мінус плита 5 камфорна мінус мийка - не так багато місця для роботи (в акурат вистачає близько метра між мийкою і плитою, і ще стільки ж вільного по інший бік плити на випадок волонтера-помічника)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    я в тому плані, що в мене посуд білий, ікеївський, при потребі я періодично щось там докупляю, як розіб"ється.
    Мені мама придарила комплект на 12 персон, із супницею й .т.д., то він в мене постояв-постояв некористований пару років, і я його віддала назад, бо дуже мені був громіздкий.
    в мене вона також супер-робоча, бо то якраз девайс для лінивців як я, але я витягнула - приготувала, переклала з чаші в кастр., й сховала мультиварку назад. Й так інколи по 2 рази на день.
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В мене той казан огромний, я її в тумбу замахаюся пихати щораз. Користуюся щодня і не раз. Чайником користуємося nnn- разів на день.
    Так собі подумала, якби в мою кухню прийшла господиня ,з тих, що люблять порожні поверхні і страшно мінімум- їй би зле стало)). Бо, ще є МХ, мала духовка, окрім тої, що з варилкою і два холодильники. І ще можна танцювати спокійно
     
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Мені "Г"-подібна більше подобається з точки зору практичності, хоча попити кави при вході також цікаво.


    Але якщо б у мене була така кухня, я би зробила щось типу американського стилю з островом посередині, без обіднього столу
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Г. Як людина яка не любить вузьких проходів і натикатися на все
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. La esposa

    La esposa Moderator

    В мене точно такий варіант, як у вас №2. Мені дуже зручно і я б у себе на кухні нічого не міняла. Хіба що зменшила площу поверхні біля входу, щоб втулити там холодильник (у мене морозилка на місці вашого х-ка, а холодильник - внизу справа)
    Якщо вам поміщається, зробіть собі зліва і справа від варильної поверхні карго, а між ними - дві глибокі шухляди. Я тою зоною кухні натішитись не можу: там найвдаліше все розміщено. В шухлядах миски, величезні баняки (шухляди 80-ки) і сковорідки, а в карго - олія, борошно, макарони - все під рукою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Винесу і я на розгляд публіки свій проект кухні:
    Отаке попереднє схематичне планування IMG_0583.jpg
    Але я побачила ще в іншому стилі і поки є час вирішувати то думаю чи то звар'ювати і зробити шось таке сучасне , мінімалізм вродь називається?
    Цікаво чи та простота не втомитися з часом, як воно по відчуттях чи затишно?
    Що би ви сказали?
    IMG_0582.jpg


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Мийка на одну раковину?
    Я б її посунула правіше (ближче до кута), і сушильне крило (якщо одна раковина,) повернути до кутика. Інакше бризки води будуть летіти в сковорідки )))
    Ну і чи Ви готові часто мити тумбочки нижні. Бо самі кольори виглядають дуже гарно. Я, просто, люблю практичність.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1