Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Мийка одинарна, і я би теж її хотіла посунути правіше, але там в куті посудомийка буде, тому в сам кут не вийде. А пм мусить бути там, бо в куті злив.
    Загалом в тому проекті мені якось мало робочого місця виходить і нема шо куди посунути


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  2. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я б тоді духовку вниз перенесла, щоб не було пеналу.
    І як для мене, мийка заблизько до варильної, я би мийку в кут перенесла, в ряд з холодильником може
     
  3. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Злив до 1,5х метрів можна потягнути шлангами. Воно на роботу пмм не вплине. Зате будете мати зручнішу для Вас робочу поверхню.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    IMG_20190319_103644883.jpg IMG_20190319_103637774.jpg IMG_20190319_103629851.jpg IMG_20190319_103620954_HDR.jpg Якось на днях одна чудова посиденька запитала чи я вже показала вам свою кухню. А я якось хвалитися не вмію. Але вона мені дуууже подобається. Тому й кидаю кілька фото. Зацініть.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 15
    • Зе бест! Зе бест! x 14
  5. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Класна! Дуже мені схожа візуально на кухню @Corena. п.с. а столешня - дерево, чи постформінг?....Бо теж така дуже подобається.
    Ну й по темі - дівчата. а що робить дизайнер?...Якщо, наприклад, я хочу суто для кухні - бо собі в голові "бачу" план й розміщення, а муж й електрик не до кінця розуміють основну ідею :girl_crazy:. Чи не вийде так, що я плачу двічі - дизайнеру за картинку в 3д(чи він має й точні заміри всього-всього надати?), а потім майстру/майстрам, що робитимуть кухню? Хто то все має точно прорахувати?
     
  6. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Столешня, постформінг, еггер, дуб галіфакс. Точно підмітили :) Я здерла у неї плитку на фартух. Але в неї столешня начебто натуральне дерево

    Також ж кольору галіфакс зробили стіл
    155298562858026839203.jpg
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  7. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    @Тетянка а нащо вам тоді візуалізація, якщо ви бачите картинку загальну. Чоловік у мене не бачить уявної картинки, а я могла приписувати всі складові, в голові вибрати і перевіряти різні кольори, текстури і знала, що хочу. У нас працював архітектор, ми перебудовували стіни. Він же дизайнер, прокладав на папері і компі електрику, сантехніку, інтернет, сигналізацію...
    Його жінка, теж дизайнер, допомагала нам. Але чесно кажучи, я часто наполягала на своєму, бо мені там жити. І я мала уявлення, що я хочу. На днях думали, що ж з дизайну власне порадили нам дизайнери. То вийшло, що порахувати можна на пальцях однієї руки. Але правда, у мене такий випадок, що я точно знала і бачила, що і я хочу мати і чоловік дозволив мені самій всюди їздити, замовляти кольори, матеріали всього
    А хто не має просторового уявлення, то звичайно краще заплатити дизайнеру
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Вам треба не дизайнер, а як мінімум дизайнер-архітектор. А вони не горять бажанням братися за окреме приміщення. Ціни в них високі. В дизайн-проект входять заміри, креслення (саме крнслення, з розмірами, точним розташуванням) електрики і сантехніки, креслення стель, візуалізація, підбір матеріалів і часто авторський нагляд. Дизайнер після курсів з невеликим досвідом і без знань будівельних та інженерних вимог намалює вам любе-голубе, а потім майстри те голубе будуть на місці переробляти. Тому я не раджу, бо ви й самі можете то зробити. Спитати майстрів, потім пошукати в неті, чи задумане відповідає нормам, ще раз порадитися з майстрами. Власне дизайнер може трохи помогти з кольорами, трохи з ергономікою. Все.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Якщо запастись терпінням і є час, ергономіку можна самостійно також вивчити. До речі, маю в збереженнях пару статей, якщо кому треба

    Ну з кольорами дійсно, воно або є, або копіювати з картинок, в мене з тим проблеми, я не бачу відтінків і не вмію поєднувати. Добре, що про смаки не сперечаються)))))
     
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    я от власне, чудово маю й знаю, що й де хочу. І я там вже все з рулеткою облазила й обміряла, й мені все влазиться саме там, де й хочу. Й думаю, що раз інші не мають (малюнок в мене є), то є їхні проблеми. Я візьму драбинку, рулетку й сама крейдою позначу, де що має підключатися :girl_crazy:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

     
  12. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member


    Ну й останнє щодо кухні - ми як робили кухню 12 років тому, то нам майстер до кух.меблів, пам"ятаю, сам кілька варіантів кухні приносив,й ми вже там по ходу щось уточнювали-узгоджували й змінювали.
    А зараз бачу, всі масово наймають дизайнерів, хоч не завжди бачу потребу в них, і я трохи напряглася, думала, може то тепер майстри пішли балувані і їм вже треба готову картинку?
     
  13. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    дякую, я її мабуть, тоді у Вас передру :girl_haha:.
    В Оленки точно натуральне дерево з воском. В неї у ванні так само дерев. столешня. Наш майстер в себе так само має у ванні з натур. дерева - політ триває нормально. Я теж дуже хочу або дерево, або постформінг максимально схожий до дерева. Я й підвіконники хочу так само з дерева. Воно приємна на дотик, тепле...
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Дівчата, хто тут є? Встановлюють нам кухню, верхні фасади на пару мм вище тої коробки. Майстер каже, що вони "всядуться", що скажете?[​IMG]
     
  15. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Я як подивилася, думала, так не має бути, показала чоловіку, сказав все ок, дійсно " всядуться".
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    В мене пів року ще всідаються IMG_20190321_221311.jpg
    Буду регулювати близько Паски.
    Ви ще нагрузите антресолі, вони "погуляють"
    Не переживайте :girl_smile:
     
    Останнє редагування: 21 Березень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Як я робила кухню, то ми з дизайнером від майстрів по кухні малювали. Я думадла, то вмюди їх мають.
    До того я приблизно визначала - розетку мені за метр від вікна опустіть, а вже коли був дизайнер і готова модель, то там умовно, на 120см від підлоги. В нас фактор був, що паркет не стелили поки не зробили світло, то треба було вразувати його, плюс!!! Будь-які електроприлади мають свої вимоги до встановлення. Наприклад, розетка посудомийки має бути в сусідній шафці, газові шланги на такій то відстані і не більшій від газової труби, плюс полярність може зіграти роль, в мене он добре, що був запас - бо псіхує плита, і тд і тп. Дизайнер то промалювала детальніше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Дякую, дівчата, бо я щось розпереживалась. Все таки ту дверку пересверлили трохи, ідеального стику нема, але вже не аж така велика різниця.
     
  19. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Дверцята своєю вагою прогинають завіси.. в мене 60х60 на 3мм провисла. Це з ДСП.
    Обов'язково робіть допуск на усадку, і щоб потім було з чого регулювати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Ну це напевно як в кого. Моїй кухні 3 роки, за цей час ні на 1 мм дверки нікуди не провисли. Але завіси стоять хороші blum. [​IMG]

    Надіслано від мого SM-J730FM, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4