Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    кухня "Є" . не знаю як в них зара з цінами. але два роки тому були найнижчі з тих що питали
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Підкажіть мені, дивлюся на різного плану дизайнерські рішення щодо фартуха в кухню, ну й у всіх така гарна плитка на тих фото чи малюнках, а в житті нічого «такого» не можу знайти. Може я не там шукаю? Поділіться точками де можна знайти цікаву плитку, типу геометрія чи щось в тому напрямку.
     
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Казківниця, файний той ваш дуб галіфакс, певно мушу собі стягнути ;) , бо нині йшли нарешті замовляти кухню і з того , що мені пропонували на стільницю не було ніц такого гарного дерев'яного .


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    На тих картинках плитка переважно цінової категорії $70+ за метр. Дивитися в Агроматі, або ще недавно becolor студія з'явилася.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    От нашо то було казати..я кухню не роблю, а полізла, слюні течуть ..для затравки , щоб ви теж спокійно не спали і думали про красу 2000-4000 за метр :girl_crazy: мене текстури просто винесли, я вже то всьо мацяла
    Screenshot_2019-04-10-21-18-05.png Screenshot_2019-04-10-21-19-48.png Screenshot_2019-04-10-21-19-56.png Screenshot_2019-04-10-21-20-07.png Screenshot_2019-04-10-21-21-09.png Screenshot_2019-04-10-21-21-18.png
     
    Останнє редагування: 10 Квітень 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Недавно шукала не в кухню, а в ванну, але теж геометрію. Найбільше мені сподобалось в Агроматі на Городницькій. Я шукала в чорно-білих тонах, купила таку:
    [​IMG]
    Ще такі там нафоткала:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    величезний вибір є в Агроматі, я була на Грабовського, сама собі там кілька варіантів приглянула в такому стилі. Ну й ще було кілька варіантів у "Львівпостабуд" на Триьовського, Сихів, але там дорожче, ніж в Агроматі. Й таки так, ця плитка не є дешева, але я дуже хочу саме такого плану, й не інакшу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    яка краса, яка краса. агромат тепер хороший вибір має
     
  9. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Дівчата, всім привіт! Я тут вже дурію з вибором кухонних фасадів. Сьогодні була на гуртовні, майстер дуже агітує за акрилові. Воно й зрозуміло, вони найдорожчі, ВІД 65 євро/м2. Мені треба біля 15 м2.
    Є ще фарбований МДФ, ціна не дуже нижча, 65 доларів/м2. І є плівкові МДФ - ціна від 38 доларів. Хто що має і хто що може порадити з огляду як вони у вас експлуатуються? Дякую:d23:
     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Акрилові найміцніші.
    Плівкові brw 3 роки біля духовки - норм, не відклеїлися. Фарбоване красиве, дуже красиве, але легко сколи йдуть.
    В нас не було можливості, то я і не розглядала іншого варіанту, як плівкові.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    @Kayla, маю плівкові. Якщо маєте маленьких діток не дивиться в сторону фарбовани, найменший удар і вмятина. Моя табуретку товче об ті фасади і не дуже їм шось є
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    а на якій саме?...Можна контакти в пп, и тут :)
     
  13. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Едісан, Липинського 58, гарний вибір і консультанти ок
    --- дописи об"єднано, 7 Травень 2019 ---
    не маю малих дітей, діти виросли :girl_haha:. певно схиляюся до плівкових, хотіла би акрилові, звичайно, але не потягну. + кухня в мене велика - сама площа кімнати близько 15 м.кв.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    маємо в ванній плівкові, а в кухні фарбовані.
    плюсую до
    і
    В мене і без наявності дітей є два сколи - один раз баняк не втримала, другий - чоловік щось діставав з верхніх секцій, і також рука дрогнула.

    Мої плівкові мені вже тепер не дуже подобаються власне дизайном, але тепер бачила плівкові дуже красиві, нічим не гірші за фарбовані.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А мої плівкові трохи пожовкли (білі глянцеві). Брали найдешевші. Ну таке. За пару років мені захочеться кухню поміняти). Тому буде не шкода. Але якщо плануєте робити на довгі роки), то краще все ж таки акрилові. Як то кажуть - скупий платить двічі).
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    А за скільки часу? В мене теж білі глянцеві, з часу монтажу певне три роки є, все норм, правда брали ті дорожчі
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    3,5 роки. Вже не пам’ятаю за скільки ми ці наші купували, але задача була «щоб дешево»). Тому і якість відповідна). Я б може і не дуже помітила, але в нас посудомийка має передню панель на фасад, і вона біла. Фасади підбирали під неї. І от зараз я вже бачу різницю. Інші не дуже її бачать))).
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Сколи це типу тріщини, бо я вперше читаю таку інформацію. Я, власне, навпаки, брала фарбовані фасади, бо вони міцніші
     
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ну типу подряпина на фасаді, така, що видно матеріал, який під фарбою (мдф).
    З нашого досвіду не сказала би, що фарбовані сильно міцніші. В ванній кімнаті плівка вже років 6-7, ніде не повідставала, не пішла пухирями, тощо (я боялась, що від вологи то все "піде спати" в дуже короткий термін).
    В кухні фарба років 3, і при дуже ощадливій експлуатації (я мало готую) - є вже оті два сколи.
    Виробник фасадів один і той же.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    @Rodionochka, в мене біля білої плитки, теж в тон брала. Трошки потемнів торець шуфляди під духовкою, але я то бачу як відкрию її