Дизайнери інтер'єру Львова

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Faynyunya, 30 Березень 2016.

  1. Масік

    Масік Well-Known Member

    І мені будь ласка теж
     
  2. Nett

    Nett Member

    Чи можна ще мені контакти дизайнера?
     
  3. Steysi

    Steysi New Member

    Доброго вечора! Ми щойно завершили дизайнерський ремонт. Замовляли проект та авторський нагляд дизайнера... Хочу сказати вам: якщо ви готові платити відкати дизайнеру 10% з вартості матеріалів та виконаних робіт, то тоді беріть авторський нагляд дизайнера
     
  4. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    то хто такий "жорстокий"?
     
  5. Steysi

    Steysi New Member

    Це всі дизайнери так беруть
     
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Не всі. Ви зі всіма фізично не могли мати справу.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Steysi

    Steysi New Member

    Я так розумію Ви дизайнер?
    Підійдіть в будь-який магазин з оздоблювальними матеріалами і послухайте, які люди мають проблеми дякуючи дизайнерам.
     
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Які?
     
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    І близько не стояла.
    Маю друзів, які користувалися послугами дизайнерів. Все добре, ще й знижки в магазинах мають.
    Мені теж цікаво, які то такі проблеми.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. kuprynom

    kuprynom New Member

    Дівчата, підкажіть дизайнера який би допоміг раціонально розтавити меблі у кімнаті. Ато замучились сувати по кімнаті шафи)))

    Надіслано від мого Q101, використовуючи Tapatalk
     
  11. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Що ж Ви так узагальнили? Ми зараз працюємо з дизайнерами і я дуже задоволена + знижки в магазинах суттєві. А ще деколи так корисно ще інші думки збоку на твоє хочу, так багато дискусій, обговооень, але результат радує. Ціни різні за послуги, залежно, про що домовлятися. Ми не брали візуалізації, але у нас повний нагляд і пошук майстрів за ними, відповідно всі притензії до них і ніхто не перекладає відповідальність на конось.
     
  12. SovaBa

    SovaBa noctua

    Дизайн інтер'єрів. Львів Studia 29
    Студія 29, studio29 дизайн інтер'єрів, Львів, відгук


    Нікому не рекомендую. Дизайн робила Оксана Шевченко Лише кухню. Косяки всюди посто. Заміри гарнитура вказала не вірно, що вияснилося вже після того, як мебельщик почав складати меблі. Висоту гарнітуру (його нижньої частини) вказала всього 80 см, при тому, що ми високі. І куплена посудомийка б ніяк не влізла. До слова, в гарнітур загальною висотою 80 см не влізе жодна посудомийка стандартна. На питання - як так- відповідала- не знаю. Стеля підвісна планувалася з коробом, який закриє труби. Коли майстри короб вже змонтували відносно замірів- короб був аккурат над трубами. І той короб просто не потрібен. На мої претензії- відповідь- та помалюєте ті труби і не будете на них потім звертати увагу! Світильники над столом- їх локація взагалі зі столом не співпадала. Довелося розбирати частину підвісної стелі, щоб вивести дроти, де треба. Побачила б я це пізніше- переробляли б весь ремонт Гарнітур, за великі гроші, виглядає жахливо- нижній ярус дуже темний. На мої фото- дизайнер двічі перепитувалася- це хіба я вам таке вибрала? вся кухня жахливо темна, бракує освітлення, і його вже ніяк не додати. Замість яскравих соковитих кольорів згідно дизайнерчських картинок- вся кухня тьмяна і депресивна. Досить багато розеток довелося переносити по кухні. По матеріалам підбирала дизайнер лише частину, хоча гарно спочатку обіцяла вибирати все. На всі питання зараз в вайбері (всі скани переписки є) - як змінити освітлення, що перефарбувати, щоб не було так жахливо- тепер просто мовчить. Нікому не раджу. Ви вкладете великі гроші, а результат буде гіршим, ніж якби робили самі все. Бо сподіваєтеся, що дизайнер все розрахувала.
     
    Останнє редагування: 3 Грудень 2018
    • Співчуваю Співчуваю x 12
  13. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Знайшли такого??
     
  14. kuprynom

    kuprynom New Member

    Ні(

    Отправлено с моего Q101 через Tapatalk
     
  15. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Підкажіть, будь ласка, ситуацію на сьогоднішній день. Яка ціна роботи дизайнера? Кого порекомендуєте?

    Або можливо підкажіть які сайти з дизайнами дивитесь чи де черпаєте ідеї
     
  16. Adeo

    Adeo Active Member

    Теж послухаю.

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Цікаво, чи беруться дизайнери доробляти вже почате?
    Знаю, що ніхто не любить доробляти за кимось, але є така потреба(((
    Що порадите , варто шукати когось, чи марно?
     
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Порадьте дизайнера, який допоможе обрати потрібну кольорову гаму, бо самим дуже важко. Потрібно підібрати кольори балок на стелі, облицювання і колір стін, продумати дитячі кімнати максимально функціонально. Ще потрібен дизайн присадибної ділянки.
     
  19. YeWa

    YeWa Well-Known Member

     
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Дякую, але це треба ще до рослин розпланувати ділянку - де клумби, грядки, альтанка, мангал, дитячий майданчик, доріжки, освітлення і т.д. Ще в нас є яма вирита, яку теж треба обіграти грамотно (басейн, чан, джакузі чи відпочинкова зона з вогнем, або льох там зробити), бо засипати - то найпростіше. Короч, самі з тим ради не дамо.