Дизбактеріоз: міф чи реальність.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Zoryanazirka, 19 Лютий 2008.

  1. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Багато де написано саме так,що у хлопчиків завжди більше проблем з животиком. Але скажу вам з власного досвіду:старша донечка відмучилась 100 днів,як книжка пише,а в малий може нічки дві покричав:radist: .(щоб не було нам образливо-у всіх є коліки,а у нього нема:) ) і все.Я згідна з Зоряною,що ця проблема придумана нашими ж лікарями,щоб було їм що лікувати:ireful1: .
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    та то не шкідливо... чого б не застусовувати? ліпше, ніж хімія.

    Додано через 11 хвилин
    Згоден. Їм аби лікувати, особливо коли там нема шо лікувати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    "приємного апетиту"
    у нас какулі весь час зеленуваті, зі слизом та дрібними грудочками. спорожнюється досить часто, декілька разів на день.
    як почала вводити прикорм (овочі, каши), вони погустішали.
    а зараз ми були хворі на грип, тож какали по 10 раз на день дуже ріденько.
    а ось тіки що видали, після овочевого супчика, жовтеньки, досить густеньки, але все ж з грудочками.
    ще забула написати, що нам "мезим форте" прописували, бо ферментів мало. ми його пили, та щось результату не бачу.
    може щось з моїм харчуванням?
    може користування мікрохвильовкою вбиває у їжї ферменти?
    Додано через 7 хвилин
    ще не сказала, що як раз, коли гемоглобін став падати, то й вагу перестали набирати. плюс симптоми нестачі віт.Д.
    тож я й подумала, чи не справді у нас дісбактеріоз.
    а ще ми перехворіли вітрянкою (досить легко). може це відбилося?
     
  4. Наталя

    Наталя Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Ми теж так само робили! І ще хочу додати, що в мене дитина навіть в період коліків вночі спала, хоча мені то давалося нелегко: цілу ніч доводилося тримати його в себе на животі, так і спали, животом до живта цілу ніч. (Іноді чоловік мене підміняв на пару нічних годин). Педіатр сказала що я дурна і дитину перегріваю, але я по іншому не могла, бо тільки так моя дитина могла спати, а не плакати.
    І ще згадалося: ввечері коліки часто ставали сильніші, тоді дуже помагало коли я підскакувала з синочком на руках - якщо не засипав, то принаймі заспокоювався за хвилину :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    І скільки Ви так мучились? Ми мучимся вже тиждень невже так буде тяжко до 3 місяців як пишуть? Вона тільки на животі може і спати або на руках я від неї практично не відхожу тільки коли чоловік приходить то можу шось зробити.В нас ті коліки і вночі і в обід іввечером бувають лише невеликі перерви.
     
  6. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Газовивiдна трубочка, чесно кажучи перший раз про це чую (бачу) читаючи цю гiлку.
     
  7. Tanyxa

    Tanyxa Загублений

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Привіт! Мені лікар призначила Симбітер. Це завдяки моєму бажанню позбутися вугрів. Чи варто його купувати задля цього? Він і коштує не дуже то і дешево............. Ппросто напиши свою думку. Просто в мене немає знайомих ґкі могли щось сказати про цей препарат. Чекаю
     
  8. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Таки доведеться менi поставити сюди фотку що чоловiк зробив де Коть спить у мене на животi зранку (i я з нею) ми так всi першi мiсяцi вiдiспали (особливо першi 6 тижнiв) :)

    Мамату, по-перше, я б НЕ хвилювалась щодо кольору какiв. Каки, як я вже казала ( зi слiв нашого педiатра, i повiрте ЧИСЛЕННИХ книжок що я прочитала) можуть бути вiд яксраво жовтого чи яскраво зеленого до червоного кольорiв. Грудочки у каках це якраз признак що молочко переварюється нормально. Я б вам безлiч лiнкiв накидала по какам якщо ви читаєте по англiйськи.
    Слиз - нажаль сказати не можу точно. Тiльки розкажу свiй досвiд: У нас час вiд часу був слиз в каках i я тому уваги не придiляла, але один раз каки були зеленi зеленi як трава i 70% слизу!!!!! Я як це побачила мало не вмерла. Перерила цiлий iнтернет i всi казали що то якiсь розлади в кишкiвнику чи що (вже забула але можу ще раз знайти) Я десь в 11 чи 12 вечора пейджу лiкарку свою i описую їй каки. Вона мене питається симптоми iтд, i далi питається чи мала була хвора чи мала соплi. Я кажу що так, була троха хвора i зараз має соплi ще. То лiкарка сказала заспокоїтись бо мала наїлась сопель от вони i вiдображаються на каках. Так i було, пройшли соплi, пройшов слиз. Але як я вже казала що слиз був неодноразово i я тому уваги не придiляла бо дитина видавалась менi здоровою тобто добре набирала вагу i добре їла.
    Какання 10 раз на день то мiг бути понос. З цим, я вже теж неодноразово писала треба бути дуже обережно, зневоднення може дати поганi наслiдки дитинi. Нехай їсть/п'є молочко постiйно. У нас ще якщо у дiтей понос то прописують водичку з електролiтами. Менi нiколи не доводилось цього робити.
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. Наталя

    Наталя Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    близько двох місяців :sad: Але на другому місяці наших мук стало набагато легше ніж спочатку. В нас то миналося поступово.
     
  10. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Всунуся ще і я. Щодо коліків і кольору какашок - було по-різному, пеіатрові завжди казала, що у нас все як книжка пише, аби відстала. Зі старшим були ночі, коли зовсім не спала, меншому 4 місяці і теж по-різному. Інколи всю ніч животиком до себе тулю, діти мусять вони то перебути.
    Старшому було 1,5 роки, коли від перехворів на "кишковий грип" (не знаю як правильно воно називається). Отоді почалися проблеми. Дитину висипало, на попі вилізло щось таке як лишай. Пішли до шкірника, питаю, можна здати аналаз на алергени?, "мамуся у дитини алергія на памперси" виписала нам дохтор славний антибіотики. Ага, зараз, на личку ми теж памперси носимо? Пішли на Зелену, висіяли нам клебсіеллу, видали теж список ліків. З того списку ми пили тільки Симбітер (решту я навіть не купувала, коли глянула що то за зараза). Малий пив із задоволенням. Все пройшло.
     
  11. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Я думала що лише моя дитинка так мучилась.......
    Дикі коліки з третього тижня від народження. Щоденно газовідвідна трубочка і Плантекс. Дитина кричала так що в мене трусились руки. Виявили золотистий стафілокок в дуже великій кількості і завеликий відсоток лактозовід"ємної кишкової палички (80% при нормі до 5:wacko:, попили бактеріофаги, потім симбітер. Я вже писала дитина набраля ваги за 2 перших місяці - 200гр. Здали аналіз повторно найшли знову золотистий стафілокок, але якийсь інший підвид. Але болі припинилися. Ну не зовсім, але коліки 2 рази в тиждень це не те що 4 години в день без них....
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Улянко, дуже шкода вашої дитинки! :sad: Надiюсь вона скоро одужає i все буде гарно!

    Додано через 5 хвилин
    А чи є взагалi якiсь данi де той стафiлокок береться? Чи його десь заносять дiтям в роддомi чи що? Що то за холєра?
    Я нiчого не знаю про тi бактерiї, крiм того що менi гiнеколог розказав: Що тi всякi стафiлококи i стрептококи живуть у жiночiй промежинi (чи як правильно?) у одної з 4х жiнок. I що вони собi там живуть i нiякої шкоди самiй жiнцi не роблять. Коли жiнка вагiтна то десь на 28-30 тижнi роблять тест на тi бактерiї, i якщо вони є то гiнеколог приписує капельницю з антибiотиками перед родами. БО - коли дитина буде проходити через тi шляхи то може нахапатись тої бактерiї ротом, чи попасти в очi. Може так вона попадає? Менi робили тест, i у мене був той стрептокок бета. Менi за 5 год.(приблизно) до родiв поставили капельницю. Ну i потiм вродi нiяких бактерiй нi у мене нi у малої не було. Правда як я вже писала ми кольором какiв не переймались, а колiки вiдтанцьовували.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Наша лікар (не дільнична а "приватна") пояснювала мені, що якщо здавати молоко на перевірку на наявність стафілококу то його обов"язково висіють в будь якому випадку, бо він знаходиться в повітрі. Не зовсім уявляю як тоді проходить процедура висівання з памперсу у такому випадку.......
    У нас аналіз на стафілокок беруть тільки мазок з рота та з носу. І при сімейних пологах має здати аналіз і чоловік.

    Додано через 2 хвилини
    Дякуємо!:)
     
  14. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Ви мене просто вбили. Бо з коліками і каками в нас тьфу-тьфу-тьфу проблем майже небуло. Але в мене був мастит і прийшлось колоти антибіотики. Ми довго радились і думали як бути з ГВ. Чи цей період зціджуватись, щоб підтримувати лактацію, а дитину годувати сумішами, чи продовжувати ГВ. Лікарка-педіатр (в неї великий досвід, працює в роддомі і від багатьох людей чула про неї найкращі відгуки) призначила мені і малому пити симбітер і не переривати ГВ. Ми так і зробили. Малого трохи обсипало по щічкам, але я думала, що це від антибіотиків.
    Ну скажіть тепер будь-ласка як найти для дитини хорошого лікаря, чи то самому йти перекваліфіковуватись?!
     
  15. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Від Симбітеру...
     
  16. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Зоряно, дякую Вам за цю гілку. Додаєте мамам впевненості. Начиталася про ті беки багато, коли вперше зіштовхнулася, але підтримка тут дуже важлива, бо читаю одне, лікар говорить інше. Тепер колір какашок сподівіаюсь не тільки для нас перестав бути проблемою.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Звідси - http://www.forums.rusmedserv.com/showthread.php?t=25687
    Эпиграф (на мотив Буратино)
    Кто страшным словом входит в дом?
    Кто каждой мамочке знаком?
    Чей часто лечится вопрос?
    Кого понос довел до слез?
    И кто лечил его всерьез???
    Знакомьтесь, ДИСБАКТЕРИОЗ!!!!!!!
    (страшная пауза)


    Знакомое слово? Российский родитель, который не слышал его от своего педиатра, может
    прислать свой портрет на конкурс «Самый счастливый родитель года». Страшный недуг,
    поразивший всех наших детей, подобравшийся к взрослым, мучительный и неприличный, но
    легко излечимый регулярной едой чего-либо, выпиванием чего-то по утрам, вообщем
    регулярным переводом денег на чей то счет, пришел в наш мир.

    Столкнувшись с самым грандиозным обманом современной педиатрии, мы считаем своим долгом
    поставить точки над i, чтобы не повторять бесчисленно в каждой второй теме одно и тоже.

    Итак, что нужно знать о дисбактериозе кишечника:

    1. Главное – дисбактериоза… не существует! Нет ни такого заболевания, ни состояния,
    которое могло бы иметь отношение к понятию, ни необходимости его искать, ни необходимости
    его лечить. Подробнее…
    2. Просвет кишечной трубки у родившегося ребенка стерилен (как стерилен и сам ребенок).
    В течение короткого промежутка времени он, как сообщающийся с внешней средой,
    колонизируется микроорганизмами, которые живут в нем всю жизнь человека.
    3. Эти микроорганизмы могут быть полезными, принимающими участие в процессе пищеварения;
    нейтральными, коих большинство (живут и живут – должен же кто-нибудь жить в просвете
    кишечника) и вредными, вызывающими кишечные заболевания.
    4. Количество микроорганизмов в кишечнике, а также их соотношение у каждого человека
    разное и зависит от бесчисленного множества факторов – от того в городе или в деревне
    живет человек, что он ест, насколько тщательно соблюдает правила гигиены, здоров он или
    болен в данный момент и т.д. Нет единых норм содержания микробов в просвете кишечника.
    Это первое что нужно понять. Человек имеет право на индивидуальную микрофлору (с)
    (vlg_asb 2003)
    5. Отсутствие норм, масштабных исследований в этом направлении связано, в первую очередь
    с тем, что исследования такие не нужны клинической медицине и не несут никакой смысловой
    нагрузки! От количества и состава микробных колоний ничего не зависит. И это второй вывод
    нашей беседы.
    6. Далее, следует различать содержание микроорганизмов в каловых массах - в просвете
    кишечника (которые так активно исследуют иные доктора) и содержание их же собственно в
    кишечнике, т.е. на кишечной стенке - там, где они могут иметь хоть какое-то
    гипотетическое значение. Нет никаких убедительных данных, что количество МО в кале хоть
    каким-то образом соответствует соотношению их в кишке. Таким образом, что мы определяем
    абсолютно непонятно. Запоминаем третье правило «Нет, не было и не может быть анализа на
    дисбактериоз» Любое исследование, которое Вам предлагают пройти в этой связи –
    бессмысленно, неинформативно и направлено только на имитацию лечения.
    7. Вы спросите, а как же вредные бактерии? Их что тоже не нужно определять? Нужно! Вот
    их всенепременно нужно определить в случае развития кишечной инфекции. При холере,
    сальмонеллезе, дизентерии и других заболеваниях, мы ищем в кале возбудителя, определяем
    его и исследуем, к каким препаратам он чувствителен. Но только при болезни.

    Так почему же этот самый дисбактериоз не лечит только ленивый?!!!

    А вот на этот вопрос ответа нет. Отчасти потому что проще всего лечить несуществующую
    болезнь – то, чего не было, обязательно пройдет. Отчасти потому, что прочитать реклюмную
    брошюрку очередных производителей для некоторых коллег легче, чем серьезный учебник (он
    же еще и денег стоит, да и написан чаще на английском)... В некоторых случаях потому, что
    проще списать непонятные симптомы на некую мифическую, но общеизвестную проблему – ведь
    то, что мы пишем сегодня, не исключает существования множества заболеваний
    желудочно-кишечного тракта, каждое из которых имеет свою клинику, свой набор анализов и
    свое лечение. Но это болезни. Здоровых детей лечить не надо.

    Степень обмана дошла до того, что помимо бессмысленных лекарств для лечения
    несуществующей болезни нам предлагают покупать даже продукты!!! «Покупайте у нас
    постоянно и у Вас не будет дисбактериоза!!!». Мы надеемся, что прочитав эти слова, Вы
    всегда будете скептически относиться к подобной рекламе, насколько бы убедительна она не
    была.

    А как же антибиотики? Почему же тогда при их приеме нередко «расстраивается желудок»

    Рутинной ошибкой, впрочем, и распространенным добросовестным заблуждением является
    мнение, что при назначении антибиотиков обязательно происходит нарушение микробного
    равновесия в толстом кишечнике (интересно, кстати, почему никто не додумался «лечить
    равновесие», например в легких? Какой бизнес пропадает! «Ингаляционный йогурт,
    обогащенный натуральным мусором с альпийских полей!!!»(с)). Увы производителям. Как
    правило, и в большинстве случаев, применение антибиотиков не влечет за собой каких-либо
    расстройств и не требует дополнительной коррекции микробного балланса.

    Но. Для ряда препаратов, временная диарея является побочным эффектом применения.
    Например популярный антибиотик амоксиклав вызывает диарею примерно в 7-10% случаев. Таким
    образом, временное учащение и разжижение стула надо рассматривать не как самостоятельную
    проблему, требующую коррекции, а как одно из действий препарата.

    Так как же поддержать организм ребенка? Какие действия предпринять? Может среди сотен
    товаров, которые нам предлагают есть что-то действительно полезное?.. Что бы в кишечнике
    моего ребенка жили только полезные микробы???

    Ничего, абсолютно ничего экстраординарного делать не надо. Кормите детей вкусно и
    разнообразно. Приучите их мыть фрукты и руки перед едой. Обучите элементарным правилам
    гигиены и считайте, что на этом Ваша миссия выполнена
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Це ми читали... Довго своїй мамі доводила, що моя дитина не хвора. Переконала. Тепер вона з мене знущається інколи. Літом малий їсть трускавку з городу, прошу помити, а мама на то "хай дитина бактерій набереться"!
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Треба подивитись в окуліста якщо довго вже закисають.бо може треба дренувати очний сльозний канал-таке часто в дітей бувае що він забиваеться і краплі деколи не допомагають

    Після 3 місяців все само собою проходить(якщо не мае вродженої патології). Наша дочка плакала кожну ніч дикими криками до 3 місяців і кожної ночі ми не спали взагалі-були майже кожну ніч клізми,бо тільки це приносило їй полегшення.Сама не какала і трубочки газовідвідні нам полегшення не давали і окропні води не допомагали.і ніяки біфідуми, лакти,лінекси нам не помагали.наша дитина більше їла тих препаратів ніж суміші.Було дуже важко-але тепер я не зарікаюсь але того би всього не давала.як намене нічого воно не помагае.хоча хто його знае.
    А ще хочу сказати що це все боком нам вилазять ті роддоми.там все антисанітарне.У мене наприклад ніяких молочниці і грибків не було,і стафілококів.А в дочки і стафілокок був після роддому імолочниця просто жахлива.А взагалі найкращі ліки для наших дітей-це наше грудне молоко
     
  20. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    http://www.komarovskiy.net/content/blogcategory/70/164/1/141/#1_2
     
    • Подобається Подобається x 5