Дизбактеріоз: міф чи реальність.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Zoryanazirka, 19 Лютий 2008.

  1. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    берете кулькову ручку, викидаєте стержень і отримуєте газовівдвідну трубку.
     
  2. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    ой, так краще не треба
     
  3. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    і все ж таки вони зелені.:no:
    я намагалась не звертати уваги на це, навіть консистенція мене задовольняє (як почали регулярно їсти кашки, фруктові пюрешки та овочеві супчики, какулі стали, як у дорослого: досить густі).
    але колір...
    сьогодні сестра (має малу 1 рочок) побачила наші какі та каже: "і справді зелені..."
    так не хочу на посів знову здавати аналізи, а потім пхати дитину дорогущими бактеріофагами та "сімбітерами", але якщо це той стафілокок в животику...
    чи воно має само нормалізуватися? чи то і справді нормально, коли какі весь час зелені?
    читаю тут статті, про те, що дисбак. не існує, але якщо той стафілокок є, з ним що, не треба боротись?
    і ще, може бути це від того, що постійно все у рот тягнемо? я раніше якось пильнувала, а тепер не заморочуюсь, бо все одно не можу весь час руки йому тримати. та й гігієнічну чистоту в хаті не можу підтримувати. так, підмітаю регулярно, час від часу мию підлогу. але ж склад бактерій від того в хаті не міняється...
    що порадите?
    хоча на вигляд - абсолютно здорова дитинка:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Росинка

    Росинка Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    не мастіть собі голову.Якщо дитині її зелені каки не заважають,то чому тоді вони заважають вам?:)
    В моєї малої був золотистий стафілокок, коли їй було ще 1,5 місяця десь.Але він їй сильно заважав.В день вона взагалі не спала, лише уривочками по 10-15 хвилин, а вночі спала правда в основному в мене на животі. За пів години до випорожнення в дитини починалася істерика.То був жах.Правда у вазі вона набирала більш меньш нормально,не дивлячись на такі муки.У перший місяць 600гр,що є цілком пристойно.Коли з дитини замість каків полилася зелена вода,то ми все ж таки дали їй "Просімбіофлор" та "Хлорофіліпт",що прописала нам лікарка.Бо всі ті "Біфідум бактеріни" нам були до одного місця.Ляля видужала за 2 тижні остаточно.Зараз інколи буває дивний колір какашок,але оскількі малу це не тревожить - то і я спокійна.:)
    Що мене сильно здивувало то це те,що коли чоловік здавав памперс на аналіз,то там не хотіли брати.Казали ,що дисбактеріоз у 5-тижневої дитини - то міф.!!!!:) Спочатку я обурилася :як то - дитина мучиться,а вони там щось плетуть.А потім пошукавши в неті інфу зрозуміла,що вони праві.Дисбактеріоз в дитини до року- це міф.
     
    • Подобається Подобається x 10
  5. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Та й і після року примарною хворобою виглядає. Це як у дорослих, коли не знають діагнозу, то пишуть вегето-судинна дистонія.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    а Хлорофіліпт як ви давали?
    хіба можна його внутрішньо?
     
  7. Росинка

    Росинка Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Давали три рази на день по 10 крапель розбавлених водою з ложечки та раз на 5 днів робили клізму з хлорофіліптовим розчином.Зробили ми 3 клізми всього.Як раз хлорофіліпт мені здається більш безпечнішим ніж деякі ліки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Горобчик

    Горобчик Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Я ще недочитала цієї гілки, але хотілося би заспокоїти mamatu. В нас з 2 міс почалися зелені какулі ну і звичайно почала здавати какі на аналізи, знайшли якусь кишкову палочку, але наша знайома педіатор сказала, щоб ми заспокоїлися з тими каками, якщо спокійна дитина, то нехай і нас воно не турбує, бо в наших шлунках також повно всього, але ж ми не лікуємося всі поголовно. Отож до сьогодні какаємо зеленю, але дитина активна, весела, набирає вагу і ми на ті какулі ніякої уваги не звертаємо.
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Myshka

    Myshka Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Не те, щоб я хотіла з Вами сперечатися, але це не міф. Він буває, коли дитина приймає антибіотики, коли перебуває на штучному годуванні. В кожної людини в кишківнику є патогенна і корисна мікрофлора. Дизбактеріоз виникає тоді, коли в силу певних причин руйнується корисна мікрофлора і починає розмножуватись патогенна. Це не смертельно, але корисні речі з продуктів через це гірше всмоктуються з кішківника і дитина їх, відповідно, не доотримує. Єдине, він до 15-16 років проходить сам. Я така грамотна, бо малий мій мав цю заразу, а тоді (років 15 тому) ще взагалі не знали толком ні що це, ні що з цим робити. Але, як на мене, це краще просто так не залишати, бо в дитини буде боліти часто живіт, там же йде бродіння, але кожен сам вирішує для себе, що з тим робити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    і в нас зеленкаві бо ми все облизуємо, вчора навіть батарею на язик пробував. ну не можу ж я все дизенфікувати, та й самий дезинфектор шкідливий.

    І ше в нас така сама книзя, вона ще пищить :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    А ви маєте якийсь дезинфектор???? Бо я теж би хотіла, хоча б тоді коли немає змоги помити.
     
  12. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Я купила Oust - порскаю всюди, а потім стираю вологою шматкою. Але все ж не буду порскати бо так скоро захворію на манію якусь. останнім часом взагалі збилася з того - тільки все протираю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    та що там батарея... ми й підлогу на смак скрізь перепробували, кожен день перевіряємо чи смак не змінився...
    застаю його за тим, що лягає та лиже її:shutup:
    я одразу ж піднімаю на руки малого, пояснюю, що то кака.:agree: , але ми робимо вигляд, що не розуміємо:p
    вже мовчу, що не витягає з рота іграшки, що на підлозі. ніяк з тим не поборешся.:crazy:
     
    • Подобається Подобається x 8
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Дівчатка, нам 6 днів. І маємо проблемку. Дитина їсть груди, часто какає, пукає. Все ніби добре, але не може довго спати, бо періодично прокидається, сильно крутиться, підтискає ножки, здригається. Таке враження, що якісь спазми чи що... А потім знов звспокоюється. А ще гикає часто...
    Що з тим робити? Шкода малечі...
     
  15. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Схоже на те, що його животик болить.
    Помасуйте легенько його животик, прикладайте до себе, притуляйте і грійте своїм теплом. Я ще пеленочками гріла.
    Пізніше ми давати еспумізан, бебінос, але, я думаю, що вам ще зарано таке, бо дуже манюні.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    прикладайте до грудей правильно, щоб не ковтав повітря
    а ще гикати може дитина якщо змерзла
    і викладайте на трохи животик, щоб газики виходили

    а взагалі з опису в вас все нормально, так і має бути :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Животик турбує, нам вже 2,5 місяця вже трошки легше, а так трохи намучилась з нею, нехай дитинка відчуває мамине тепло( моя досі спить зі мною на животику) танцюйте з ним, пеленку теплу прикладайте, робіть масажик( колінка притискайте до животика і розводьте в сторону ножки) нам помагало, а зараз вже даю їй чайочок і капельки , бо сьогодні були в лікаря то він нам прописав, як я їй то дала то дитинка аж перший раз без плачу заснула, а так маєте відмучито то до 3 місяців.А гикавка то нічо страшного.

    Додано через 1 хвилину
    І ше нам помагало перед кожним годуванням викладала її на животик.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    а ми тим не страждали, маленькій вже 4 місяці в понеділок буде і ніякого дибактеріозу чи коліків не було, за винятком одного разу, мале так плакало, животик дуло, але то мамаша:babruysk: винувата, грибів захотілося попробувати, а так у нас ттт все добре.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Дуже рада чути шо вас з доцьою то не спіткало, бо для мене то шось страшне дивитись як вона мучається, як нам то тяжко, але ми з тим боремось !
     
  20. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    А ми від животика в перший місяць давали Ріабал
     
    • Подобається Подобається x 1