Дизбактеріоз: міф чи реальність.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Zoryanazirka, 19 Лютий 2008.

  1. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Про газовідвідну трубку. Наш педіатр порадила замість трубки використовувати піпетку. Тільки гуму зняти. Допомагає:)

    Додано через 3 години 12 хвилин
    Нам лікар приписала Ентерокінд. Ніби гомеопатичний засіб від колік. Хтось щосб про нього знає?
     
  2. Росинка

    Росинка Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Ми приймали, але нам не допомогало.Але в нас були не прості коліки а з золотистим стафілококом.Можливо тому і не допоміг.:)
     
  3. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    В нас так все починалося - піпетка, ентерокінд, потім біфіформ, аналіз на дизбактеріоз, ну а далі я вже писала. Щось в мене така підозра що в нас один і той самий педіатр. Ви часом не в поліклініці на Парковій?
     
  4. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    о, то моя поліклініка, правда я ще там не була
    педіатр сама приходить раз на місяць
    в нас Корчак Галина Петрівна, а в вас?
     
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Так, на Парковій, в Пех Лесі Романівни. Вона мені дуже подобалась, поки не призначила біфідумбактерії...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Зорянівонька, а що поганого в біфідумбактеріях? що через це аж лікарка не сподобалася? В нас теж перші 3 або й 4 місяці були в дитини газики пукав голосно-голосно, був неспокійний, я йому давала і біфідумбактерин і еспумізан, а потім побачила що найкраще помагає часто його на животик викладати, тепла пеленочка і мамин теплий живіт. Просто якщо мама звертається до лікаря що дитину і маму це турбує, мало який лікар скаже та нічого не робіть так має бути, завжди щось призначать давати дитині, щоб було легше і щоб аптеки заробили грошей. просто кожна мама хоче щоб дитина не мучилася, а той період просто треба перетерпіти з найменшою кількість ліків, бо тільки народилося, і його вже лікують, хоч ляля ще тільки "дозріває", для неї процес в животику ще не зовсім завершився.
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Це точно, я не могла дивитись на свою манюню, так само не спішила її лікувати, але бактерії їй давала,зараз даю хіллак, але цей період дійсно треба перетерпіти, я надіюсь шо в 3 місяця як всі пишуть то все пройде,нам через тиждень буде вже 3 місяця.
     
  8. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! YES Я відгадала!! То мій педіатр !

    Як то точніше виразитися - техніка знайома :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Людоньки, допоможіть! Я всю гілку перечитала, а що робити так і не знаю. Дитина цілу ніч корчиться, мучиться. Намагається пукнути. Даю Ентерокінд, але поки не допоміг. На животі лежати не хоче зовсім. Газики трохи виводжу. Ще лікарка приписала біфідумбактерії. То що їх таки давати? І взагалді - що робити? Чи просто 3 місяці чекати??? Я не витримаю...

    Додано через 2 хвилини
    Значить ми сусіди:) Я з Глібова. А як вона, можна їй довіряти?
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Я вже писала що до педіатра ходжу раз на півроку :)

    Зоряно, чому ви не дасте Ріабал? І ви будуте спокійні і дитинка..
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    НАМ

    Додано через 8 хвилин
    НАМ ПОМАГАВ ТАКИЙ МЕТОД: роздітися догола (і мама і дитинка). Тоді притуляла дитинку животиком до себе, обкутувалась ковдрою і так носила стовпчиком поки не заспокоїться. Тоді лягали і так разом спали (дитинка в мами на животі).

    І про дисбактеріоз: моя думка що це МІФ. Якби це було правда, то коли б дитинці виповнювалося 3 місяці то коліки б не пропадали.
     
    • Подобається Подобається x 11
  12. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Від чого в дитини може бути багато газиків? І як з ними боротися? Не хочеться кілька разів на день ту трубку ставити, а маля тиснеться аж червоніє.

    А ще висловлюю свій подив мамам, які коліки "відтанцювали". В нас тільки початок, а вже нема сил...
     
  13. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    гази назбируються і мучать дитину,бо воно маленьке і не рухається, саме не справляється. треба робити масаж на животик,але щоб перед масажом не їв,після масажу покупай його і в воді теж помни животик,якщо є гази,то в воді будуть бульки...Моя вже з 3,5 місяця дуже активна і газики не назбируються:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    То так є в маленьких дітей до 12 тижнів і багато книжок пише про те, що воно не лікується!!! Наша малеча теж так корчилась , тиснулась, червоніла, але нічого ми не давали, тільки газовідвідна трубка. Ми ставили її і вночі, і вдень - допомагало. Як на мене, це значно краще, ніж давати такій крихітці ліки. Ми вже, на щастя, перетерпіли найгірше.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. zara

    zara Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    який жах!! хто вас такого навчив?? в дитинки ж пряма кишечка настільки ще ніжна, та де можна таке вставляти туди? їй же болітиме!, і пошкодити можна! ((
     
  16. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Ще про свій досвід напишу. Перепробували все, що могли... Нічого не допомагає, тому не давайте дітям ліків...Коли дуже тиснеться, випускаємо газики. А ще 2 рази на день ванна, вдень намагаємось товктися без памперса і побільше махати ногами.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. nastinka

    nastinka Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    в мого брата був дисбактеріоз.....лікували 2 роки, але антибіотики та всякі таблетки не допомагали, після чього возили в трускавці та всякі тім оздоровчі лікарні....допомогло, але після цього він супроводжувався фурункулами(як наслідок), дитина бідна не могла сидіта та й температура зашкалювала, добре що він зараз здоровий :)
    все нормально) не хворіє)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Марічка

    Марічка Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    А нам вже йде четвертий місяць. Коліки в нас були, але не дуже турбували. Пару раз давали еспумізан, щоб легше було покакати і попукати. Носили стовпчиком, клали спати на животі (вночі спав на мамі). Більше ліків не приймали. Починаються зуби... (все ще попереду :) )
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    то певно тільки у нас дисбактеріоз ! ? можуть лікувати??? антибіотиками ????? !
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    а ми користувались маленькою клізмочкою, зрізаною навпіл (самий кругляшок). кона краще, бо м"якенька, не може зламатись або "засмоктатись" попою. через неї навіть какати починав.