Дизбактеріоз: міф чи реальність.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Zoryanazirka, 19 Лютий 2008.

  1. nastinka

    nastinka Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    ми посуті лікувались, в однієї жінки, вона знахарка....
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Ksani - як щодо "ганьба МОЗ"? і "тільки у нас антибіотиками дисбактеріоз лікувати можуть"?
     
  3. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Афтерстеп, Ви б хоча б задля пристойності погуглили на цю тему

    Додано через 1 хвилину
    ок, я Вам допоможу:
    Додано через 3 хвилини
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    ви б хоча б задля пристойності - зазначили - саме у цьому випадку - а трішки поквапилася :) - тому й конфуз вийшов :)

    і так виглядає - ви додали "беззаперечних доказів" до "ганьба МОЗ і лікарі - коновали"?
    ==
    спробуйте не бути такими кардинально чорно-білими - пробуйте не очорняти загалом усе :)
     
  5. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    хочете почути "ганьба моз" ?- то кричіть. і докази собі самому надавайте.
    тема тут про дизбактеріоз, а не про моз.
    я висловлююсь тільки про те, про що маю чітке уявлення
    і ваших порад якою мені бути - не потребую.

    Додано через 3 хвилини
    nastinka, Ви нічого не переплутали? знахарка лікувала дизбактеріоз- чим ? таблетками і антибіотиками?
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    От халепа...
    Не знаю, що і порадити... :)
    Не знали мої діти того "щастя"...
    Чи тому, що в ПБ не попали, чи тому, що ванна і автоматичне пропукування/прокакування отримувалися щодня..?
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Мої попали в ПБ, і з старшою відмучились по всім правилам, а з молодшою може 2 рази щось таке було, і то сама винна - доексперементувалась з їжею. Правда старша отримала в ПБ антибіотики і щеплення, молодшу це "щастя" минуло.
     
  8. nastinka

    nastinka Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    ну автибіотиками і не таблетками усякими, в спеціальними сумішами трав :)
    вони дивно пахли)
    до того ж трави готувала мама, а та казала тіко рецепти :)
    так що таблеток він не пив, тільки пивні дріжджі!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Левандівко, таки друге
    не тре міф про дизбактеріоз підкріплювати ще й міфами про ПБ
     
  10. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    о! тепер зрозуміло :)
    а "антибіотиками і всякими таблетками" - хто лікував ? : )

    Додано через 5 хвилин
    1. не секрет, що колись у пологових "добрі" медсестрички підгодовували немовлят сумішами\глкозою\ водичкою...А якщо дитині у перші тижні життя потрапляє у животик ще щось, крім маминого молока- це вже шлях до дизбактеріозу.
    2. ще й зараз у пологових наших люблять призначати мамі або дитині ліки, несумісні із ГВ...це теж впливає на кишкову флору дитини вкрай негативно.
     
    • Подобається Подобається x 8
  11. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    О! як я міг забути!? :)
    Дійсно, ще й під вакцинацію не попадали.
    Дякую. :)
    Ну... ТАК.
    Міф по стафф..? ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Я вже думала, що від щеплень то, бо ж тварини не мучаться, та і в людей такого не було донедавна... (Нам тільки БЦЖ втулили, ніяк не можу перешкодувати, але сама винна - лікарка сказала, що можна написати відмову і не заставлятимуть, то я не підготувалася...)
    А ванна нам в тому ділі не допомагає:sad:
     
  13. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    щойно мені коліжанка сказала що в дитинстві їй теж довго лікували дизбактеріоз поки не виявиося що це отит... Діагноз-привид в нас дуже популярний.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    А що Ви з нею робите? :)
    Боюся помилитися, але кояжицця мені зображення маленької ванни (мізинчики парити)...
    Мої (маленькими), як води увечері нахлюпаються - то зі свистом вилітало і з попи, і з носа...

    Додано через 2 хвилини
    Не те слово! :)
    Раз при дотику до вушка починає кіпішувати - фсьо! Отит!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Антибіотики давай! :)
    А на ранок - чистий спокій, без жодного антибіотику.
     
  15. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Хiба антибiотики не є однiєю з причин дизбактерiозу? Я стара цьотка, раз мусiла приймати антибiотики, то потiм таке враження було що у мене не було шлунка взагалi, як пустка. Потiм приймала пробiотики, їла йогурти, все якось згодом нормалiзувалось. А дитинi???? Отак вiд колiкiв? Та то бздури самi натуральнi! Є нещаснi бiднi дiточки якi дiсйно хворi серйозними хворобами i потребують серйозних лiкiв. А що таке дизбактерiоз? МIФ! Зеленi какашки це не стафiлокок - це нормальнi какашки здорової грудної дитини. А колiки треба вiдносити, вигрiти i вiдтанцювати, а не давати лiки. I ви менi вибачте, але я особисто також проти усiх капель яки нiбито мають зняти болi колiкiв. Зрештою вже якщо так дуже хочеться є всякi народнi "засоби" анiсова i укропна вода (чи чай) який на худий кiнець можна самiй випити i щоб через молоко дитинi дойшло. I Ксанi не раз акцентує що режим змiни грудей має бути правилний, щоб дитину не заливало переднiм молоком. I це все минуче! У когось проходить за мiсяць у когось взагалi нема, у когось в 3 мiс. Дитина не буде мати колiкiв до року. Дайте собi спокiй i дитинi. ПОмедитуйте, пропонуйте груди, носiть, колишiть, покупайте в теплiй водi, змiнiть обстановку, понесiть в iншу кiмнату, вийдiть на двiр. Є безлiч способiв!
     
    • Подобається Подобається x 14
  16. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    ехехе. а він таки є . той страшний на букву Д. Але то не діагноз а лише наслідок чогось просто вам повезло і ви таки не зіткнулися з тією ситуацією коли від кількості бактерій в кишківнику життя залежить, Причиною в нашому випадку були антібіотіки наслідком дизбак з якого полізли аллергії, набряки квінке і АД .
    І не лікувати той стан було неможливо бо дитя гинуло. Так що дизьбак дизбаку не рівня. Якщо дійсно є
    потреба в лікування вам цього не уникнути
    З того що вважаю хорощими ліками (якщо дійсно є потреба)
    Ацидофіліс (зараз Йогурт від Дарниці але оригінальний швейцарський краще) - таки дає раду стафілококу.
    Ентерол- дає прочуханки Клібсієлі.
    Нормазе (лактулоза) - десерт для хорошихбактерій вони її люблять і краще розмножуються
    Хілак нам не пішов, а біфіформ навіть дуже добре але дорослий без присмаків
     
  17. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    На жаль дизбактеріоз (точніше - дизбіоз - порушення чи зсув росту кишкової мікрофлори в бік патоґенної) таки існує:scare:До цього зійшлися сучасні гастроентерологи. Але проблема не в існуванні цієї нозології, а в неправильному її діагностуванні. Наші "грамотєї"-лаборанти ставлять такий висновок наліво-направо по:shutup:... аналізу випорожнень (тобто: принесли памперс - маєте дизбактеріоз вкупі із золотистим стафілококом, клебсієлою,протеєм і т.д. і т.п.) За міжнародними нормативами такий діагноз встановлюють після дослідження вмісту тонкої кишки і аж ніяк нижче (зумовлено особливостями кишкового травлення):p
     
  18. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  19. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    У нас на жаль теж існує дизбактеріоз, який почався ще в роддомі, з самого початку був понос, потім із слиззю, піною, зелений.Після 2-х тижнів дитина перестала спати взагалі, по 3-4 год. на добу, газики не виходили взагалі. Дитина тиснулася, синіла, царапалася, почалася з 2-х тижнів сильна алергія, хоча я була весь час на дієті. Помагала газовідвідна трубка і Ріабал. До 2-х місяців перейшли всіх лікарів, приймали прибіотики, але стан погіршувався з кожним днем, від сильної алергії почалося запалення шкіри, дитину з голови по рот покрили як корою дерева, почалась неврологія, 4 дні підряд дитина майже не спала, а весь час здригалася.І ми попали в лікарню на Орлика. Як пишу і все згадую заново аж сльози виступають.
    Після антибіотиків алергія пішла по всьому тілу, але помало ми почали спати.
    Зараз дитині 1,5 міс, до року 3 рази лежали в лікарні з кишковими інфекціями, дитина алергетик і той ДИЗБАКТЕРІОЗ поки що нас переслідує по сей час.
    Був період коли я тоже не здавала наякі посіви і ліки, і все знову закінчувалося лікарнею і антибіотиками.
    Висновок- не у всіх, але він існує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Дизбактеріоз: міф чи реальність.

    Скажіть а якийсь із лікарів вас питав як ви годуєте? Виж годували грудьми так?

    В мене був випадок особа вже 4 місяці боролася із дисбактеріозом дитини і нічого. Поки давала лікарство ніби все добре переставала знов проблеми починалися, а ж поки не викинула дурак, збільшила тривалість годування, налагодила зміни грудей і почала догодовувати зцідженим молоком (тільки той верхній відслоєний вершок) (В таких випадка дитина висмоктує багато переднього молока з низьким змістом жиру, що проходить через травну систему занадто швидко й викликає симптоми дизбактеріозу) Коли вона прийшла на наспупний прийом до лікаря то повідомила що забрала в дитини дурак і вже таких проблем немає на що її лікарка висварила бо дитині обов'язковий дурак бо ....

    Дисбактеріоз (від гр. dys- "порушення, розлад", bacterіo- "бактерії" й -sіs "стан") або дисбіоз - порушення якісного або кількісного балансу мікроорганізмів в організмі, у цьому випадку, у кишечнику. Це значить, що змінилася пропорція бактерій у кишечнику або там з'явилися незвичайні для нормальної флори мікроорганізми. Дисбактеріоз часто позв'язують із лікуванням антибіотиками й кишковими інфекціями.

    У складі грудного молока є біфідус-фактор, речовина, що сприяє росту біфідобактерій. Не дивно, що біфідобактерії становлять 95-99% флори кишечнику дітей на грудному вигодовуванні. Біфідобактерій, які іноді називають ще пробіотиками, є частиною здорової флори кишечнику. Це саме ті пробіотики, які зазвичай прописують як лікування від дисбактеріозу. Ці добрі "лицарі" сприяють травленню, нормальній роботі імунної системи, а також не дають розростатися потенційно патогенним бактеріям, які приводять до захворювань. Біфідобактерії переважають у кишечнику в дитини доти, поки грудне молоко становить більшу частина харчування дитини. Крім цього, у кишечнику грудної дитини в невеликих кількостях можуть жити стрептококи, бактероїди, клостриди, мікрококи, ентерококи й кишкова паличка (E.Colі). Всі ці мікроорганізми є нормальною флорою травного тракту дитини на грудному вигодовуванні. Численні дослідження показали, що грудне молоко захищає дітей від захворювань, навіть якщо кишечник колонізований патогенними мікроорганізмами.

    Наприклад, у складі грудного молока є антитіла й фактори проти кишкової палички, холерного вібріона, сальмонели, шигели, ротавіруса й лямблії. Це означає, що в стільці може висіватися патологічний мікроорганізм, але дитина при цьому не проявляє ніяких симптомів захворювання. У складі грудного молока є все необхідне для запобігання зневоднювання, а також антитіла, які допомагають дитині впоратися з інфекцією, і також фактори, які дозволяють відновити нормальну флору кишечнику.

    Діагностування дисбактеріозу проводиться по симптомах або ж аналізу калу на дисбактеріоз. Визначити симптоми дисбактеріозу важко, тому що цей стан не є захворюванням згідно "Міжнародної статистичної класифікації хвороб і проблем, пов'язаних зі здоров'ям" Десятого перегляду (МКБ-10) - документу Всесвітньої організації охорони здоров'я, що є загальноприйнятою міжнародною діагностичною класифікацією в охороні здоров'я.
     
    • Подобається Подобається x 4