Дякую Господу!

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем tanchyk, 8 Жовтень 2014.

  1. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Прийшла мені в голову, на мою думку, хороша ідея створитит тему, де ми зможемо дякувати Господу Богу за все що маємо!

    Сьогодні 9 років, як ми з чоловіком одружилися і повінчалися. Дякую Господу за мою сім"ю, за хорошого чоловіка і за неймовірне щастя, яке подарував нам з чоловіком: ДВОХ СИНОЧКІВ, двох наших зайчиків. Дякую, за те що ми усі живі, здорові і щасливі!
     
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Дякую Господу!

    Дякую Богу за те, що є прогрес. Невеличкий, але є) і вже не так страшно.
     
  3. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Відповідь: Дякую Господу!

    Дякую Богу за те, що всі рідні-близькі здорові та за мирне небо над головою. На сьогоднішній день це направду найважливіше.
     
  4. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Дякую Господу!

    Дякую Богові за чудову родину, за те, що всі разом, здорові, і прошу Божої ласки і надалі. За те, що війна своєю руйнівною силою нас не зачепила. Що світить сонечко і вже зовсім скоро зимові свята. Хай будуть всі щасливі і буде мир!
     
  5. konfety

    konfety Лучший изгиб на теле девушки - это ее улыбка!

    Відповідь: Дякую Господу!

    Чудова тема) Кожен день дякую Господу перед сном) А тепер можна і тут)))
    Дякую, Боженька, що ти спустив з неба маленьке янголятко та поселив його у моєму лоні.
    А також дякую тобі, що нам вдалося завдяки твоїй допомозі і допомозі дівчат зібрати 200 шт зимових шапок для наших солдатиків)))) Бережи їх, Господи!
     
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Дякую Господу!

    Дякую Богу за те, що повернув мені чоловіка з АТО живого.
    Дякую Богу за те, що дав мені шанс стати мамою і за тих двох маленьких хлопчиків, які зараз розносять нашу оселю.)))
    Дякую Богу за те, що допомагає нам помаленьку вилазити з фінансових труднощів,
    Дякую Богу за добрих людей і справжніх друзів, які попадаються на моєму життєвому шляху.
    Дякую Богу за все, що у мене зараз є і за труднощі також, бо для чогось вони даються...
     
  7. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Дякую Господу!

    Дякую Богу за те що не полишає мене в кризових ситуаціях і станах.
    Дякую за те що дає мені сили здолати ті ситуації, які здаються нездоланними.
    Дякую Богу за маленького карапузика в мому пузику, вірю що його поява це дар Божий, ажде пологи припадають на Пасху, а це не просто так!
     
  8. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Дякую Господу!

    Сегодня Бог проснулся утром рано…
    Он жалобы и просьбы почитал…
    И людям из кувшина без обмана
    Желаемое в сердце наливал…
    Но не у всех открыто было сердце,
    И место есть для Чуда не у всех.
    То завистью, враждой подпёрта дверца…
    То жадность не даёт налить успех…
    А у кого-то до краёв разлита
    Печаль и безысходность, вот беда.
    И Бог жалел, что сердце это скрыто…
    Любви хотел налить, да вот куда?
    И Бог грустил, что люди не умеют
    Сердца и души чистить от обид…
    Они с годами в сердце каменеют,
    И сердце превращается в гранит…
    Но Бог ходил, смотрел и улыбался,
    Когда сердца влюблённые встречал.
    Он брал кувшин и от души старался,
    Им счастье в сердце бережно вливал…
    А люди постепенно расплескали
    Подаренную Богом благодать,
    И всех вокруг в утрате обвиняли,
    Забыв в самих себе вину искать…
    Ведь если б мы могли прощать и верить,
    Любить, благодарить и отпускать,
    То Бог бы мог не каплей счастье мерить,
    Кувшин волшебный мог бы весь отдать…
    Сегодня Бог проснулся на рассвете.
    Огромный ящик с просьбами у ног…
    А рядом лишь один без просьб конвертик:
    «Благодарю за всё тебя, мой Бог…»
    © Ирина Самарина
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дякую Господу!

    Дякую Господу за мого чоловіка - Він дав мені такого мужа, про якого я мріяла :girl_in_love:
    Дякую за його добре серце і за те, що ми вже майже 10років разом!
     
  10. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Дякую Господу!

    Дізналась сьогодні, що мало не втратила свого брата з дружиною - вони ледь не попали в страшну аварію на дорозі. Тоді сталося аж ТРИ чуда, які врятували їм життя. Дякую, Боже!
    І ще дякую Тобі, за чудового чоловіка, який поруч, за те що він є коло нас з донечкою живий, здоровий. Дякую, за таку солодку хмаринку - донечку Христинку, яка тішить мене щодня своєю посмішкою, обіймами, новими звершеннями. Дякую, Боже за всі ті ласки, якими Ти нас наділив!
     
  11. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Дякую Господу!

    Дякую Богові за друзів та знайомих) які даються чути, коли можуть помогти.
    Дякую за те, що всі мої-мої здорові
     
  12. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Дякую Господу!

    Дякую Богові за те, що світ таки повниться добрими і щирими людьми, і їх значно більше за тих, інших.
    Дякую за моїх мужчин, за те, що в них знаходжу і підтримку, і любов, і просто щастя. За те, що відкрив мені очі побачити замість "хрестів" - Його благословення.
    Дякую за те, що нарешті віднайшла внутрішній спокій і впевненість в тому, що Бог завжди все повертає на краще.
    За те, що маю все необхідне і за те, чим можу поділитися з іншими.
    І дякую Богові за те, що всі здорові.
     
  13. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Відповідь: Дякую Господу!

    Дякую Богу, що привів мене на Дівочі Посиденьки!
    Цей форум дуже вплинув на моє життя і світогляд.
    Тут я знайшла багато прикладів для наслідування, дуже багато чому навчилась,змінила відношення до багатох речей.
    От так дивовижно віртуальний випадок змінив моє реальне життя. І далі змінюєтільки на краще.
     
  14. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Дякую Господу!

    Дякую Господу Богу за ситуацію, яка є зараз в моїй родині - вірю, що вона все-таки матиме позитивні наслідки і відкриє для нас нові можливості, і відкриє в нас самих нові сторони.
     
  15. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Дякую Господу!

    Дякую Господу за свою Сім"ю, моїх найкращих чоловіків, чоловіка і сина! А ще дякую за Родину, добре, що вони є. Дякую за те, що майже всі в родині майже здорові, за те, що в нас є все необхідне і трошки зверху, і за можливість тим ділитись...
     
  16. leopolice

    leopolice New Member

    Відповідь: Дякую Господу!

    Господи, дякую Тобі за всі випробування, які були і будуть у моєму земному житті.
    За сумніви дякую Тобі, Боже . Завдяки сумнівам в мене є вибір. І я свідомий того,що це тільки мій вибір. І це моя відповідальність.
    Дякую Тобі, Всевишній за те, що ще тут, на землі, Ти дав кожному із нас завжди бути поряд із Тобою, на небі. Ти дав нам можливість Любити.
    Дякую Тобі Боже за кожен свій подих, навіть якщо він є останнім.
    Дякую Тобі Господи за те, що Ти є, і є зі мною.
     
  17. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Дякую Тобі, Господи, за життя, яке Ти мені дав. І за здоров'я, яке дозволяє мені жити повноцінно і реалізовувати Твій задум. Також дякую Тобі за свою родину: за чоловіка, за доню, за батьків. Дякую Тобі, що всі вони майже здорові і щасливі. Дякую Тобі за інших родичів і близьких друзів, які наповнюють життя приємними моментами. Дякую Тобі також за нових друзів, які знайшлися минулого року.

    Дякую, Господи, за знання, які Ти мені дав, і за те, що дарував мені розуміння свого покликання. А також дякую за те, що Ти сприяєш моїй самореалізації з тим, щоб через мене проявилась велич Твоя і виконалась воля Твоя! Дякую Тобі, що даєш мені шанс і можливість прославити Тебе, адже я є Твоє творіння.

    Також хочу подякувати Тобі, Господи, за те, що маю, чим нагодувати свою родину, за наші матеріальні статки, за житло і за одежу та за інші матеріальні речі, які спрощують життя і роблять його зручнішим.

    Дякую, Господи, за випробовування, яке Ти послав нашому народові, в якому має народитися справді незалежна, сильна, справедлива нація! Дякую Тобі, що і на сході України прокидається національна самосвідомість, що торік дух честі і правди вселився в серця багатьох українців!

    Дякую, що Ти захищаєш воїнів, які захищають нас. Що Ти робиш дива в лікуванні поранених. Що Ти заспокоюєш рідних і близьких тих, хто воює і тих, хто постраждав або загинув. Дякую, що Ти вселяєш надію в їхні і наші серця!

    Нехай буде царство Твоє, і воля, і слава нині, і завжди, і на віки вічні! Амінь!
     
  18. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

    Дякую Тобі Господи за всі явні і тайні благодіяння Твої
    за Прещедрі дари Твої Дякую Тобі Господи.

    6731094_w640_h640_ya-dyakuyu-bogu[1].jpg
     
    • Подобається Подобається x 3