Для майбутніх мам (11)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем TinkaMalvinka, 14 Травень 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Попередня тема тут
    ***********************************************************************************************
    Теж Мечнікова у Усика,термін у мене як у вас то будем десь+/- у один день народжувати:girl_wink:
     
    Останнє редагування модератором: 26 Червень 2014
  2. loginka

    loginka Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (10)

    у мене таке вже з тиждень. "Ниє" особливо вночі. Аж поки валик з подушки не запхаю під спину - не засну)).

    Тут дівчата рекомендували басейн - так ходжу, двічі-тричі в тиждень, але одне іншому не заважає)).

    Хтось ще тут радив кальцій попити - так моя Г сказала, якщо біль у спині і корчі одночасно у ногах - то це кальцій.

    А коли просто "ниє" внизу - то це може бути і реакція на погоду (у метеозалежних) - он дощить останні дні, бо центр ваги змінився і тепер він реагує так.
     
  3. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (10)

    в мене минулого разу так було. теж з 7 тижня почало боліти і тривало таке до пологів. після родів забула про це. нічого з тим не робила.
     
  4. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (10)

    як буду збиратись на пологи напишу :girl_wink:
     
  5. domino

    domino Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (10)

    і в басейн ходила, і кальцій пила, і на голкотерапії булА, і валики з подушок робила! Допоміг мяч для фітнесу, це моє спасіння, спина і все решта перестало боліти, на ньому постійно сиджу, коли фільм дивлюся чи вишиваю, чи просто сиджу)
    І далі хочу крейди вже навіть замовила)
     
  6. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (10)

    [/COLOR]
    Домовились
     
  7. Isa

    Isa Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (10)

    У вас немає такого відчуття коли глибоко вдихаєте, або, наприклад, пчихаєте, що животик зараз лопне?...цікаво, що далі буде:)
     
  8. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (10)

    Нині була на огляді у лікаря. Нічого аж такого болючого не відчула, правда трохи потім сватки мене хапали.
    І хто тут чемпіон з дурних питань :). Таки я була права. То не мої кістки-то маленька голова, що вже вставилась в прохід і зафіксувалась.
    Дай нам Боже здоров*я! Бо кгт не втішило лікарку, пропунувала патологію.
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Для майбутніх мам (10)

    Голова дитинки опускається і фіксується перед пологами у малому тазу ( у кого- в 35 тижнів, у кого- у самих пологах. Особисто у мене на 36 тижні дитина опустилася у малий таз і щільно зафіксувалася голівка- майже за 5 тижнів до пологів). Але при цьому- вона не знаходиться у піхві, а знаходиться у матці, шийка якої ще або щільно закрита, або трішки привідкрита. При цьому- голівка дитини знаходиться у водах. Тобто самостійно ви її нащупати могли хіба якщо залізли пальцями через шийку матки, з якої вже відійшов корок, і при цьому ще і у вас плоский плідний міхур, при якому практично немає передніх вод. Такий акробатичний трюк, ще і безболісно, самостійно, не тоді. кли вже перебуваєте у пологах, коли вже йде відкриття, самостійно не проробиш ( вірніше. можна постаратися і спровокувати собі неприємності). Це якщо у вас перша вагітність ( бо якщо в анамнезі уже були пологи, тоді шийка матки має іншу форму. і легше пропускає палець).Довжина шийки матки, яка ще не в пологах і при цьому не є згладженою- більше 2 см, при цьому- її канал закритий слизовою пробкою.. Тобто довжина піхви +2 см шийка ( в пологах вже скорочується до 1 см і менше). Ось так виглядає шийка матки наприкінці вагітності у тих, хто ще не народжував (а), і хто уже народжував (б) при умові відходження слизового корку:
    [​IMG]

    скільки пальців зараз при огляді пропустила шийка матки? слизова пробка відходила?

    ---------- Додано в 17:56 ---------- Попередній допис був написаний в 17:49 ----------

    інколи варто прислухатися.бо серцебиття малюка би моніторили щодня. зараз показники не мають падати нижче 140 ударів на хвилину ( норма 140-160). В положенні лежачи на спині критичними є нижче 121. Аритмія- це ознака кисневого глодування малюка
     
  10. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (10)

    Вагітність перша.
    Скільки пальців- не спитала. Довжина- не більше 2 см, згладжена.
    Не зрозуміла тільки чому лікар може досягти голови і сказати вагітній, що та вже низько, а я -ні. До того ж я не відчуваю конкретно пальцем голову. Сбоку, під шкірою(чи то піхви, чи то шийки) намацала невідому кістку. День перед тим, чула як мацьоп активно головою туда пхається. Потім захотілось кохання, от так вирішила розвідати ситуацію- і намацала щось незрозуміле.

    Як не народжу, то в пятницю йдем слухатись. То КГТ, якась дивна процедура яку я робила вперше. В приміщенні повно галасливих людей, чекають черги, інша лікарка росказує про якісь проблеми. Де там нормально зосередитись на рухах дитини. Певно я натисла ту кнопочку коли їх не було. Докторка й каже: рух-є, сплеску -нема.

    Якісь жовтуваті виділення мала останній тиждень. Чи то воно? Нині були коричнуваті, та ту кров на рукавачках після огляду мені показували.

    Теж це хвилює, маю високий больовий поріг, тому реально боюсь пропустити початок пологів. Ну не напрягає мене те ниття, подихала- рушила далі. Тому росказуйте який за відчуттями потужний період.
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Для майбутніх мам (10)

    що то за кістка- погугліть :)
    та встигнете ви на пологи дитини :). Навіть при стрімких пологах при першій вагітності не пропустите самі пологи.
    та власне в першу чергу треба було лікаря питати про те, скільки пальців пропускає, бо
    2 см- це стандартна довжина на час закінчення вагітності, а при регулярних переймах вона вкорочуватиметься до 1 см і менше.І те, що шийка зараз уже згладжена- це добра ознака того, що пологи уже скоро ( має бути вкороченість, згладженість і відкриття)
    ні. то звичайні виділення. Корок має желеподібну структуру , часто бурого кольору .
    значить шийка матки у вас закрита корком була, і дитячу голівку ви аж ніяк не могли нащупати :). Кров на рукавичках- це вам лікар порухала шийку, зрушила корок. Так що цілком можливо, що сьогодні-завтра той корок у вас почне відходити.

    ---------- Додано в 20:03 ---------- Попередній допис був написаний в 19:58 ----------

    тому що лікар при огляді не боїться спровокувати пологи, зрушивши слизовий корок + "низькість" голівки та фіксація визначається при зовнішньому огляді: це коли лікар певним положенням руки назовні внизу біля лобкової кістки перевіряє фіксацію.
     
  12. arina

    arina Active Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (10)

    от лежу і згадую дописи 3-х місячноі давнини як Флешка і Квітка жалілись на безсоння, я ще тоді подумала, що певно скоро воно й мене буде чекати... То просто катастрофа, шо то робити? Вже певно з 2-3 тижні так мучусь, варто сходити в туалет як потім кручусь від 20хв і до години-двох. А в туалет бігаю не менше 4 разів. От зараз вже від 2.15 кручусь. Добре,що муж проговорився як з його телефона можна на ДП зайти, тепер хоч так час вбиваю...
     
  13. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (10)


    І я не сплю вже десь 2 год, раз в три ночі теж безсоння(((


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  14. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (10)

    Повірте це ви не пропустете:)
    в мене так було дня два перед пологами але другими
    а просто акушерським стетоскопом слухали, мали зауваження?
     
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Для майбутніх мам (10)

    не повірите, я пропустила:girl_crazy:
    їхала в пологовий, головним чином, з високим тиском, а там при огляді мені про схватки почали розказувати і що відкриття вже велике
     
  16. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (10)

    Думаю больовий поріг тут ні до чого.
    В мене низький - але я мало всі пологи не пропустила, не те що початок.
    До мене дійшло що народжую...блін, до мене в цих пологах так і не дійшло, що народжую))) Я зрозуміла що сталось, коли вже Дарусю на пузо мені поклали. Іто не могла повірити, двічі перепитувалась лікаря - чи то вже все, і як так швидко?
    Але при перших пологах то малоймовірно. Впевнена, нічого не пропустите.
     
  17. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (10)

    ну відкриття велике це нормально головка ж ще не лізла:) я перший раз приїхала з відкриттям 2 см і регулярними переймами, розвернулась і поїхала додому (добре що мед інститут адекватний) приїхала за пів дня з 8 см відкриття, а другий раз прийшла в пологовий з 6 см і без регулярних і дискомфортних перейм ну і потуги то не перейми їх важко пропустити:)
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Для майбутніх мам (10)

    знаєш, кожного разу воно інакше. з Дмитриком як прийшли були потуги - то таке було... як відро окропу на мене вилили - і відчуття такі... інші.
    А з Вірусею я просто чомусь знала, що вже треба тужитись, і майже всі потуги по відчуттю були болючі, як перехідні перейми. Тиск і "тужить" був хіба на останніх 2-3
    Ну але в мене все не як в людей - і повороту не було, як прорізалась - так і народилась "в сторону назад"
     
  19. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (10)

    знаю :) Я десь недавно прочитала, що пологи завжди такі на які найменше сподіваєшся і уявляєш
     
  20. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (10)

    але вже з потугами їхати в пологовий - як на мене, запізно.

    Власне, теж дуже хвилює, як би то не пропустити моменту і вчасно вирушити-прибути в пологовий, коли то не перші пологи.....
     
Статус теми:
Закрита.