Для майбутніх мам (12)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Radistka, 16 Травень 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    Всьо, ось і на мене напало безсоння. 5:37 ранку, якийсь зачаклований час. Як так далі піде, то існує загроза, що мій малюк буде мати 35 пінеток на час народження. Ну прям як принц якийсь. Чи то я за перший триместр все відіспала, чи то легкий шок від того, що я нарешті йду з понеділка в декрет.
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    ну от оцей лістеріоз з пліснявих сирів має схожий вплив на плід, як і токсоплазмоз, якщо вперше захворіти під час вагітності.
    ну власне. То вже не є якісь такі базові продукти, щоб не відмовитись, але кожен сам за себе відповідає.
    я б вибрала таки знати, хоч то і більше напрягу, але чи є щось відповідльніше в нашому житті за виношування дитинки...звичайно, на все Божа воля, але і ми мусимо пильнувати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Приїхали ми з Рівного з пологового пару годин назад з двома діточками, виписали нас. Розповідь буде сьогодні вночі або завтра.
     
    • Подобається Подобається x 24
    • мімімі мімімі x 2
  4. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Дуже чекаю і, якщо можна, в кого народжували. Ви самі з Рівного чи просто так навмисне туди народжувати поїхали? Просто також туди планую, за пропискою.
    Можна в ПП.
    Дякую!
     
  5. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Ні, я не з Рівного. Але в мене там є близька родина. Перший раз народжувала там і мені сподобалось, нормальне відношення і нормальні умови. Я не думала що цей раз там буду знову народжувати .але оскільки води відійшли і перейм ще не було, то ми за півгодини зібрались і поїхали. Народжувала в пологовому на Медичній (Мірющенка там так кажуть) в Жені Геккеля.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Дівчата, я знов до вас з наболілим. А розкажіть-но мені в кого термін вже поза 30 тижнів і малюк чемно лежить голівкою донизу, як і де ви відчуваєте рухи найбільше? Копнячки сильніші (мабуть ножками) мали б десь бути в верхній частині живота, так? І чи чуєте гикавку?

    То я намагаюсь зорієнтуватись, як зараз моє диво розмістилось.
     
  7. Merry

    Merry Well-Known Member

    В мене голівкою вниз, але більше рухи відчуваються в нижній частині живота (до пупка), тільки коли ніжки витягує то чути випирання зверху.
    Гикавку чую майже щодня
     
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    @tsiuma чую гикавку, щодня, чую рухи, і внизу, і вгорі, і з боків. Зараз вже рухи спокійніші. Хіба би за кермом їхала, то впирається мені і в низ живота і в ребра, активно так, видно місця мало, м'язи нижнього пресу напружуються від натискання на педалі, дискомфортно малюку стає
     
    Останнє редагування: 19 Грудень 2015
  9. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    В мене голівкою вниз. Але рухи чую всюди. Особливо в печінку) Гикавка щодня

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
  10. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    @tsiuma я найбільше відчуваю під правим ребром копнячки... а на рахунок гикавки, я щось не знаю, може я не розумію що воно таке... які воно має звуки чи відчуття?
     
  11. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Olyusya ритмічні, часті і легенькі коливання
     
  12. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    @Rona значить все добре, навіть зараз Їх відчуваю)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    А де гикавка? В мене так десь внизу в глибині віддає. То є надія, що там голівка вже внизу? Чи то животик?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ой, то так трудно :sad:
    Моєму організму чомусь треба було булочки і тістечка, хоча я не люблю ні солодкого ні випічки. Наїла своїх 19 кг. Пішли вони від мене і з собою ще три прихопили :)
    --- дописи об"єднано, 19 Грудень 2015 ---
    Ні. Домашні готуються по одному, а магазинні зовсім по іншому
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

    Певне, шо трудно, бо нестійкий емоційний стан і це їжа для мозгів, для "тонкого тіла", а не для фізичного. І якщо булочка заспокоїть мені вагітні нерви, то я ліпше з'їм булочку з чистою совістю і заспокоюсь. Пробувала заміняти, шукати аналоги коли хочу солодке: їсти білок чи фрукти. Не помагає. Єдине, що помагає інколи - тепле пиття. Дуже часто, коли думаю, що хочу їсти - насправді хочу пити. Простої смачної теплої води. До речі, добру воду знайти - проблєма. Джерельну чи з криниці. В пляшках мені всьо не то...
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    Чи я знайти не можу, чи @zkate не відписувала як пологи пройшли. Сподіваюсь все в них з малюком добре.
     
  17. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    В мене внизу
     
  18. катенок

    катенок Well-Known Member

    В мене те саме наболіле - кожний день прислухаюсь як лялька лежить і нічого не розумію. Бо на 30 тижні боло сідничне, через тиждень була в ЖК по серцебиттю сказали, що наче голівка внизу. Але після того вже пару разів горизонтально лежав. Тому не знаю....мені здається гикавка має бути внизу, в мене кожний день по іншому. Може ще мацьопа крутиться. Теж дуже переживаю за це. А копнячки - всюди і внизу і зверху і в боки...
     
  19. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    в мене точно так само. Сьогодні вже гикав десь з правого боку не зовсім внизу.

    Була 15 грудня в жк, то довго щупали голівку і висловили припущення, що внизу. Але так якось не дуже впевнено.
    Цікаво, скільки ще буде крутитися малюченя і як собі вирішить лягти врешті-решт?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Мені гінеколог казала, що переживати за то варто ща кілька годин до пологів, а швидше- нема сенсу)


    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  21. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    А якою тривалістю? В нас дуже активні рухи, але я не можу розрізнити гикавку.
    А ще дуже пече мене в правому підребер'ї. Чи то місце прикріплення плаценти чи здавлена печінка...
     
Статус теми:
Закрита.