Для майбутніх мам (12)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Radistka, 16 Травень 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    Всьо, ось і на мене напало безсоння. 5:37 ранку, якийсь зачаклований час. Як так далі піде, то існує загроза, що мій малюк буде мати 35 пінеток на час народження. Ну прям як принц якийсь. Чи то я за перший триместр все відіспала, чи то легкий шок від того, що я нарешті йду з понеділка в декрет.
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Zozuljka я пролікувалась ще в 1-му триместрі просто, вже й забула, дійсно лікарка в ЖК казала, що може вплинути в пологах на еластичність тканин
     
  3. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    Просто багатьом дівчатам та молочниця повертається, тому лікують здебільшого перед пологами.
    А я так взагалі в 1-2 триместрі нічого медикаментозного не дала в себе засунути, в т.ч. славнозвісну но-шпу. Вперлась, і все)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Zozuljka зі мною молочниця від перших пологів, з пологового принесла. Кажуть, що кандидоз не виліковується, а заліковується. І як тільки імунітет падає - то та бяка вилазить. В мене вже так було разів три, за 15 років.
     
  5. катенок

    катенок Well-Known Member

    Я така рада!!! Сьогодні здала сечу, а вона практично ідеальна, ніякого білку зовсім!!! Антибіотик так і не пила. призначений. Лише Канефрон. Гемоглобін ще не знаю, вже в понед.-вівт. дізнаюсь.
    Єдине,що засмучує - голова далі зверху. Далі буду робити вправи. Ото ВПЕРТЮХ))) Не хоче перевертатись.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Поділіться вправами..
    В мене такий самий впертюх ))
     
  7. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Дівчата, а хто де і який бандаж купував? Де хороша ціна за класну якість?
     
  8. катенок

    катенок Well-Known Member

    Та вправи мені Слобода казав,які робити, то ті самі,що інтернеті, щоб малюк перевернувся. Введіть в гуглі.
     
  9. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    Добре би було, щоб Вам хтось позичив на день спробувати. А то мені підійшов лише на початок, а потім бандаж лише заважав...
     
  10. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Міряла в Знахарі, та як не переконувала продавець, вирішила що мені він замаленький.
    Потім зайшла в аптеку низьких цін біля стрийського ринку ... там гарний вибір, привітна продавець. Все таки порадила прийти додому і поміряти об' єм..бо були різні. Що я і зробила. Бандаж супер, жалію що раніше не носила, легше на спину, підтримує поясницю і підтримує животик.
    А так як він ще й післяродовий, то думаю і ще потім знадобиться. Головне вдівати лежачи і знімаю лежачи.
    Фірма Мед текстиль.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  11. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    дівчатка в мене початок другого триместру, приїхала додому зза кордону, і тут шок кажуть що лікувати зуби неможна! я в шоці... скажіть що робити якщо це справді нагально?відвалився кусок зуба може піти флюс
     
  12. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Чому не можна? Питання виключно в анастезії. Якщо обійдеться без неї, то перешкод не бачу. Звичайно, краще зробити зуби "до", але раз така справа, то лікувати треба зараз. Порадьтеся з стоматологом, впевнена можна зробити все з найменшою шкодою для малятка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. invisible

    invisible Well-Known Member

    Чому не можна? Якраз у другому триместрі найоптимальніше лікувати, просто треба спеціальну анестезію для вагітних і годуючих.
    --- дописи об"єднано, 26 Грудень 2015 ---
    Є спеціальні знеболюючі засоби, дозволені для вагітних. Зрозуміло, що вона теж не є повністю безпечна, але шкода від сильно попсованого зуба і потенційного флюсу теж може бути не менша.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  14. катенок

    катенок Well-Known Member

    Я в другому триместрі зубів 5 полікувала. І канали пломбувала, звісно ж рентген не робила.Один зубчик маю частково завершений, бо таки треба рентген. Після пологів зроблю і закінчу зуб.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    В мене другий триместр, протягом тижня два зуба розвалилося, треба ставити коронки. Буду ставити, не ходити ж без двох зубів, лікар не забороняв. Або стоматолог був хороший і добре підібрав анестезію при потребі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Хто каже? В нас багато хто вважає, що вагітним стригтись не можна, вишивати чи в'язати - ні в якому разі. А ще кажуть, що нехрещене маля не можна позувати нікому-нікому. Та багато чого кажуть.
    Ви питайтесь лікаря. Мені навіть в стоматолога казали, що сучасний рентген не приносить шкоди дитині і в екстрених випадках його вагітним роблять.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. катенок

    катенок Well-Known Member

    Вони якось так невпевнено ті гінекологи кажуть - Ну тут здається голова. А гикавка чітко внизу...думаю може то попроситись на хвильку на УЗД, щоб точно знати як воно лежить...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. invisible

    invisible Well-Known Member

    Мене от власне це цікавить. Сталося так, що практично на початку вагітності я втратила один зуб, ще й переднє ікло (довга історія, він був пролікованим молочним, біля якого виріс постійний і батьки то вчасно не прослідкували). Щоб вставити зуб, дійсно треба рентген і антибіотики? Все таки з такою неургентною ситуацією певно краще зачекати? Але з іншого боку, і під час ГВ мабуть не варто, то доведеться 3 роки без зуба ходити? :sad:
     
  19. катенок

    катенок Well-Known Member

    Якщо дійсно треба, я б чекала.
     
  20. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    На рахунок того, чи треба антибіотики, то тільки стоматолог вам мабуть скаже. Ви маєте на увазі як вставити зуб: імплант чи то про коронку йде мова? Для імпланта здається антибіотик потрібен буде, тому з тим варто зачекати.
    Ще можете поцікавитись в толкового стоматолога як тимчасово естетично можна б вирішити проблему. Я від колеги чула, що є такі типу метелики-накладки замість відсутнього зуба.
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    якщо гикавка внизу, то лежить вниз головою. Гінекологи часто плутають, випирає дупця, а вони кажуть що то голова. Хай на УЗД глянуть для заспокоєння.
     
Статус теми:
Закрита.