Для майбутніх мам (12)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Radistka, 16 Травень 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    Всьо, ось і на мене напало безсоння. 5:37 ранку, якийсь зачаклований час. Як так далі піде, то існує загроза, що мій малюк буде мати 35 пінеток на час народження. Ну прям як принц якийсь. Чи то я за перший триместр все відіспала, чи то легкий шок від того, що я нарешті йду з понеділка в декрет.
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. катенок

    катенок Well-Known Member

    попрошу узд в жк,щоб заспокоїтись хоч на хвильку.
     
  3. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    У Вашого малюка ще часу вертітись туди-сюди купа! Он, дівчата писали, що дитя переверталось в останній день перед пологами.
    У мене теж були думки піти глянути, як там, що там, але потім заспокоїлась. І не жалію, що не пішла) Для чого малюку ті зайві речі?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. катенок

    катенок Well-Known Member

    Бо я хочу знати чи робити вправи чи ні.щоб не крутити його взад вперед. Та і нервує мене їх робити по годині-півтори вдень. Може я їх дарма роблю. Один гінеколог каже одне,інший друге.
     
  5. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Мені казали тільки коліно - ліктьове і то до кінця вагітності... Я теж думала чи дитина не повернеться. Сказали що ні)
     
  6. crissola

    crissola Well-Known Member

    В мене щось схоже по ходу. Була післявчора в ЖК намацали голову вгорі, кажуть перевернувся. УЗД робили минулого тижня , було все гаразд....лежав так як треба. Гикавку чую чітко внизу по кілька раз на день. Але мучить мене мій малюк, бо точве я так підозрюю по сечовому ..,вже три ночі спати не дає...так не приємно,інколи болить, кольне аж підскакую. Невже він справді повернувся і так ніжкою товче, якщо так ....то чому гикавку я чую внизу. Чи може дитинка так голівонькою давити? В мене 31 тиждень.
     
  7. катенок

    катенок Well-Known Member

    Аналогічно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    А я вже й на рахунок гикавки сумніваюсь: ніби чую внизу, але може то так віддає, а насправді десь збоку чи посередині. Часом здається, що малюк впоперек. Але я вірю в нього, мусить лягти як треба
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    товче голівкою по сечовому. Гикавка внизу, значить і голова внизу. Мене теж малий так товк по сечовому саме голівкою. А ножки були під лівими ребрами.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. MissCherry

    MissCherry Member

    Дівчатка зупинила свій вибір на Пелику А.С. з Параскеви та Босяк Ю.В. Альтернатива, можливо хтось був у когось з цих лікарів, порадьте чи варто до когось з них звертатись з вагітністю.Вже руки опускаються, хочеться звернутись до дійсно хорошого лікаря.
     
  11. катенок

    катенок Well-Known Member

    Колись він мені дуже подобався як ще в Інтерсоно працював. Але зверталась до нього я не з вагітністю пару разів.
     
  12. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    ви знаєте вони всі мене зашугали, я як злодій підстригаю кінчики... покриваю нігті гелем кажучи що це простий лак. Чоловік в мене тоже з завихреніями. Сказала одна знайома мол, що тільки без наркозу і крапка. А в мене пару таких нагальних зубів що треба робити вже. Один з відкритим каналом і нервом в ньому а другий малесенька дирочка почала робитися між1 і 2. Надіюсь лікар буде адекват.
     
  13. Zolotko

    Zolotko Well-Known Member

    Я в Пелика стояла, дуже задоаолена.
     
  14. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Дівчат, та підстригати волосся чи в'язати і вживати ліки/рентгени чи іншу хімку то є різниця, то не однакові "забобони". І справа в тому, що на 100% вам ніхто не скаже, як то вплине на конкретно вашу дитину, то є більші чи менші ризики. Тому і стараються мінімізувати вживання таких всяких речей, і взагалі-то це ваша в тому зацікавленність, а не лікаря. Але зуби можна переважно полікувати чисто механічно, без ліків, то чому б ні?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Olenya

    Olenya Active Member

    а в мене дитинка взагалі лежить поперек і рухи чую лиш по боках. І як я маю її перевернути в горизонтальне положення???
     
  16. катенок

    катенок Well-Known Member

    Мій Г сьогодні сказав,що голова внизу.Короче,один каже одне,другий друге.Після обіду спробую на Узд,якщо не відмовлять.
     
  17. MissCherry

    MissCherry Member

    А де саме стояли ?
     
  18. Zolotko

    Zolotko Well-Known Member

    В Параскеві, якраз до минулого тижня. І тепер телефоном консультує при потребі після пологів
     
  19. MissCherry

    MissCherry Member

    А як там з їхніми аналізами , начиталась , що там в них реактиви особливі ?
     
  20. Rona

    Rona Мама-йожик

    @MissCherry в цій гілці є тема про облік вагітності в приватних закладах, гляньте собі там, може щось корисне знайдете
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. MissCherry

    MissCherry Member

    Прочитала всю тему :girl_wink:
     
Статус теми:
Закрита.