Для майбутніх мам (12)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Radistka, 16 Травень 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    Всьо, ось і на мене напало безсоння. 5:37 ранку, якийсь зачаклований час. Як так далі піде, то існує загроза, що мій малюк буде мати 35 пінеток на час народження. Ну прям як принц якийсь. Чи то я за перший триместр все відіспала, чи то легкий шок від того, що я нарешті йду з понеділка в декрет.
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Комусь но-шпу і валерінку виписували приймати перед родами з 37 т.в.?

    Надіслано від мого D6503, використовуючи Tapatalk
     
  3. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Дівчата, з якого тижня офіційно йдуть в дородову відпустку? І як то робиться, якщо я хочу ще попрацювати якийсь час?
     
  4. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    відпрацювали 30 тижнів і всьо. Треба в ЖК оформити лікарняний, де вам напишуть з якого по яке число він у вас триватиме і віднести той папірець на роботу в кадри або медсестрі. Можна і довше працювати, але по грошах воно не вигідно, якщо у вас офіційна зп, бо сума тих лікарняних виходить більша, чим зп за місяць.
     
  5. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    о, це точно. Вигідніше сидіти вдома.
    Ні, не виписували. Навіщо валеріанку? Но-шпу часто призначають. Але я неприймала ніяких ліків. Тільки Магне б6 до 36 тижня.
     
  6. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Трохи ще зарано як на першу вагітність. "Кольне і тягне" - то не то. Перші рухи, то так як би хтось "пукає" всередині.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  7. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    а ще я помітила круглу випуклість над лобком, це матка?? я думала дитина вище))) завтра перше УЗД дуже переживаю і хвилююсь
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Но-шпу сказали приймати з валеріанкою типу для шийки матки, точно щось я не пам'ятаю що лікарка мені там пояснила. Сказала пити.
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    з першим сином в 21 тиждень
    з 2м сином в 19
    з донькою в 13 повних тижнів.
    Якщо Ви дуже худенька - цілком можливо в 15 тижнів чути рухи.
    --- дописи об"єднано, 11 Січень 2016 ---
    ну, матка - це не вся та випуклість, хіба частина
    після 12 тижнів матка вже не поміщається за симфізом і виступає.
    до пупка дно матки підніметься в 20 тижнів
     
  10. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    це навіть не рухи а.... неможу описати, такі мілкі покручування. я чомусь впевнена що це моя зая
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    материнська інтуіція працює :) мені теж ніхто не повірив, коли сказала, що так рано почула рухи. Але я була впевнена.
     
  12. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Ви не повірите, але в 17 тижнів татко наш почув рухи))) а я ще швидше (десь 14-15 т.в. )
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Но-шпу призначають для розмякшення шийки матки і підготовки до пологів. А валеріанку для заспокоєння)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Наш татко почув у 16) Повіримо)

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  15. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Я почула рухи теж в 14 тижнів. Татко в 17. Я сама худощавої тілобудови, тому і рано почула.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. enigma

    enigma Well-Known Member

    Дівчатка, ще тут запитаю - чи є якісь правила при виборі бюстиків для годування, на що звернути увагу?
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    щоб подобався Вам на вигляд, не мав грубих швів і мав відщіпну чашку (а не той круглий отвір для соска. Той отвір провокує лактостази).
    Вдягніть бюстик в примірочній. При відрегульованих шлейках груди в "правильному" бюстику мають бути злегка припідняті, ніде не перетиснуті. Якщо розмір великий - зверніть увагу на матеріал шлейок, щоб не врізались. Ну і деталі - защіпки ,обробка швів тощо - мають бути зроблені "на совість". Адже прати бюстик будете досить часто.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  18. crissola

    crissola Well-Known Member

    Розрадьте, може дарма хвилююсь. :girl_cray:Була в ЖК наміряли висоту дна матки 28...в мене 33 тижні повних, сказали замало, обєм живота 89. Які були у вас показник
     
  19. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    В мене на повних 33 тижнях якщо ВДМ то висота дна матки, то пише 33, а ОЖ об'єм живота 91
    Незнаю чи варто вам переживати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Не беріть то до голови.
    Вони часто неправильно міряють. в мене теж так було, що відставало, потім за 2 тижні виросло на 5см! (це скоріш погрішності лікаря у вимірюванні)
    Якщо на УЗД все гаразд, забийте на ту висоту дна матки.
    *********************************************************
    Тему зачинено. Продовження тут
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.