Для майбутніх мам (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Левицька, 5 Липень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    Я тоже так само отримала допомогу, аж у листопаді, а родила малу на у серпні, але то нічого потім кругленька сума вийшла разом із президентською. Надіюсь той раз буде скоріше,бо тоже грошей треба.
     
  2. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    Мене теж думка про кругленьку суму гріє,буде потім з чого борги роздавати))))
     
  3. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    А я сьогодні встала на облік в поліклініку. Лікарка виявилась дуже хорошою, адекватно все сприймає, ніяких лишніх питань та погроз з її боку і не пахло, дуже позитивна. Понадавала мені направлень на аналізи крові певно на літр крові. На наступному тижні заберу в неї обмінку, і вже не побачать мене .

    Так хочеться сонечка! Настрою зовсім нема...
     
  4. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    А може то Ваша бухгалтерія так "спішить" йти в соцстрах з тою довідкою, бо я здала 1 червня то вже 20 гроші були, крім того я точно знаю шо лежало то декретне десь з тиждень, бо не було кому з начальства його підписати... і перед тим з лікарняним була така сама фішка, воно довго лежало в нас в бухгалтерії, поки я вже не впросила таки людину, яка за те відповідає занести його, бо були потрібні гроші, то рівно за 10 днів гроші були в мене на карточці(то був десь кінець квітня)...:girl_yes:

    ---------- Додано в 07:22 ---------- Попередній допис був написаний в 07:21 ----------

     
  5. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    подивилася місто- Сочі)) недивно шо хочеться вам сонечка)) у Львові, його точно менше,ніж у вас. а ви збираетеся тут у нас родити чи в Сочі?
     
  6. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    Дівчата поможіть.........з організмом незнаю шо твориться...(кінець 11 тижня), живіт вздуло (так вже 3 дні(((),в туалет ходити важко((((
    почитала в інтернеті, пишуть що такі випадки у вагітних бувають.....я ще на облік не стала планую трошки пізніше, тому немаю можливості порадитись з лікарем....що можна у таких випадках приймати ?може якийсь чайок з трав?
     
  7. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    Я місцева, бендерка як там кажуть))) Вийшла заміж і поїхала до чоловіка, він з тих країв.

    Хочу тут родити, там порівняно з нами взагалі бардак в пологовому. Минулого року лежала в місцевому пологовому, то за 4 дні надивилась багато. В Сочі тільки один пологовий, нема вибору, а їхати до обласного центру далеко.Ось і вирішили народжувати тут)))

    Ми як від'їзджали, то сонечко тільки виглянуло, до того тиждень дощів також...
     
  8. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    Можливо, але лише по причині, що дійсно у державній установі не спішать занести вашу довідку у соцстрах, адже ми всі через то й же ж Київ і ту ж установу гроші отримуєм.
    А я навпаки сама собі менше нарахувала, а дали десь на 3 тис. більше, що дуже приємно мене вразило :girl_claping:


    І в мене настрою нема :girl_sad:Вчора випрала всі дитячі лашки, а вони в хаті зовсім не сохнуть, прийшлось ввімкнути опалення (і то в липні!), бо ще тиждень будуть сохнути, а я вже хочу прасувати і сумку складати, бо так мене мучать кошмари, що я зовсім не висипаюсь, аж баньки під очима з"явились :girl_emo: Може коли їх складу, то трошки попустять мене ті нічні видіння?!
     
  9. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    я вже скупилася на пів року вперед :connie_pull-pigtail . Таке все гарнюче, але ніяк не зберусь все попрати ,сил не вистарчає, все хату вичищаю, мию (ми в бабці, а вона не так добре догляне за квартирою , тож відмиваю її вже тиждень )
     
  10. Sokrovishe

    Sokrovishe New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    Вибачте що вмішуюсь, але виплата залежить на 95% від вашої бухгалтерії. Якщо вони вірно і швидко подадуть всі документи по Вас в соцстрах, то допомогу Вам нарахують протягом 10 робочих днів. Я сама головний бухгалтер і займалась своєю допомогою сама, отримала на протязі 2 тижнів.
     
    Останнє редагування модератором: 6 Липень 2011
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    :) Перевірим. Я сама особисто документи подала 4.07.:girl_wink:
     
  12. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    треба буде тримати під контролем :girl_wink:
    Хтось робив тест на рухи,який в обмінці є???А то я щось торможу,як його відмічати?
     
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    Починаєте рахувати з 9.00, коли нарахуєте 10-й рух - ставите в таблиці відмітку, де зазначаєте годину на яку той 10-й рух припав.
    Я не рахувала ніколи. Ви ж самі відчуваєте як маля рухається.
     
  14. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    Відчуваю,але лікарька з ЖК просила,щоб вона орієнтувалась)
    Тобто починати з 9-00 і наприклад 10 рух у 12-15,ставити галочку на 12 годині і більше не рахувати?
    В мене таке враження,що з кожним днем мій мозок все губиться і губиться :girl_crazy:
     
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    Саме так мені пояснила лікарка з ЖК. І десь так написано в обмінці:girl_wink:
     
  16. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    Вона мені пояснювала,але це було на минулому тижні... от все і забула
     
  17. Sokrovishe

    Sokrovishe New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    Перевірим. Я сама особисто документи подала 4.07.

    Десь 18 числа мали б отримати))


     
    Останнє редагування модератором: 6 Липень 2011
  18. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    з горла - чистий, а з носа - не висіявся. ВМ сказав- втретє посилати на аналіз не буду, бо вагітні не винні що хтось аналіз брати не вміє.

    Я принципово не домовляюсь. Від наглості їхньої нудить. Коли в хаті грошей обмаль, на саме необхідне, на їжу, чому я маю відвалити 2-3 тис. грн за роботу яку вони зобов"язані зробити?? Якби мала, чесно - віддячилась би, але як нема то що??? Для мене це наразі величезна сумма!!!Так шо якшо шо - мені пам"ятник як барцу за справєдлівасть:tanksmile:
     
  19. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    Так, рахуєш лише до 10-го руху.
    Я взагалі відмічаю "на око". Я ж то відчуваю як мої малюки рухаються. І ще одне, там написано з 9:00, а я майже ніколи не просинаюся до 9-ї, то ж не означає що вони не рухаються цю годину чи дві поки я сплю.
     
  20. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    А мене вже обдарували на рік наперед (baby shower такий собі :)). Плюс ще є лашки старшої дитини нові або в прекрасному стані, тож вже задумалась, навіщо купила ті кілька речей, що у списку для пологового були - точно не зносить всього і ця дитина. Вони так скоро виростають...
     
Статус теми:
Закрита.