Для майбутніх мам (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Левицька, 5 Липень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    гормон "підтримання вагітності "прогестерон розслабляюче діє на м язи, в тому числі і стінки кишківника. Так що ця проблема знайома багатьом. Запори чи постійне вздуття не є зовсім добрим, бо здійснюють тиск на стінки матки, викликаючи її тонус. Проблема вирішується вживанням продуктів з клітковиною ( бурячка, печених яблучок, чорносливу), можна вранці після пробудження випивати півсклянки теплої води з розчиненою ложечкою меду, а снідати за півгодинки після цього. Ще до раннішньої каші можна добавляти ложечку готової клітковини чи проросших зерен пшениці. Вживати на ніч кисломолочні продукти ( йогурт, кефір)Якщо нічого не допомагає, можна за порадою лікаря застосовувати медичні препарати на основі лактулози. В пологовому нам колись рекомендували Дуфалак.
     
  2. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    А якшо я проснулася в 3:30 і до 7 ранку вже нарахувала 10 рухів(безсоння), то як відмічати?шось зовсім не зрозуміло...
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    то залежить від наповнення бюджету у певний період. Тому усі соціальні платежі ( на дітей, по безробіттю і т.п) справді виплачуються нерівномірно. Як кому повезе ( чиї документи будуть проведені Києвом у той момент, коли є надходження, можуть розраховувати на більш швидке отримання. А декому доводиться і чекати по 2-3 міс).
    вони її переглядають "по діагоналі". І якщо немає явних застережень, т о справді, обмінка для них - чисто документальна бумажка.
     
  4. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    ну пише з 9-ї, значить треба чекати тої години, а потім рахувати. О так інтересно придумана та табличка. Я теж від неї в шоці:eek:, але не сприймаю то близько ні до серця, ні голови. Головне, що я чую добре рухи!:girl_yes: Лікарка з ЖК (по секрету)сказала, що при нормальному розвитку дитини до 13-ї год. мама повинна відчути 10 рухів. Я при двійні їх нарахувати можу і за годину :crazy:
     
  5. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    Я взагалі не заморочувалась з тою табличкою ні разу. З попередніми вагітностями ставила позначки навмання, під кабінетом ЖК, зараз навіть не веду ту табличку, головне що рухи відчуваю добре.
     
  6. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    Аналогічно. Потім вже сама медсестра з ЖК переписала з чиєїсь обмінки ту табличку в мою і по всьому.

    Моє мале починає товктися як тільки я лягаю на спину. Певно не подобається йому)))) Я навіть просинаюсь вночі, мушу перевернутись на бік, бо спати не дає.
    От і зараз почало стукати, видно знає, що мама про нього пише :girl_tender:
     
  7. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    Дівчата, привіт!
    Ми вже вдома. Вчора повернулися з лялями з пологового.
    Планувала 29-го лягати на планове КР, а получилося екстренне КР в ніч на 29-те )))

    ---------- Додано в 13:41 ---------- Попередній допис був написаний в 13:40 ----------

    а то і за пів години ))))
     
  8. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    Я теж не прокидаюсь у 9) Тим більше сьогодні я цілий день сплю,тільки на кухню роблю вилазки за чаєм і булочками і знову в ліжко і дивлюся "Друзів" :girl_blush2: а ще з години півтори малий товкся так,що можна було 20 рухів нарахувати,а тепер спокіно собі потягується у животику,тому будем рахувати від завтра)
     
  9. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    У мене паніка подзвонила сьогоднні подружка, вона вчора народила хлопчика, дуже важко родила, порізали її, казала, що більше на дитину не наважиться...
    вона як розказала мені про свої роди, то я тепер ні про що не думаю, а про то як я маю народити і що то буде, і що я не ннароджу, щось мені дуже страшно стало:sad:
     
  10. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    Сніжна - дуже Вам дякую, хоч якась порада, прислухаюсь....буду надіятись все налагодиться....
     
  11. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    не переживай, вагітним ще ніхто не залишався :xaxa:. А страх перед пологами - це природньо. Я теж дуже переживаю, але намагаюся думати про те, що якихось надцять годин муки і я зустрінуся зі своїми ляльками. Це мене так гріє.:give_heart:
     
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    По-перше, з поверненням:)
    Подружка трошки вредна. Я собі пообіцяла, що навіть як буде тяжко-важко, своїх коліжанок лякати не буду. У всіх все по-різному. Ваш організм і організм подружки абсолютно різні, вагітності різні ну і настрОй може бути різним. Випадки тяжких пологів були і будуть, і тут ще треба розібратися, хто в тих ускладненнях винен. От заспокоїться коліжанка, і виявиться, що лікар напартачив зі стимуляцією чи ще чимось, чи вона при потугах поводилася неправильно. Зараз вона на емоціях.
    Сходіть з кимось в приємне місце на чайок, солодкого з'їжте:) Все в нас-вас буде добре. Хоча б тому, що маєм ДП під боком, і можемо файно до пологів підготуватися:)
     
  13. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    napoleona
    У мене паніка подзвонила сьогоднні подружка, вона вчора народила хлопчика, дуже важко родила, порізали її, казала, що більше на дитину не наважиться...
    вона як розказала мені про свої роди, то я тепер ні про що не думаю, а про то як я маю народити і що то буде, і що я не ннароджу, щось мені дуже страшно стало



    на вашому місці я б так не переймалася...на мою думку роди- це все індивідуально..залежить від організму, від вашої підготовки(як моральної так і від фізичної) атакож , що немаловажно- від лікаря.....не беріть дурниць до голови....все буде гаразд, думайте про позитв....
     
  14. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    дівчата, дякую, але вона так розказувала, що я вже не знаю кого жаліти її чи себе...
    я надіюсь завжди на краще....
    скоро ще одна знайома буде народжувати у Євтушенко, якщо і в неї будуть такі емоції, то всьо буду сидіти до посліднього дома...
     
  15. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (3)

    Подружка канешно молодець:girl_devil:. Знала кому і що розказувати))))))
    Оля, ну чого ти так розпереживалась? Подружка ще сама на емоціях, вражень купа, може і не зовсім адекватно оцінила перебіг своїх пологів (лікар не бог, дуууже багато залежить від жінки). Та і взагалі, з чого ти взяла, що в тебе буде так само? В тебе буде все по-іншому. Знайдеш собі хорошого лікаря, почитаєш трохи літератури, візьмеш з собою позитивно-бойовий настрій і все буде ок!
     
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (3)

    Подружка просто молодець. Реальної користі нуль, а настрашити - то святе діло. Нажаль не всі жінки родять легко і повертаються з ПП з позитивним досвідом. Але їх треба розглядати як вийняток. Ви ж готувались, перечитали ДП вздовж і поперек, купу іншої літератури. Народжувати доведеться в будь якому випадку, тому позитивний настрій і віра в те, що все у вас буде дуже добре - то великий початок. Не забудьте, що позитивно налаштовуватись треба не лише до пологового, а і в самому процесі не піддаватись страхуі паніці.
    Підтримую Хайді. У будь якому випадку знайомих досвідом лякати не буду, бо у всіх по різному.
     
  17. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (3)

    друх))) я взагалі в шоці від того всього. мама випитує - ти вже гроші на роди склала? блін, ну яка тобі різниця? кажу - мама, не парся. і почалоооооось. я вже мовчала, бо підозрюю шо вже до пологів в село не поїду (вони там ремонт затіяли). буде мене хіба по телефону штормити
    а реально - хіба дадуть пару рублів в собезі - то буде на найнагальніше
     
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (3)

    Скоро видаватимуть кредити "На пологи", а прейскурант на послуги в пологовому видаватимуть прямо в банку, щоб легше орієнтуватись.
    Поки писала шютку подумала, що є в нас відсоток людей (чималенький), який би таке нововведення сприйняв без здивування, або навіть на УРА!!!
     
  19. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (3)

    Нема слів яка молодець! Ну навіщо розповідати всякі страсті тому хто ще не народжував - у всіх все по різному. Можна тільки уявити, що людина в день пологів могла на емоціях наговорити.
    Правда мала ситуацію, коли переконала вагітну знайому - що все не так і боляче як розказують, то вона потім як народила дзвонила та "матюкалася" навіщо ж я брехала що не боляче, вона ж мені повірила)))))) з гумором звичайно.
     
  20. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (3)

    О, знайома ситуація із вагітності Ганнусею.
    Маю давню товаришку, яку знаю, як надзвичайно фізично сильну та витривалу жінку. Ми на той час були вагітними з одинаковим терміном, але вона вже чекала друге малятко. Відповідно "ділилась" досвідом. Мене вбила її фраза, що катування й припікання розпеченим залізом їй було б легше витерпіти, аніж перейми з потугами. Я з усією повнотою своєї творчої уяви перейнялася цими словами. І ось настав час пологів. Одна перейма, друга. Думаю ні це ще не припікання залізом, це ще можна терпіти. Далі відповідно процес став інтенсивнішим, але це, думаю, ще не катування комуністичного режиму. Ось так "весело" я перебувала кожну перейму чекаючи коли ж вже буде ото-те залізо, як не зчулась і народила свою красуню. Почуття настільки виявились шалено-позитивними, настільки піднесено-щасливими, що усі болі та "катування" просто блякнуть при тому, коли вже споглядаєш на своє рідне маленьке чудо.
    Так, це фізично виснажливий та болючий процес появи на світ малятка. Але це, мабуть, був і найкрутший у моєму житті оргазм.
     
    Останнє редагування: 6 Липень 2011
Статус теми:
Закрита.