Для майбутніх мам (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Левицька, 5 Липень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (3)

    та я вже не дивуюсь. зробила картку в банку для собезу на отримання допологової допомоги і сподіваюсь шо таки ДО пологів шось там та й капне. в б-я випадку в собезі казали робіть - най нараховують. ну подивимось
     
  2. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (3)

     
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Краще б страховиків у ПБ, щоб коновалів сТрахали...
     
    Останнє редагування: 6 Липень 2011
  4. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Для майбутніх мам (3)

    Ну ти тоже, а навіщо ж слухати всі ці розповіді наперед? нє шоб коли народиш то порівняти розповіді.
    А взагалі фізичний біль швидко забувається, мого брата жінка як народила то тоже казала шо на другу дитину не піде, пройшло 2 місяці і вона вже про сестричку для мого племінника подумує!:girl_tender: А по-друге якби то дійсно все так б страшно було то людство б вимерло, яка вибачте дурна пішла б тоді народжувати...
     
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (3)

     
  6. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (3)

    Дівчата, дурне питання. Речі дитячі і пеленки(нові) перед ПБ прати?? Як і в чому?? Прасувати потім з двох сторін???
     
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (3)

    Прати однозначно. Я перу в 72% господарському милі в пралці, при 95градусів. Полощу кілька разів. Намилюю кожну лашку і кидаю в барабан. Трохи піниться, але пере добре. Прасувати можна і з двох сторін, але вже безпосередньо перед тим як складати в сумки. В мене то все поки що лежить в шафі, то я ще не прасую.
     
  8. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (3)

    я все перепирала та вигладжувала. Не знаєш де та сорочечка чи пеленка лежала , і хто якими руками її брав. Я навіть свої нові речі які купую на базарі чи через інтернет завжди прополощую в шампуні для прання.
    Дитячі речі завжди перу в шампуні для прання та прополощую разів з десять
     
  9. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (3)

    Я прала не господарським, а звичайним дитячим милом. Потім добре полоскала і прасувала з двох сторін. Робила це десь до двох-трьох місяців, потім прасувала лише з лицевої сторони. Наскільки я знаю, прасування зсередини для того, щоб не було подразнень на шкірі дитинки (гаряча пара згладжує тканину). Ну і антибактеріальний ефект само собою.
     
  10. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (3)

    Прати однозначно. Я купила безфосфатний Ладушки+ додаткове полокання, ну і все ретельно перепрасувати,
     
  11. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (3)

    я от саме сьогодні і зайнялася прасуванням. Все попрала вчора, правда велюр мабуть не треба було, бо свій попередній вигляд він таки трошки втратив. Прала все вручну "Ушастим нянем". Дуже багато виявилося прасування, що відклала ще на завтра. :ed4d70def841dc74b57
     
  12. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (3)

     
  13. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (3)

    Дякую!!!! Мабуть зупинюсь на способі мило+пралка, дит порошок ще не купила.
     
  14. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (3)

    Коли сьогодні присипляля малого, то приглядалася до його рис обличчя і пригадалися перші фотки з ПБ. Дійсно, яке це чудо!!! З маленького ембріончика народжується маленька людинка, яка кулачки розняти не вміє. Потребує тільки маму і молочко. А потім- виростає справжня особистість з своїм характером. В цьому і заключається сенс всього життя. Невже страшно помучитись ради цього пару (можливо трошки більше) годин. При тому, що той біль швидко забувається, а пригадати його просто неможливо. Так все продумано природою!!! Але яка то радість спостерігати як дитя росте, розвивається, сидить, повзає, ходить... Кожний зубчик- просто чудо світу. Справжню біль і тортури терплять жінки, які цього щастя позбавлені. Особливо, якщо медицина безсильна. Часом, все продають, щоб отримати лише шанс на батьківство. Повірте, вони далеко не думають про біль при пологах. І постійний біль від різних лікарських маніпуляцій. Про біль душевний говорити навіть не приходиться. А ми маємо це щастя від Бога. Треба його цінувати і радіти!!!! Після тих годин болю ми отримаємо щастя на все життя. Хіба це можна співставити?
     
  15. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (3)

    ну чого болю?? ну чому говорять тут про оті муки родові?
    Я, наприклад, не мучилася і болю не мала (окрім катетора після пологів-то було боляче, а все інше-просто фізична робота). Вміння розслабитися і "уйти в себя" допоможуть пережити той процес радісно (на що надіюся і цього разу).

    а в мене питання- хтось готуеться до пологів? ну типу йога, вправи, дихання, медитації? а то я шось такий ленюх!!! Єдине,що коли маю тренувальні- вчуся заново правильно підбирати дихання і деколи йогівські асани виконую.
     
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (3)

    Дихання і чтиво. Вчусь розслаблятись не лише відчуваючи біль чи дискомфорт, але і при стресах, нервах і т.д.
    П.С. я теж лінюх:girl_blush2:
     
  17. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (3)

    ну як завжди про прасування з обох сторін - то пєрди совєцкого режиму
    ну попрасуєте ви трикотаж 2-3 місяці з двох сторні - а смисл? які бактерії будете вбивати? ваші рідні домашні? то вже тоді весь одяг прасуйте з двох боків
    я ше розумію - попрати нову річ, навіть не прати - сполоснути
    але оте випрасовування. від прасування волокна псуються і починають менше пропускати повітря, стають менш гігроскопічні.
     
  18. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (3)

    В мене вже все в пакетиках на поличці розкладено, а медикаменти взагалі не купляю, чоловік піде і візьме що треба, бо одна знайома не давно народжувала, приїхала з готовим пакетом на ПП, а знадобився пакет на КР, і той попередній пакет лишили у родзалі, бо хто тоді про нього думав, ну і зрозуміло що його там не лишилось, десь пропав, так то.
     
  19. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (3)

    я не вчусь, я просто інтуїтивно налаштовуюсь на правильну хвилю вдиху-видиху
    якраз ото і є - *уйти в себя*, як ти кажеш. бо якшо будеш шось спеціально вчити - то нікуда не уйдьош.
    йоги не навчишся за пару місяців настільки шоб вона реально стала інстинктивною складовою, бо потім в процесі згадувати шо і куда - уйті не вийде.
     
  20. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (3)

    я ніяк не готуюсь... хоча треба б було... і тренувальних у мене у першу вагітність не було, цікаво чи будуть цього разу??
     
Статус теми:
Закрита.