Для майбутніх мам (4)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем levandivka, 17 Вересень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    ну мене взагалі угараздило по повній. застудилась. голова болить, тіло крутить, ну що за напасть? організм ослаблений до ужасу. я не звикла, що він так реагує на все. мала розляглась на пів ліжка, мені, як результат, нема де примоститись з пузіком. спала до цього моменту закутана з вухом, прокинулась вся мокрезна взагалі, пропотіла по повній програмі.
    зробила чаю гарячезного, буду зараз пити. ще й в садок пообіцяла малу не вести в той мороз.

    нда, позитив важливий в кожній справі, зараз будемо його шукати :)

    пи.си. гарна у мене сьогодні "тижнева" лінієчка :)
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    :) ага, скоро-скоро-скоро :)
     
  3. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    я вже енний раз читаю пост, що застудилася,а за пару днів ми ту мамусю вітаємо з поповненням))) Самій цікаво, як то повязано? В мене такого не було (можливо, бо тепла пора року була), але памятаю, що в багатьох дівчат так було- застудилась-вилікувалась і одразу народила.
     
  4. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    такий розвиток подій мене цілком влаштовує :)
     
  5. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    я літом теж умудрилась захворіти і дуже переживала, що не буду мати сили народжувати, але вилікувалася і через пару днів народила:)
     
  6. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    ДІВКИ ДІВКИ...... я от сама чуть не родила((( : Girl_sad: в суботу мала такі спазми і болі, що думала капець мені... хотіли мене вже на батальну на збереження класти, почалась загроза..... поки вдома лежу під капельницями... бережіть себе, ні морально, ні фізично не виснажуйтесь!!! я з минулої суботи з малим хворим була вдома, от і догралась.... реально тепер мені страшно, що могло бути. Зараз легше, весь час лежу, не дозволяють вставати вообще..... на купі ліків... з того всього почали боліти страшно боки від лежання, на спині перекриває мені дихання - не можу((( вибачайте за негатив зі самого ранку понеділка, але хочу застерегти всіх від таких помилок. якщо є найменша підозра, що щось не так - спокій і постільний режим як мінімум!!!
     
  7. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Іриска, лежіть, бережіться - все буде добре! Я знаю, як це важко, але, зрештую, Вам ще не так довго - місяць-півтора і побачите свою лялю:girl_in_love:
    А я теж застудилася - вся закладена, горло болить, ніс пече жахливо.. Дівчата, що можна в ніс з народних методів капати? Знаю, сік буряка пробиває, але чи поможе він від того печіння? Бо дихати важко, майже не спала:girl_sad:
     
  8. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    А я в суботу дуже перенервувалася... :sad: сидить тепер моя ляля тихо-тихо :sad: 1-2 легесенькі рухи за день і все... Раніше було більше і відчутніше... То може бути внаслідок нервів? Треба переживати??? Поклялася собі що хай хоч валиться все навколо, більше не буду реагувати....
     
  9. uliana

    uliana Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    То точно! За вихідні заробила собі нежить:sad: цілу вагітність не хворіла , а під кінець на тобі:girl_devil: з позитивного - ми нарешті підготували кімнату для манюні(все повимивали, поскладали, зробили перестановочку...тепер спокійно можна чекати на поповнення)
     
  10. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    збільшити вологість повітря, мені помагали інгаляції з піносолом

    Іриска, спокій і тілько спокій! І всі вагітні - також побережіться.

    я домовилась що беру роботу додому поки такі морози - бо нині йшла на роботу пішки - замерзла дико. швидко йти не могла, бо зразу хапав живіт... одним словом капець повний...
     
  11. Karrizo

    Karrizo New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Давненько я не заходила сюди, а тут такі гарні новини - вітаю KOCHAM з народженням малятка!!! Здоров'ячка вам, молочка смачного і спокійних нічок!
    А ми сьогодні йдемо на узд, вже не можу дочекатися, ну і переживаю трохи. Якщо наша ляля не буде ховатися, то вже будем знати хто там - синочок чи донечка:d25:
    Дівчата, а ще в мене чогось почав живіт тверднути, просто робиться такий твердий на секунд 10-20 і попускає, через хвилин 15 знову, і так 3 рази було. Ніби нічого не болить, що це може бути?
     
  12. marycherry

    marycherry Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Звикайте, і чим ближче до пологів тим частіше буде тверднути - то так матка готується до пологів (тренерується) :d25:
     
  13. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    це може бути ознакою тонусу.
    Тренувальні на такому терміні ще зарано, тому поспостерігайте - якщо буде повторюватись - побільше спокою!
    Ну і на УЗД якщо є тонус - то покаже - тоді покунсульнуйтесь з лікарем!

    В мене тонус обидві вагітності - з першою за рахунок того що бігала багато - два рази на збережені. Зараз бережусь, більше відпочиваю - покищо ттт...
     
  14. Karrizo

    Karrizo New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    А не зарано їй ще готуватися? Нам тільки 20 тижнів, я думала що то трохи пізніше починається:confused:
    Я зараз у відпустці, тому тільки те і роблю що відпочиваю. Але якщо це тонус, то добре що сьогодні йдем на узд, там і покаже.
     
    Останнє редагування: 30 Січень 2012
  15. marycherry

    marycherry Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Так, дійсно краще у лікаря запитати з якого періоду тренування матки вважається нормою, мабуть у кожного свої особливості. Але побільше спокою і менше переживань!
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    на цьому терміні такі симптоми свідчать про тонус, а не про тренувальні. Про тренувальні реально говорити , починаючи з 30 тижня.Взагалі матка починає тренуватися вже у другому триместрі. Але в цей час Брекстона-Хігса ( тренувальні) практично не відчутні. За кордоном нема поняття "тонусу", тому у зарубіжній практиці усі скорочення матки з 20 тижні відносять до тренувальних. І акцентують увагу просто на ознаках, як їх відрізнити від передчасної родової діяльності.
     
    Останнє редагування: 30 Січень 2012
  17. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Мороз-мороз...А в мене в роті мороз. Бо я їм морозиво - з печією борюся.
    Мене хвилює одне питання: майже щодня у мене в один і той самий час падає серцевий тиск. На дві години я "випадаю" з життя. Це нормально при вагітності чи привід до хвилювання? Бо лікар з жк якось не реагує на цю скаргу, а з лікарем з пб ще не познайомилась, щоб з ним порадитись.
     
  18. AnaaasKooOsi

    AnaaasKooOsi New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    І я також, з морозивом сиджу, печія дійсно проопадає :)
     
  19. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    гм... може б то і собі спробувати.
    хоча печія то для мене рідкість) (ттт)

    кожен раз в КК проходжу повз морозиво і молочні коктейлі - тАк хочеться, але ж холодно... а до хворого горла мені так недалеко...
     
  20. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Так, мамочки, Ви що, зговорилася!!! Ану, швиденько, всім виздоровлювати. Обов'язково повітря зволожувати, кімнати провітрювати+ режим посиленого пиття. Вітаміну С побільше (малина, смородина, шипшина, ківі, цитрусові...) В ніс можна піносол капати, але найкраще промити. Розчинити 1ч.л. солі в 1 л води. Набрати в руку, одну ніздрю закрити, а іншою втягнути, чим побільше. Тоді різко видути. Так по черзі. Горло полоскати (нас-ки календули, прополісу, р-н хлорофіліпту, сіль+сода...) Якщо задня стінка пече і першить, то просто зняти наліт масляним р-ном хлорофіліпту (довгу паличку або палець обмотати ватою і змочити в розчині). Якщо дуууже болить, то можна лісобакт, інгаліпт, септолете, септогал, травістил... Від кашлю дозволений сироп лінкас. А найкраще вирізати отвір в помитій чорній редьці і наповнити його медом. Поставити в темне місце на пару годин і утворену рідину пити. Смачно, корисно і супер допомагає. Хороший травяний загальнозміцнюючтй чайок- інсті. Допомагає при всіх простудних симптомах. Лікуйтеся і не хворійте))) Якщо температура росте вище 38,5, то, швидше за все, скажуть збивати парацетамоловим сиропом (ефералган, панадол...)

    ***********************************************************************
    продовження теми тут: http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=83459
     
    Останнє редагування модератором: 31 Січень 2012
Статус теми:
Закрита.