Для майбутніх мам (4)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем levandivka, 17 Вересень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. AnaaasKooOsi

    AnaaasKooOsi New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Моя свекруха тільки, що робить то мені і мому чоловіку на вуха присідає, щоб не робити УЗД :) Навіть відео з першого огляду не дивилась!
    Їй ж не пояснити, що є планові, коли встановлюють чи правільно плід розвивається, та й для мене спокійніше знати, що все гаразд.
     
  2. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    І я також...
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    тобто все ж в роддомі до весни?

    при чому тут думка, є факти - дитина НЕстерильна і має величезний ресурс до адаптації

    потихеньку ця тема перетворюється на супер-номінанта на Золоте яєчко. шото сумно мені...
    треба не то слово :) *я серйозно*
     
  4. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Щось я розклеїлась... Слідом за Артемом захворіла. Ніс закладений, горло першить, голова як баняк. Не хочу нічого і нікого((((( Навіть на вулицю не можу примусити себе вийти....Ще і вночі чогось спала зле. По-перше через біль у горлі, а по-друге щось собі вночі придумала, що мале не рухається і з ним щось не так. На щастя, зранку моя ляля спростувала мої дурні страхи:girl_in_love: Зараз товчеться як на дискотеці:girl_haha:, значить все ок.
     
  5. Nevermind

    Nevermind New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Я своїй сказала, що мене з обліку в ЖК знімуть, якщо я УЗД не буду робити.

    Мені взагалі-то вже УЗД в понеділок треба робити, але у мене чоловік у відрядженні, тому на УЗД ми потрапимо як мінімум на 9-10 днів пізніше.
     
  6. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Це швидше за все реакція на вкорочення шийки і розкриття матки.
     
  7. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Та я так і подумала, бо на отруєння не дуже подібно і термін говорить сам про себе....
    Але я думаю, ще зарано до лікаря звертатись?
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    шо то всі собі щось вночі придумують :)? В мене вночі в животі тааааак глухо як в танку. Ніц собі з цього не роблю - малятко спить :) А зранку як і має бути "доброранкові потягування" що аж живіт форму змінює і все таке :).
     
  9. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Думаю зарано, вже як добре "припече" якраз сам раз щоб звернутись:)
     
  10. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    ну, субота ж була, в мене як завжди - базар, прибирання, готування і т.д. Та й нині зайшла тільки "відмітитись", та й іду з малим уроки робити
    А стосовно УЗД..я от перший раз пропустила, маю йти тепер ніби другий раз, а все чоловікові не виходить мне відвезти (через роботу), а самій товктися по маршрутках три години ой як не хочеться.. Знайома лікарка просить поїхати, а я думаю - може то краще в суботу замість лікарні в Карпати махнути? Чоловіка майже переконала)))
     
  11. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Мої вночі теж сплять, дуже рідко рухи чую :) А зранку будять, певно їсти хочуть. Ну і ввечері надзвичайно активні, звичайно, коли вже мама заспокоїться і відпочиває, ніби граються зі мною :)
     
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    А ЗЯ з цією теми і викотилося

    Є теорія, що природа умисно оберігає думаючу зону мозку вагітних жінок від перевантаження. :)
     
  13. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    І я до вас пожалітися і за порадою((
    Зранку сьогодні встала ніби все нормально було, трошки походила і почалось. Вся спина ломить ні лежати ні сидіти не можу, як почало мене морозити, то ледве загрілась відчуття ніби захворію. Лягла спати, прокинулась і думаю треба поміряти температуру, а там 37,7(( І що то робити з такою температурою, збивати Вібурколом чи ні? Горло і ніс нормально (тьфу-тьфу) тільки температура і кишківник болить, бо перший раз за вагітність в мене закрепи з'явились. То може таку температуру кишківник давати? Дуже боюсь, щоб це не був грип(
     
  14. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Караюсь і каюсь! будем виправлятись :girl_yes:
    Але з Вами якось і веселіше :connie_pull-pigtail
     
  15. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Ну а моє ночами любить порухатися:girl_in_love: Через то я собі і надумала всякі бздури. Завжди чую, а тут - тишина...

    Ми все-таки сімейством вигулялися нині в парк "Високий Замок". Були там 3,5 години, Артем встиг виспатися. Як там класно! Тишина, вітерець, свіже повітря....Як сказав мій чоловік, заради такого варто помучитися, випихаючи коляску з дитиною наверх)))))) А ще муж купив мені якийсь натуральний протипростудний чай "Інсті". Зараз буду щось пробувати лікуватись)

    ---------- Додано в 18:04 ---------- Попередній допис був написаний в 18:01 ----------

    Щось таке є. Я сама за собою інколи помічаю, що гальмую конкретно:girl_haha: І чоловікові друзі з мене посміюються, кажуть що таки щось зі мною трохи не те, природа оберігає від зайвої розумової діяльності.
     
  16. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Я його пила, дійсно хороший, помічний. Трошки противний але пити можна.
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    а я щось вже зовсім не годна ні ходити, ні сидіти, таково тільки перекочуюсь як тьотя-бегемотя :)
     
  18. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Щось мене знову почало поболювати. Кажу чоловікові,що будем мати сьогодні продовження ночки! Головне б ще без ПБ....
    Але болі не спазмуючі,а такі ріжучі-крутячі,ніби шлунок,або кишківник,які то наростають,то вщухають....Це є схватки тренувальні?чи я дарма накручую?
     
  19. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Та мені теж вже важкувато. Але Артема вигулювати треба, а він без мамці гуляти не хоче:girl_claping: Ще мені постійно здається, що хочу "по-маленькому", видно мале тисне на сечовий. Ходжу як качечка, певно збоку така смішна:girl_haha:
     
  20. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    от ви мені поясніть, чим керується мій не надто, як виявилось, нормальний чоловік.
    мало того, що у нас й так життя зараз несолодке, й та сімейна криза припала ще й на мою вагітність, через що я переношу то все в 100 раз чутливіше.
    так він вчора поїхав в Польщу і з вчорашнього вечора ні слуху ні духу. Роумінг роумінгом, але вагітній, по ділу й так ображеній жінці, яка хвилюється, бо він за рулем вперше поїхав, можна ж хоч якось дати знати, що живий здоровий. чи там нема цивілізації. я вже зі злості (не з переживання, а саме вже зі злості виревілась), напхалась борщу з цибулею і не знаю куди себе в тій хаті пустій подіти. Настю забрала гуляти до Моршина бабуся - свекрушка.
    коліжанок ніяких бачити не хочу, взагалі якийсь такий ступор у всьому. недивно, що маля забилось бідне у верхній правий кут і сидить там перестрашине.
     
Статус теми:
Закрита.