Для майбутніх мам (4)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем levandivka, 17 Вересень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Стандарт набір питань з російських "мамських" форумів.
    А взагалі, будьмо поблажливіші. Не соромно не знати, соромно не питатись

    ---------- Додано в 20:35 ---------- Попередній допис був написаний в 20:25 ----------

    З чоловіком все добре, в Польщу їхати безпечніше, ніж ту ж відстань по Україні. Дороги, люди... Європа. Все добре. Ви знаєте, я не уявляю, як Вам зараз складно ,але треба заспокоїтись заради животика.
    от пригадала таку фішку з першої вагітності. Дуже ображалась, що чоловік часто їздив на дачу. Мені б хотілось на 7-9 місяці полежати вдома, поніжитись, фільмики подивитись... А він щосуботи їхав. І от, десь у тижні 33-34 я не мала сил поїхати. Лишилась вдома, перетелефонувала йому серед дня. Взяв слухавку, сказав 2 слова типу все ОК, не заважай. І от ввечері розболівся мені живіт. 21.00, темніє. Дзвоню йому - не бере слухавки. 21.30, 22.00 - те саме. Біль вже сильніший був, я злякалась. 22.30 він був поза зоною досяжності. До 23.-- я не знала, як дожила. А тоді він приїхав, ще і привіз до нас ночувати вуйка, який допомагав йому на дачі (в 1-кімнатну квартиру). І такий приїхав спокійний, наче все добре. Тренувальні попустили потроху, а зранку довелося довго пояснювати, що я - вагітна, і треба деколи щось змінювати у способі життя...
     
  2. чоня

    чоня New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    дівчата, а на якому терміні ви здавали потрійний тест? знаю, що на 16 ніби-то треба і на 10....оь ьільки на 10 я не здавала
     
  3. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    дівчата, сон кудись зник взагалі. не можу спати.
    та ще й вірус ніс викручує якийсь. що там можна народно-противірусне? ех, зроблю собі чогось гаряченького, не дай Боже захворіти...
     
  4. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    журналу я не читала бо не стерильна, народились ми у звичайнісіньку воду з крану, такою ж водою обмились, облились холодною потім і все. пітничок, алергій, кольок, ревів і тд не було.

    то правда, виносимось, гуляєм в будь яку погоду ... а літом наголяса лежали в візку на вулиці.
    а от відео не знімала і була проти нього... сама не можу того пояснити.
    Женічка, читаю вас і часом аж мотрошно, ну чого ви так себе накручуєте... вище носика, зайти на позитивні сайти, глянути позитивне кіно, в дитячі перлини, зїсти шось солоденького ендорфінного, найти коліжанок і з ними попліткувати, вишивати, бавитись з дитинкою старшою, а хлопа лишіть вспокою... все буде просто і добре )
    тримайте [​IMG]
    і памятайте що хворобки чіпляються від образ, негативу, і тд.
     
    Останнє редагування: 19 Вересень 2011
  5. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    І мене викручує. То капець. Чхаю кожної хвилини. Добре, що хоч горло відпустило.



    Можна чайочки (малинка-калинка) з медом, лимоном. Я ще постійно промиваю ніс фізрозчином. Крапель ніяких не капаю, хоч свекруха постійно тулить мені нафтизин (добре що хоч по телефону:girl_haha:)
     
  6. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    zetta все правильно пише! Вище, якого б не було (здорового чи не дуже), носа!
    І це не лише до Женічки, а й до решти майбутніх мамусь.
    А взагалі позитивний настрій найкращий лікар.
    Мені теж сверлить в носі ;). Зараз спробую сік буряка закрапати, рекомендований раніше дівчатами.
    А наразі борюсь із застудними проявами "Мелодією", "Листком до альбому" та "Іспанським танцем" :girl_in_love: Мирослава Скорика. Ну і Моцарта для малятка (затихає на 40-ій симфонії, фортеп"янній сонаті №16 та фортеп"янному концерті №21). :girl_claping:
     
  7. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Усім привіт!Бажаю гарно розпочати робочий тиждень!!!
    Женічка не накручуйте себе!!!!
    Все гаразд...вище носа....подивіться якийсь гарний фільм,послухайте гарну музику....прогуляйтесь на свіжому повітрі...
    Ух і вихідні у мене були....обходила 4 базари за кросівками,але все таки купила,також купила вже дуже дуже бажаний фітбол.....урааа ...так класно на ньому сидіти....і ніби "зарядку" теж ввечері робити непогано)))
    а сама моя класна покупка, це чоловічі лляні сімейки за 30 гривень!Ви собі не уявляєте як класно і безтурботно було сьогодні вночі!!!!один кайф....
     
  8. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Сьогодні з разнку прокинулась з таким набрякшим лицем :sad: моя лікарька казала, що можуть бути набряки обличча, але не пам"ятаю чи це нормально, чи ні...
     
  9. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    ех... а моя під Моцарта чомусь какає.... на Чайковського гнівається)
    звиняйте ..)
    може якось не так зрозуміла... то класно і безтурботно від сімейок?? :girl_haha: Женічка.... бачите, часом сімейки навіть можуть навіювати спокій)))
     
  10. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    під час першої вагітності я під ОЕ "відривалась", як нікого в хаті не було, то потім малий певний період лише під голос Вакарчука засинав)))
     
  11. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    саме так:girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2:а то вся моя білизна мене тисне((((просипалась від дискомфорту в ночі...а вчора...ммм...як в раю)))))
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    в нас буде рокер, мама слухає рок - малятко ніби не відказується, а ще йому цікаво коли я танцюю (не питайте як я знаю, але це точно :))

    ми його не здавали взагалі, бо нашо? і є темка окрема про аналізи, там точно про таке писали
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    ну, в мене на час, коли почну поправлятись, лежить стосик ліфчиків розміру D і трусиків відповідно теж більших. як тільки дупця розповзеться, не буду розтягувати свою теперішню гарну білизну, а відкладу до лютого.
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    от попа в мене не розповзлася - ношу довагітні трулі, а "верх" - але не будемо про сумне :)
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    ей, то для кого ліфчики більше за D - сумне???

    ---------- Додано в 15:41 ---------- Попередній допис був написаний в 15:40 ----------

    до речі, в мене хоч фігура і повнувата власне в нижній частині, але от зараз на 6му місяці вагітності довагітні джинси-бедровки спадають. *сама в шоке*
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    для того в кого ліфчики D лежать до тих часів поки я повернусь в ДОвагітну форму (а вони такі фаааайні). Зараз в мене F-ки лежать без діла - уже не влажусь, так що трохи нию :).
     
  17. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Для мене точно сумне. Що забагато, то нездорово :girl_haha::girl_haha::girl_haha:


    А в мене таки розповзлася, хоча не дуже. Мені всі кажуть, що живіт мій невеликий, а вся вага пішла на попу і стегна. Пєчально(
     
  18. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Та бо "наша Галя балувана" ;)
    Поний-поний трошки. В такій справі та й троха можна.
    а читати тільки "ту мі колі, ту мі болі" я вже не маю сили
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    хахаха, то точно! мене моє майже повне 70С так тішить, а груди болять і передчувається перехід на 70D, і то вже буде чим пишатись :)

    Та... Вам мого переживання щодо нульового розміру, який носила піврокі між ГВ і другою вагітністю, не зрозуміти :)
    Щоправда, Fки мені теж знайомі, під час годування, десь місяців 5 їх носила, аж не вірилось. Правда, такого розміру 70F не буває, напевно, принаймні на наших базарах. Довелось ушивати в обємі...
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    не то слово :)
    і не треба

    сьогодні ходила в ЖК. Малятко лежить, як і треба, вниз головою. Я так горжуся ним і собою (чого собою неясно, але все-одно)! *я знаю шо я трохи того*
     
Статус теми:
Закрита.